• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łaskarzewem

(58)
  • Działka Maciejowice ul.

    Maciejowice

    • 300 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pod Kozienicami na sprzedaż!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,32 ha, położona w Maciejowicach (gm. Głowaczów, pow. kozienicki). Szczegóły n...

  • Nieruchomość leśna (Sokół, gm. Sobolew)
    1 / 4
    Nieruchomość leśna (Sokół, gm. Sobolew)

    Sokół

    • 64 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/739/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki nieruchomości położon...

  • sprzedam 3 działki rekreacyjne
    1 / 6
    sprzedam 3 działki rekreacyjne

    Zgórze

    • 23 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 3 działki rekreacyjne po 0,36 ha każda, porośnięte, położone przy drodze gminnej gruntowej, ok. 400m od drogi asfaltowej i od urokliwej doliny rzeki Wilgi, znakomicie nada...

  • Działka 2498 m2 z wydanymi WZ, uzbrojona
    1 / 3
    Działka 2498 m2 z wydanymi WZ, uzbrojona

    Tyborów

    • 435 000 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka znajdująca się w malowniczej okolicy Tyborów gm. Cegłów Powierzchnia: 2.498 m2 Wymiary działki: 47x53 metrów Cena: 437 150 zł | 175 zł m2 Działka narożna,...

  • Dom Piotrkowice rynek pierwotny ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew
    1 / 6
    Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew

    Kępa Skórecka

    • 326 400 zł cena
    • 5 440 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny zlokalizowana w miejscowości Kępa Skórecka, w odległości 25 km od Góry Kalwarii i 17 km od Warki. Kształtna, trapez z jednym bokie...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 933 365 zł cena
    • 5 945 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż 4 działki ( nr 193/11/12/13/14 ) o łącznej powierzchni 5945m2 z pozwole...

  • Działka Piotrkowice ul. Naturalna

    Piotrkowice » ul. Naturalna

    • 337 425 zł cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/14 o powierzchni 2045m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka z WZ
    1 / 4
    Działka z WZ

    Wilchta

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy cisza blisko las do Garwolina 7 km nr działki 304,305,306,307,308

  • Dom Piotrkowice rynek pierwotny ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina
    1 / 2
    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina

    Sławiny

    • 95 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k. Garwolina. Las liściasto - iglasty, około 60-letni, powierzchnia 0,6 ha, kształt prostokąt, działka nr 302/2. Cena 95 tyś. do...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 198 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 933 365 zł cena
    • 5 945 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Piotrkowice ul. Naturalna

    Piotrkowice » ul. Naturalna

    • 337 425 zł cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom drewniany 138 m2 Maciejowice k. Kozienic
    1 / 16
    Dom drewniany 138 m2 Maciejowice k. Kozienic

    Maciejowice

    • 890 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przytulny, rodzinny dom drewniany wybudowany w 2001 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz komfor...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Garwolin

    • 168 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położną w Sławinach. Powierzchnia działki to 2800 m kw. Dojazd drogą szutrową, dookoła las mieszany i śpiew ptaków. Media w drodze. Działka ma szerokość...

  • Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków
    1 / 5
    Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków

    Rębków

    • 330 000 zł cena
    • 10 105 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ponad hektar prywatnej przestrzeni z możliwością budowy – Rębków k. Garwolina Duża działka, cisza i przestrzeń – coraz trudniej znaleźć takie miejsce w rozsądnej odległości od mia...

  • Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina
    1 / 5
    Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina

    Nowy Puznów

    • 289 000 zł cena
    • 5 651 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 56 arów blisko S17 to miejsce, które łączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację. Położona w miejscowości Nowy Puznów, w gminie Garwolin, stanowi doskonałą propozycję...

  • bliźniak w otulinie lasu – Nowy Puznów
    1 / 11
    bliźniak w otulinie lasu – Nowy Puznów

    Nowy Puznów

    • 719 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek został wzniesiony w technologii tradycyjnej z solidnego suporexu. Wyposażony w stolarkę okienną i drzwiową, a dach został zabezpieczony pokryciem z papy. Konstrukcja pozwa...

  • Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje
    1 / 16
    Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje

    Wilga

    • 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Klimatyczny, drewniany dom całoroczny z dwoma tarasami znajduje się w lesie we wsi Malinówka nieopodal znanej miejscowości turystyczno- wypoczynkowej Wilga, 50 km od Warszawy. Dzia...