• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łąkta Dolna
  • Szczawnica +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Nowoczesne, balkon, komórka, garaż
    1 / 13
    Nowoczesne, balkon, komórka, garaż

    Rzeszów

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowym bloku przy ul. Sw. Kin...

  • Stylowy lokal w kamienicy w centrum Rzeszowa
    1 / 8
    Stylowy lokal w kamienicy w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 4 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia stylowy lokal biurowy o powierzchni 80 m2, usytuowany na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy w centrum miasta przy...

  • 1 / 2
    Działka Sokołów Nienadówka

    Sokołów Małopolski

    • 115 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Nienadówka. Działka jest o powierzchni 11,71 ar (26,5x42,5 m) to doskonała propozycja dl...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Nienadówka

    Sokołów Małopolski

    • 178 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 12 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Nienadówka. Działka jest o powierzchni 13,63 ar (24x59 m) to doskonała propozycja dla...

  • Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie koło Politechniki
    1 / 10
    Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie koło Politechniki

    Rzeszów

    • 689 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m², położone na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych,...

  • Dom Rzeszów ul. Krakusa

    Rzeszów » ul. Krakusa

    • 1 250 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 10 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - dom wolnostojący, składający się...

  • Nowoczesny lokal usługowy 102 m2
    1 / 16
    Nowoczesny lokal usługowy 102 m2

    Rzeszów

    • 5 500 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem narożny lokal użytkowy o powierzchni 103 m2 usytułowany na parterze w nowoczesnym budownictwie przy ul. 9 Dywizji Piechoty...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rzeszów

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 43m na pdwyższonym parterze z ogródkiem na ul. Morgowej w Rzeszowie. W mieszkaniu 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Do mieszkania przynależy garaż i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal w centrum Rzeszowa
    1 / 4
    Lokal w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 850 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 19,7 m2 w kamienicy w centrum Rzeszowa przy ul. Naruszewicza. Składa się on z jednego pomieszczenia. Lokal znajduje się w suterenach. Parking z...

  • nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.
    1 / 11
    nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.

    Rzeszów

    • 2 650 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Panorama Kwiatkowskiego. Nowoczesne mieszkani...

  • Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,

    Rzeszów

    • 1 052 250 zł cena
    • 4 209 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu? Biuro Okazja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować grunt, który łączy potencjał, świetną lokalizację i cenę, obok której...

  • Lokal biurowy do wynajęcia
    Lokal biurowy do wynajęcia

    Rzeszów

    • 830 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy 16 m2, blisko zamku, w centrum Rzeszowa, ul. Hetmańska. Lokal w idealnym stanie, w oknach rolety, centralne ogrzewanie, dostęp do światłowodu. W części w...

  • 2 pokoje, osobna kuchnia, po remoncie dog friendly
    1 / 9
    2 pokoje, osobna kuchnia, po remoncie dog friendly

    Rzeszów

    • 1 950 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalny...

  • ładne w okolicy PRz
    1 / 11
    ładne w okolicy PRz

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne w idealnym stanie/okolica PRz Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45,65 m2 zlokalizowane na ul. Dąbrowskiego (rejon Instytutu Muzyki) na II piętrze w niskim bloku z cegły. J...

  • loggia, niezależna sypialnia, oddanie w tym roku

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 428 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szy...

  • 22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)
    1 / 10
    22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)

    Rzeszów

    • 1 650 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajecia male mieszkanie 22 metry,polozone w centrum Rzeszowa (w poblizu Galerii Rzeszow),na 1 pietrze.Przeznaczone dla 1-2 spokojnych,niepalacych osob,bez dzieci i zwierzat.Ce...

  • Kawalerka z balkonem I Strażacka
    1 / 11
    Kawalerka z balkonem I Strażacka

    Rzeszów

    • 390 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 13 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28,5m położone w Rzeszowie przy ul. Strażackiej na pierwszym piętrze . Składa się z : - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki - p...

  • Sprzedam gotowy biznes gastronomiczny-pizzeria-114
    Sprzedam gotowy biznes gastronomiczny-pizzeria-114

    Rzeszów

    • 120 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 1 053 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonująca pizzeria znajdująca się na osiedlu Mieszka I, boczna Rejtana/Lwowskiej. Lokal usytuowany jest na parterze bloku mieszkalnego, wśród innych usługowych lok...

  • Tanie biuro blisko centrum Rzeszowa z parkingiem
    1 / 7
    Tanie biuro blisko centrum Rzeszowa z parkingiem

    Rzeszów

    • 900 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10,6 m2 znajdujący się blisko centrum miasta przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Opis nieruc...

  • Dom Boguchwała,
    1 / 10
    Dom Boguchwała,

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie w Central Office!!! ***NOWA NIŻSZA CENA*** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parter...