• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • 49m ul. Popiełuszki, mieszkanie po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 54m ul. NAZIMKA, mieszkanie 2 pokojowe

    Rzeszów

    • 529 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 64m ul. ŚWIADKA mieszkanie 3-pokojowe

    Rzeszów

    • 569 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • przestronne, stan deweloperski, balkon, 4 pokoje

    Rzeszów » pl. Kazimierza

    • 620 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. I...

  • Lokal użytkowy Rzeszów, Podwisłocze
    1 / 5
    Lokal użytkowy Rzeszów, Podwisłocze

    Rzeszów

    • 1 680 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości OKAZJA ma przyjemność przedstawić Państwu lokal usługowo-handlowy w Centrum Handlowym „Podwisłocze” przy ulicy Podwisłocze 30/1 w Rzeszowie. Lokal ma 35 m2 z...

  • Działka 336/2 - 14,53 ar Rzeszów
    1 / 16
    Działka 336/2 - 14,53 ar Rzeszów

    Rzeszów

    • 585 000 zł cena
    • 1 453 m2 powierzchnia
    • 403 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 336/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka - przy ulicy Kukuczki. Nieruchomość 14,53 ar przestrzeni z wydanymi warunkami zabudowy, to...

  • Działka 31 arów + Warunki Zabudowy - Trzeboś

    Trzeboś

    • 185 000 zł cena
    • 3 123 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Trzeboś, gmina Sokołów Małopolski, województwo podkarpackie.Oferta na wyłączn...

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego

    Rzeszów

    • 1 600 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 10 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko u nas! Szukasz idealnego miejsca na połączenie biznesu z komfortowym życiem? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najlepszych lokalizacji w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe z 2 miejscami postojowymi i ogrode
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe z 2 miejscami postojowymi i ogrode

    Rzeszów

    • 2 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem – Rzeszów, ul. Świętojańska Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na par...

  • Działka rolna Czarna Lipie
    1 / 12
    Działka rolna Czarna Lipie

    Czarna

    • 99 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,14 ha, położoną w miejscowości Lipie, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się w sercu Bieszczad, w otoczeniu malowniczych lasów i łąk....

  • Pięknie położona działka z WZ, 15a, Słoneczny Stok
    1 / 2
    Pięknie położona działka z WZ, 15a, Słoneczny Stok

    Rzeszów

    • 695 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z WZ, 15a (1500m2), o szer. ok. 28m, położona w rejonie Przybyszówka (obok os. Projektant), przy ul. Słoneczny Stok, kanalizacja i woda na działce, możliwość dopr...

  • Działka budowlano-rekreacyjna 13.07a w Rzeszowie

    Rzeszów » ul. Zawiszy Czarnego

    • 455 000 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 13,07a POD BUDOWĘ LUB REKREACJĘ w RZESZOWIE, ZALEDWIE 4KM OD CENTRUM.Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy Staron...

  • Działka 11,49 ar z WZ, mediami ul. Rodziny Kąkolów
    1 / 8
    Działka 11,49 ar z WZ, mediami ul. Rodziny Kąkolów

    Rzeszów

    • 344 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki Rzeszów, Słocina, ul. Rodziny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach około 30 m x 39 m, o powierzchni 11,49 ar oznac...

  • Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż
    1 / 10
    Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż

    Rzeszów

    • 1 000 800 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka z możliwością zabudowy w prestiżowej części Rzeszowa – okolice - ul. Senatorska / Porąbki Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 36 arów, położoną w...

  • Działka widokowa Rzeszów
    1 / 16
    Działka widokowa Rzeszów

    Rzeszów

    • 547 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie Działka w cichej i spokojnej lokalizacji, niska zabudowa - tereny zielone i rekreacyjne - Sw. Marcina Idealna działka pod zabudowę jed...

  • Działka rolna Łąka gm. Trzebownisko
    1 / 14
    Działka rolna Łąka gm. Trzebownisko

    Łąka

    • 290 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowa oferta! 49-arowa działka z ogromnym potencjałem Łąka, gmina Trzebownisko! Działka o numerze 3343 położona w miejscowości Łąka, gmina Trzebownisko, powiat rzeszowski. - 49 ar...

  • Lokal biurowy, centrum, ul. Targowa
    1 / 5
    Lokal biurowy, centrum, ul. Targowa

    Rzeszów

    • 950 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu ofertę wynajmu lokalu usługowego idealnego dla tych którzy prowadzą działalność gospodarczą i szukają nieruchomości zlokalizo...

  • Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle
    1 / 15
    Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle

    Kielanówka

    • 1 150 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w Kielanówce (gm. Boguchwała), na granicy z Rzeszowem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 126 m², usytuowana na działce 7 arów (ok. 5 arów teren...

  • Gotowe apartamenty !
    1 / 9
    Gotowe apartamenty !

    Rzeszów

    • 979 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament dwupoziomowy 106,05 m2 m² z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki desig...

  • MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!
    1 / 16
    MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!

    Rzeszów

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej 14B. Nieruchomość o powie...