• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Działka Krasne ul.

    Krasne

    • 1 750 000 zł cena
    • 3 534 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyłącznie w Central Office!!!GOTOWIEC INWESTYCYJNY - KRASNE k. RZESZOWABiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącz...

  • Dom Boguchwała ul.

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!***NOWA NIŻSZA CENA***Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parterowy...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Małopolski Wólka Sokołowska

    Sokołów Małopolski

    • 142 000 zł cena
    • 1 670 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlaną o powierzchni 16.70 arów , położonej w miejscowości Wólka Sokołowska , w powiecie rzeszowskim . Do dział...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Małopolski Wólka Sokołowska

    Sokołów Małopolski

    • 223 000 zł cena
    • 4 969 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 49,69 arów , położonej w miejscowości Wólka Sokołowska , w powiecie rzeszowskim . Do działki pr...

  • po remoncie - stan deweloperski, oddzielna kuchnia

    Rzeszów » ul. Broniewskiego

    • 379 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie po remoncie - doprowadzone do stanu deweloperskiego, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie...

  • Lokal do wynajęcia – Rynek, Rzeszów | 240 m² |
    1 / 2
    Lokal do wynajęcia – Rynek, Rzeszów | 240 m² |

    Rzeszów

    • 12 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 240 m², zlokalizowany w samym sercu Rynku w Rzeszowie. Lokal znajduje się w p...

  • po kapitalnym remoncie, przytulne, wolne od zaraz

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 389 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Z uwagi...

  • Biuro do wynajęcia
    Biuro do wynajęcia

    Rzeszów

    • 770 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni: 15,5 m2, ul. Hetmańska Rzeszów, blisko zamku (sąd) i ścisłego centrum. Lokal w bardzo dobrym stanie, w oknach rolety, centralne ogrzewanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • garaż podziemny, dwa balkony, budynek z 2016 roku

    Rzeszów » ul. Siemieńskiego

    • 620 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na...

  • ścisłe centrum, kamienica, po kapitalnym remoncie

    Rzeszów » ul. Okrzei

    • 619 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Graniczna

    Rzeszów » ul. Graniczna

    • 1 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania. Nieruchomość położona jest przy ul. Granicznej. Do mieszkania przynale...

  • Dom Przybyszówka Sprawdź to !!!
    1 / 16
    Dom Przybyszówka Sprawdź to !!!

    Rzeszów

    • 1 299 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w Rzeszowie – Przybyszówka, ul. Staszowska, w bezpośrednim sąsiedztwie cenionego...

  • Lokal Rzeszów rynek pierwotny ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 595 920 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 919 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY LOKALI USŁUGOWYCH Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 28 Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję handlowo-usługową zlokalizowaną w dynamiczni...

  • Lokale do wynajęcia 13,5m2 i 15,5m2- Rzeszów
    1 / 8
    Lokale do wynajęcia 13,5m2 i 15,5m2- Rzeszów

    Rzeszów

    • 850 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia posiadamy 2 lokale o powierzchni 13.5m2 i 15,5m2 w budynku wolnostojącym na trzecim piętrze, przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Lokale nadają się na działalność biurową...

  • Narożna szeregówka super lokalizacja
    1 / 16
    Narożna szeregówka super lokalizacja

    Rzeszów

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta na wyłączność. Prezentujemy do sprzedaży przestronną narożną szeregówkę położoną w Rzeszowie w rejonie ul Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 położona na 3.5 ar...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna - Rzeszów Powierzchnia: 82,11 ar | MPZP + WZ | dostęp do drogi asfaltowej PUM dla zabudowy szeregowej 2624 m2 Informacje podstawowe...

  • świetna okolica, przestronne, balkon, od zaraz

    Rzeszów » ul. Małopolska

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie spr...

  • Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 397 110 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Działka Nienadówka

    Nienadówka

    • 220 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przyjrzyj się tej wyjątkowej działce o powierzchni 1668 m², położonej w malowniczej miejscowości Nienadówka. Decyzja o warunkach zabudowy już wydana - to Twoja szansa...

  • Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 443 730 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro