• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Dom, ul. Władysława Warneńczyka
    1 / 10
    Dom, ul. Władysława Warneńczyka

    Rzeszów

    • 1 480 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta prywatna od właściciela cena do rozsądnej negocjacji. Bardzo proszę pośredników o nie dzwonienie, wiem gdzie macie siedziby w razie potrzeby zadzwonię lub przyjdę.

  • dwa mieszkania z niezależnym system grzewczym

    Rzeszów » ul. Lwowska

    • 785 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stan...

  • Działka leśna Stobierna gm. Trzebownisko
    1 / 3
    Działka leśna Stobierna gm. Trzebownisko

    Stobierna

    • 66 000 zł cena
    • 1 043 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Stobierna gm. Trzebownisko. Opis: - Lokalizacja: Stobierna, gm. Trzebownisko, powiat rzeszowski - Powierzchnia działka 1- 781m2, działka 2-...

  • Działka Rzeszów gm. miasto Rzeszów Przybyszówka II, Bracka
    1 / 3
    Działka Rzeszów gm. miasto Rzeszów Przybyszówka II, Bracka

    Rzeszów

    • 600 000 zł cena
    • 3 803 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki sprzedawane razem Rzeszów, Przybyszówka II. Opis: - lokalizacja: ul. Bracka, Rzeszów, Przybyszówka II - powierzchnia: 2729m2 + 1074m2 - wymiary: 40 m x 95...

  • Działka budowlana Krasne Kolonia-Krasne
    1 / 7
    Działka budowlana Krasne Kolonia-Krasne

    Krasne

    • 251 040 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - 5 sąsiadujących działek w Krasnem (powiat rzeszowski) Idealne pod budowę domu - wydane warunki zabudowy! Dwie działki mają pozwolenie na budowę budynku jednorodzinne...

  • Działka Świlcza
    1 / 6
    Działka Świlcza

    Świlcza

    • 300 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Świlcza, powiat rzeszowski. Opis: - lokalizacja: Świlcza (Dworzysko), powiat rzeszowski - numer działki 3449 - powierzchnia: 4300m2 - wymiary: 5...

  • Działka budowlana Stobierna gm. Trzebownisko
    1 / 4
    Działka budowlana Stobierna gm. Trzebownisko

    Stobierna

    • 240 000 zł cena
    • 1 629 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1629 m2, położona w miejscowości Stobierna, gmina Trzebownisko. To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnej okolicy z dobrym dojazdem...

  • Działka budowlana Rzeszów gm. miasto Rzeszów Budziwój
    1 / 6
    Działka budowlana Rzeszów gm. miasto Rzeszów Budziwój

    Rzeszów

    • 570 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 386 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie, Budziwój. Jednym z głównych atutów tej nieruchomości jest jej lokalizacja. Korzyścią jest dobry dojazd do centrum miasta, szkół, sklepów...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Rzeszów Biała II
    1 / 5
    Działka budowlana Rzeszów Biała II

    Rzeszów

    • 2 280 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS Partner Nieruchomości prezentuje: Widokową działkę budowlaną dla dewelopera lub prywatnego inwestora. Prezentowana działka znajduje się w Rzeszowie obręb Biała II. Na działkę...

  • Działka Stobierna gm. Trzebownisko
    1 / 5
    Działka Stobierna gm. Trzebownisko

    Stobierna

    • 289 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w miejscowości Stobierna, gmina Trzebownisko. Działka posiada wydane warunki zabudowy. W najbliższym zasięgu zn...

  • balkon, świetna lokalizacja, trzy pokoje

    Rzeszów » ul. Baligrodzka

    • 520 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje jasne, trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się przy ul. Baligrodzkiej na os. Projektant. Cechy nieruchomości:...

  • Sprzedam działkę rolną w Raniżowie
    Sprzedam działkę rolną w Raniżowie

    Raniżów

    • 106 000 zł cena
    • 6 658 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Długa działka rolna w Raniżowie.Dostęp do wszystkich mediów.Atrakcyjna ze względu na położenie rozrastającego się Raniżowa.Jest droga dojazdowa.

  • Lokal usługowy - biuro, kancelaria
    1 / 7
    Lokal usługowy - biuro, kancelaria

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal świeżo po remoncie. Ścisłe centrum Rzeszowa. Powierzchnia do wynajęcia 60m2. Gabinet - 30 m2, Gabinet-20m2, Holl 6-m2 Łazienka- 4m2 CENA ; 3000 TYS ZŁ Woda i wywóz śmieci...

  • 1 / 4
    Sprzedam 4a działkę rekreacyjną ROD w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 50 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 4 ary, położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Puchalskiego w Rzeszowie, przy ul. Welca (Staromieście - bocz...

  • świetna lokalizacja, balkon, winda, ustawne

    Rzeszów » ul. Warszawska

    • 415 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ustawne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem, usytuowane w Rzeszowie, przy ul. Warszawskiej.Oferta na wyłączność...

  • Dom Trzebownisko Stobierna rynek pierwotny

    Trzebownisko

    • 699 000 zł cena
    • 732 m2 powierzchnia
    • 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym - Stobierna k. Rzeszowa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów jednorodzin...

  • Lokale biurowe do wynajęcia
    1 / 7
    Lokale biurowe do wynajęcia

    Rzeszów

    • 830 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni: 11,5m2 i 13,5 m2, ul. Hetmańska Rzeszów, blisko zamku. Centrum ale POZA STREFĄ PŁATNEGO PARKOWANIA. Bez pośredników i dodatkowych opłat....

  • Działka Sokołów Małopolski Trzebuska

    Sokołów Małopolski

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Sprzedam działkę budowlaną 10 ar ,w Kąty Trzebuskie Działka o powierzchni 10ar kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach 31m x 31m Uzbrojenie działki w media : - woda,...

  • Pawilon usługowo-handlowy
    1 / 9
    Pawilon usługowo-handlowy

    Rzeszów

    • 27 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 795 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy do sprzedaży pawilon usługowo-handlowy o powierzchni 34 m2 Pawilon położony na osiedlu Baranówka przy ul Broniewskiego. Pawilon pełnił funkcję gabinetu kosmetycznego,...

  • Działka Kolbuszowa Dolna Kolbuszowa Dolna

    Kolbuszowa Dolna

    • 99 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do sprzedania 1 działka budowlana ok. 10 arów z wydanymi warunkami zabudowy na...