• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sianów +20 km
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Dom WZ na budynki handlowo usługowe działka 9,5ar
    1 / 6
    Dom WZ na budynki handlowo usługowe działka 9,5ar

    Rzeszów

    • 1 099 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Rzeszowie przy ul. Staromiejskiej - dzielnica Staromieście. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: położona bezpośredni...

  • Parterowy dom z 69 ar-ową działką w Lubli !
    1 / 16
    Parterowy dom z 69 ar-ową działką w Lubli !

    Rzeszów

    • 2 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Giergiel ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy parterowy dom położony w malowniczej miejscowości Lubla w gminie Frysztak. Nieruchomość usytuowana na działce o...

  • Studio na parterze - oś. Architektów - Cesja

    Rzeszów » ul. Solidarności

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studio/kawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajd...

  • Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM
    1 / 11
    Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM

    Rzeszów

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ️ Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM – Rzeszów, ul. Marszałkowska | Blisko Galerii Rzeszów PKS Po remoncie Niezamieszkałe 1800 Zł / 500 Zł czyn...

  • Dom na sprzedaż Rzeszów, Budziwojska
    1 / 15
    Dom na sprzedaż Rzeszów, Budziwojska

    Rzeszów

    • 819 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży DOM ok 300m2, działka 900m2, zlokalizowany w Rzeszowie, osiedle Budziwój. Nieruchomość usytuowana wzdłuż głównej drogi asfaltowej z bezpośrednim zjazdem. Działka w ksz...

  • Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego

    Rzeszów

    • 1 180 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedl...

  • Kamienica na sprzedaż, centrum Rzeszowa Targowa 9

    Rzeszów » ul. Targowa

    • 2 090 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 7 656 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu do sprzedaży Kamienicę z 1890 roku zlokalizowaną w centrum miasta Rzeszowa przy ul. Targowej 9 - idealna dla tych którzy plan...

  • Przestronne 66 m² | 4 pokoje | Strażacka

    Rzeszów » ul. Strażacka

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy S...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Wólka Sokołowska

    Wólka Sokołowska

    • 81 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Wólce Sokołowskiej , gmina Sokołów Małopolski , powiat rzeszowski . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy...

  • Dom z potencjałem – do remontu, Rzeszów Budziwój

    Rzeszów » ul. Porąbki

    • 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący do remontu o powierzchni 180 m², usytuowany na przestronnej, 18-arowej działce w spokojnej części Rzeszo...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała Niechobrz

    Boguchwała

    • 190 000 zł cena
    • 1 997 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe nieruchomości położone w miejscowości Niechobrz , w powiecie Rzeszowskim , gmina Boguchwała . Działki mają kształt prostokąta , a ich powi...

  • Gotowiec inwestycyjny-3 studia +4 pok. poddasze

    Rzeszów » ul. Witolda

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa – przy ul...

  • Lokale użytkowe 100 m2 samodzielny budynek
    1 / 9
    Lokale użytkowe 100 m2 samodzielny budynek

    Rzeszów

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA BEZ PROWIZJI Prezentujemy do wynajmu atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2. Lokal położony na osiedlu Pobitno . Nieruchomość po generalnym remoncie ze wszystkimi...

  • Działka budowlana 25 ar media na działce
    1 / 4
    Działka budowlana 25 ar media na działce

    Sokołów Małopolski

    • 12 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną w sokołowie młp25 ar 12000 za ara tel [tel]

  • Funkcjonalne, 3 pokoje, osobna kuchnia

    Rzeszów » ul. Kurpiowska

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i...

  • Działka Świlcza Trzciana

    Świlcza

    • 175 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Trzciana , w powiecie Rzeszowskim , gmina Świlcza . Działka ma kształt prostokąta , a jej powierz...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała Lutoryż

    Boguchwała

    • 420 000 zł cena
    • 2 856 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka Przemysłowo Budowlana 28,56 m2 LUTORYŻ Przedstawiamy w ofercie biura wyjątkową działkę z przeznaczeniem pod budownictwo lub usługi w Lutoryżu k. Boguchwały. D...

  • Wynajmę pokój 24 m
    1 / 7
    Wynajmę pokój 24 m

    Rzeszów

    • 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Pokój 24m dla dwóch dziewczyn 450/osoba, dla jednej 800/osoba. Umeblowane, AGD duże, małe od pralki po żelazko. Blisko rynku i Galerii Grafiki, Uniwersytet Rz. 10 min. Mieszkanie 6...

  • Mieszkanie Rzeszów Przybyszówka

    Rzeszów » Przybyszówka

    • 627 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe 3-pokojowe mieszkanie | 64,45 m² | Os. Projektant | 1 piętro | Balkon | Winda | 2025 Lokalizacja Osiedle Projektant - nowoczesna, dynamicznie rozwijająca s...

  • 3 pokoje, nigdy niezamieszkiwane, 2 mp

    Rzeszów » ul. Staroniwska

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, nigdy niezamieszkiwane przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. To idea...