• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jarczew
  • Binarowa
  • Łaskarzew +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łaskarzewem

(58)
  • Piękny parterowy dom działka 1ha do wprowadzenia
    1 / 16
    Piękny parterowy dom działka 1ha do wprowadzenia

    Parcele-Rębków

    • 2 650 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 15 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom o powierzchni 172m zlokalizowany jest pod Garwolinem, Parcele Rębków. Bardzo duża wyjątkowo zagospodarowana działka o wielkości 10000m. W sąsiedztwie zabudowa jednor...

  • Siedlisko w powiecie garwolinskim -Zasiadały
    1 / 7
    Siedlisko w powiecie garwolinskim -Zasiadały

    Zasiadały

    • 200 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Do sprzedaży siedlisko z domem i stodołą .Ogrzewanie piecem kaflowym,woda,prąd,swiatłowód. Dom do remontu.Do dokupienia 8 ha z lasem wokół siedliska .

  • Sprzedam dzialke nad jeziorem Oblin
    Sprzedam dzialke nad jeziorem Oblin

    Oblin

    • 90 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę 1680 m2 nad jeziorem Oblin Uzbrojone w media - woda,prad. OK 70 KM od Warszawy, cisza spokój,. Dojazd drogą 801- godz drogi og Warszawy. Idealne jako baza dla...

  • Sprzedam dom na wsi w otoczeniu lasu
    1 / 12
    Sprzedam dom na wsi w otoczeniu lasu

    Zakącie

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w spokojnej okolicy we wsi Zakącie koło Garwolina. Dom otoczony z 3 stron lasem. GŁÓWNE INFORMACJE - Powierzchnia domu: 250 m2 . - Powierzchnia działki: 1300 m2 (n...

  • Nieruchomość niezabudowana - Podebłocie

    Podebłocie

    • 5 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    +Syndyk masy upadłości Łukasza Grędeckiego nieprowadzącego działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: prawo własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej, obejmują...

  • Działka leśna w miejscowości Stary Żabieniec ( 4308 m2 )
    1 / 8
    Działka leśna w miejscowości Stary Żabieniec ( 4308 m2 )

    Stary Żabieniec

    • 50 000 zł cena
    • 4 308 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bezpośrednio działkę leśną w miejscowości Stary Żabieniec o powierzchni 4308 m², jednostka ewidencyjna: Wilga, powiat garwoliński. Na działce starodrzew sosnowy. W 2017 ro...

  • Działka rolno budowlana 65ar Sobolew Kol g. Firlej

    Sobolew

    • 110 000 zł cena
    • 6 558 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka rolno-budowlana ok. 65 ar,Ok. 15 ar to powierzchnia budowlana a 50 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy , bezpośredni dostęp do drogi asfaltowejOferta dla...

  • Działka 800 m2 w Woli Chodkowskiej Warszawa 85 km.

    Wola Chodkowska

    • 80 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka letniskowa o pow. 800 m2 zadrzewiona przy utwardzonej drodze z kanalizacją w m. Wola Chodkowska gm. Kozienice, woj. mazowieckie 85 km. od WarszawyDziałka letniskowa-powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Piotrkowice ul. Przejazdowa

    Piotrkowice » ul. Przejazdowa

    • 1 490 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Na sprzedaż hala magazynowa z placem manewrowym o powierzchni 246 m, położona na dużej działce 1500 m w miejscowości Piotrkowice, gmina Żabia Wola,...

  • Działąki Budowlane Podłęż
    1 / 16
    Działąki Budowlane Podłęż

    Podłęż

    • 65 960 zł cena
    • 1 649 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrze usytuowana działka budowlana to podstawowy element układanki zwanej domem.. Piękna okolica, doskonała wielkość pozwalająca na stworzenie intymnej przestrzeni dla rodziny to...

  • Sprzedam siedlisko w Górznie

    Górzno

    • 210 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko z domem drewnianym w Górznie na ul.Dębowej 45 Działak około 2200. Dojazd drogą utwardzoną z dwóch stron. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:tel.[tel]

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wola Chodkowska

    • 295 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 3 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKI BUDOWLANE SAMORZĄDKI KOLONIA
    1 / 5
    DZIAŁKI BUDOWLANE SAMORZĄDKI KOLONIA

    Samorządki-Kolonia

    • 91 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Samorządki Kolonia, gm. Górzno, Powiat Garwoliński. Działki budowlane (jest plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną) Jest woda i prąd. Droga zo...

  • Wola Chodkowska gm. Kozienice - działka budowlana.

    Wola Chodkowska

    • 170 000 zł cena
    • 15 243 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 15243 m2 z MPZP (część działki 1280 m2 z symbolem 15 MN tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) przy drodze asfaltowej w Woli Chodkowskiej gm. Kozienice...

  • Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.
    1 / 4
    Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.

    Goździk

    • 58 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane. Goździk gm. Górzno. Powiat Garwoliński. Początek miejscowości Gożdzik, przy przystanku PKS w stronę Garwolina. 4,5 km do Garwolina. Niecałe 2 km do szkoły pods...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wilga

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Citymark
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom w Goździku
    1 / 19
    Piękny dom w Goździku

    Goździk

    • 1 580 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom ze szklarnią
    Dom ze szklarnią

    Antoniówka Świerżowska

    • 1 690 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 15 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Wola Chodkowska gm. Kozienice...

    Wola Chodkowska

    • 200 000 zł cena
    • 15 243 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Garwolin

    • 929 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości