• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Mieszkanie Rzeszów, Stanisława Staszica
    1 / 5
    Mieszkanie Rzeszów, Stanisława Staszica

    Rzeszów

    • 455 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyłącznie w Central Office!! NOWA NIŻSZA CENA!!! W ofercie biura Central Office Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 zlokalizowane pr...

  • Dom Rzeszów, Braci Aletańskich
    1 / 15
    Dom Rzeszów, Braci Aletańskich

    Rzeszów

    • 1 370 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie w Central Office!!! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - elegancki i przestronny dom wo...

  • Biuro do wynajęcia
    1 / 8
    Biuro do wynajęcia

    Rzeszów

    • 960 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy 18,5 m2, ul.Hetmańska Rzeszów, centrum, blisko zamku. Lokal w idealnym stanie, w oknach rolety, centralne ogrzewanie, dostęp do światłowodu. W części wsp...

  • Sprzedam działkę
    1 / 8
    Sprzedam działkę

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Rzeszowie w dzielnicy Matysówka o powierzchni 48 ara. Media na działce. Działka położona bezpośrednio przy głównej asfaltowej drodze. Na działce dom w stan...

  • MIESZKANIE Do Wynajęcia
    1 / 5
    MIESZKANIE Do Wynajęcia

    Rzeszów

    • 1 680 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Witam Do Wynajęcia samodzielne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie na Ośiedlu 1000 lecia. Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi os...

  • Dom Boguchwała rynek pierwotny ul.

    Boguchwała

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OSTATNI!!!!W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Boguchwale przy ul. Juliusza SłowackiegoBez...

  • Dom Rzeszów Budziwój rynek pierwotny ul. Magiczna

    Rzeszów » ul. Magiczna

    • 649 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie - Budziwój, ul. Magiczna.Bez PCC, bez prowi...

  • Mieszkanie Rzeszów Załęże rynek pierwotny ul.

    Rzeszów » Załęże

    • 529 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa w dzielnicy Załęże.Opis inwestycji:Nefrytowa Park to kameralne osiedle nowoczesnych...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rzeszów Załęże rynek pierwotny ul.

    Rzeszów » Załęże

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Trzebownisko
    1 / 9
    Mieszkanie Trzebownisko

    Trzebownisko

    • 370 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Trzebownisku 34m2 dwa pokoje. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy blisko sklep siłownia i przedszkole. Mały niski blok tylko 30 mieszkań Dobry dojazd...

  • Mieszkanie na sprzedaż Podwisłocze
    Mieszkanie na sprzedaż Podwisłocze

    Rzeszów

    • 500 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m² – 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku. Mieszkanie ma bardzo praktyczny...

  • Wynajmę lokal handlowy 50 m2
    1 / 6
    Wynajmę lokal handlowy 50 m2

    Rzeszów

    • 46 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal handlowy o powierzchni 50m2. Lokal znajduje się na parterze w Galerii Wnętrz Dexa w Rzeszowie przy ul. Armii Krajowej 4a. Lokal klimatyzowany, ogrzewany. W obiekcie...

  • Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC
    1 / 16
    Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC

    Rzeszów

    • 929 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament dwupoziomowy 102,34 m² z tarasem, balkonem i garażem | Rzeszów Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która łączy elegancki design z funkcjonalnymi...

  • 15,02 ar pod dom – działka w Rzeszowie, Kukuczki
    1 / 15
    15,02 ar pod dom – działka w Rzeszowie, Kukuczki

    Rzeszów

    • 575 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 383 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 335/3 w Rzeszowie, obręb Matysówka z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość przy ul. Kukuczki o powierzchni 15,02 ar. Jeśli szukasz miejsca pod budowę dom...

  • 2 pokojowe mieszkanie w st. deweloperskim I Nova Graniczna
    1 / 9
    2 pokojowe mieszkanie w st. deweloperskim I Nova Graniczna

    Rzeszów

    • 459 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Prezentujemy państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow.34,03m położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu przy ul.Granicznej. Mieszkanie składa się z: -salonu...

  • Wynajmę hala magazynowa 160 m2 + biura
    1 / 3
    Wynajmę hala magazynowa 160 m2 + biura

    Rzeszów

    • 20 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę magazynową oraz lokal biurowy i socjalny. Hala magazynowa - 160 m2 Lokal położony w Rzeszowie przy ul. Warszawska 139 (dawniej Polam) Doskonała lokalizacja 3 km od...

  • Sprzedam atrakcyjne działki w Pogwizdów Nowy Na raty!
    1 / 7
    Sprzedam atrakcyjne działki w Pogwizdów Nowy Na raty!

    Pogwizdów

    • 17 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży są działki w Rzeszowie ul. Pogwizdowska (dawny Pogwizdów Nowy). Dogodne miejsce na naprawdę ciekawe inwestycje. Cena za ar 17,000 zł. Dobry dojazd, przyjemna...

  • Lokale użytkowe/biurowe o łącznej powierzchni ponad 700 m2
    1 / 11
    Lokale użytkowe/biurowe o łącznej powierzchni ponad 700 m2

    Rzeszów

    • 28 500 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne lokale użytkowe/biurowe gotowe do wprowadzenia o łącznej powierzchni ponad 700 m2 w kamienicy położonej w samym sercu miasta, bezpośrednio przy pł...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Rzeszów

    Rzeszów

    • 295 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Rzeszów, ul. Świętego Huberta Powierzchnia: 9,96 a | Warunki zabudowy | Cena: 320 000 zł Na sprzedaż atrakcyj...

  • Działka Świlcza Dąbrowa

    Świlcza

    • 320 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealna działka budowlana o powierzchni 2100 m² w Dąbrowie czeka na Ciebie. To doskonała okazja, by zainwestować w przestrzeń, która spełni Twoje marzenia o własnym d...