• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Sprzedam działkę z wz

    Siemyśl

    • 150 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Siemyśl nr działki 392/9.Działka przy głównej drodze Kołobrzeskiej. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Działk...

  • Nowa inwestycja Dygowo ul. Kolejowa …9km od Kołobrzegu
    1 / 3
    Nowa inwestycja Dygowo ul. Kolejowa …9km od Kołobrzegu

    Dygowo

    • 980 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis Przestronny dom, nowoczesne rozwiązania Dom przy ul. Kolejowej w Dygowie wyjazd na Stojkowo to dom jednorodzinny który jest połączony jedną drogą wewnętrzną. Kameralne miej...

  • Apartament nad samym morzem w Kołobrzegu !

    Kołobrzeg » ul. Kasprowicza

    • 455 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Piękny apartament o pow. ok 38 m2, położony w samym środku dzielnicy uzdrowiskowej, zaledwie 200 m od Parku Nadmorskiego, gdzie znajdziemy ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci,...

  • Dom Wrzosowo

    Wrzosowo

    • 1 799 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 5 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż słoneczny wolnostojący pensjonat o powierzchni całkowitej 334 m2 położony ok. 5 minut od centrum Dziwnówka. Budynek 2 kondygnacyjny podpiwniczony z garażem, położon...

  • Dom mobilny 48 m2, całoroczny, wyposażony

    Ustronie Morskie

    • 247 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do kupna domku mobilnego w rozmiarze 48 m2 (4X12 m). Dom jest całoroczny, przystosowany do zamieszkania na stałe, docieplony grubą warstwą piany termoizolacyjnej (30 cm...

  • Apartament Kołobrzeg- Westin House

    Kołobrzeg

    • 549 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    KOŁOBRZEG okolica - 23 km DZIAŁKA na sprzedaż

    Kołobrzeg

    • 149 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KOŁOBRZEG okolica - 23km działka na sprzedaż.24MINUTY DROGĄ DO KOŁOBRZEGU -DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY z mediami w cenie tylko 149 tys. Warunki zabudowy zostały wydane na dom mie...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną numer 278/6 o powierzchni 1503 m.kw.w miejscowości Dygowo.Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego na budowę domu jednorodzinnego wraz z nieuciążli...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1503 m.kw .w miejscowości Dygowo.9 km od Ustronia Morskiego i 12 km od Kołobrzegu.Dzialka znajduje się na nowo powstającym i częściowo już...

  • Duży dom w Kołobrzegu 1900 m od plaży !

    Kołobrzeg » ul. Perłowa

    • 888 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 4 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż duży, ciekawy i nietuzinkowy dom z ogromnym potencjałem, w zabudowie szeregowej, w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Kołobrzegu - Radzikowo. Dom do natychmia...

  • Działka Ustronie Morskie
    1 / 5
    Działka Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 291 650 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Ustroniu Morskim przy ul. Ku Słońcu o pow. 3070m2. nr działki 531/2 ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, cena do negocjacji. Dla terenu funkcjonalnego obowiązują następują...

  • Apartament - Kołobrzeg (Westin House)

    Kołobrzeg

    • 549 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 2 900 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    [i]Działka przemysłowa do dzierżawy w dzielnicy przemysłowej w Kołobrzegu przy ul. Jasnej /Sienkiewicza z dogodnym dojazdem .[/i] [i]LOKALIZACJA: [/i] [i]Działka położona...

  • Ustronie Morskie-dz.100m od morza-109000zł

    Ustronie Morskie

    • 109 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w Ustroniu Morskim nr 4/9 w kształcie kwadratu, ca 100 m od morza w linii prostej. Teren krajobrazowy z postawionymi domkami letniskowymi i holenderskimi bez prawa do zab...

  • Apartament na sprzedaż - inwestycja Sianożęty

    Sianożęty » ul. Wschodnia

    • 845 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie !!!To idealna nieruchomość zarówno do własnego użytku, jak i jako inwestycja generująca zyski poprz...

  • Działki nad morzem Ustronie Morskie
    Działki nad morzem Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam, posiadam działki siedliskowe po 3000mk na sprzedaż w Ustroniu Morskim w cenie od 48zł za 1mk. Do wszystkich działek jest udział w drodze. Dobra i spokojna lokalizacja. Zapra...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Wrzosowo

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z garażem i dziłką warzywną

  • Działka siedliskowa na sprzedaz w Białokurach
    Działka siedliskowa na sprzedaz w Białokurach

    Kołobrzeg

    • 95 000 zł cena
    • 3 032 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mam do sprzedania działkę siedliskową.Działka w literze L bardzo nasłoneczniona dojazd z drogi głównej.Przez działke przechodzą media gaz i woda , prąd w pobliżu.

  • Mieszkanie nad morzem
    Mieszkanie nad morzem

    Kołobrzeg

    • 349 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam, mam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po remącie 4km od morza w Tymieniu. Ogrzewanie podłogowe gazowe 3 pokoje kuchnia i dwie łazienki. Możliwość wydzielenia kawalerki oko...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 419 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości