• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pilichowo
  • Głogów Małopolski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter
    1 / 6
    Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter

    Rzeszów

    • 559 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, położone na parterze zadbanego budynku w sercu Rzeszowa. Lokal jest dwustronny, przestronny i dzięki swojemu u...

  • Działka budowlana z WZ Wola Mała 16,24 ar
    1 / 8
    Działka budowlana z WZ Wola Mała 16,24 ar

    Wola Mała

    • 269 000 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z warunkami zabudowy w Woli Małej to idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu, z szybkim dostępem do miasta. Położona w gminie Czarna, w po...

  • Działka 15,08 ar z WZ – Rzeszów ul. Kukuczki
    1 / 16
    Działka 15,08 ar z WZ – Rzeszów ul. Kukuczki

    Rzeszów

    • 575 000 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 335/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,08 arów możliwości przy ul. Kukuczki – działka z wydanymi warunkami zabudowy, która pozwo...

  • 2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski
    1 / 5
    2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski

    Rzeszów

    • 485 793 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ MIESZKANIA Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m2 z dużym balkonem o pow. ponad 8m2 od strony południowo-zachodniej z pięknym widokiem...

  • Działka budowlana 10a, Rzeszów- Budziwój

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 10a NA TWÓJ DOM W RZESZOWIE - DZIELNICA BUDZIWÓJ.Do sprzedania posiadamy działkę 10a w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój posiadającą Warunki Zabudowy. Działka płaska, o szer...

  • 49,02 ar pod dom lub inwestycję - Słocina Rzeszów
    1 / 16
    49,02 ar pod dom lub inwestycję - Słocina Rzeszów

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 4 902 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna – Rzeszów, Słocina Górna ul. Św. Rocha Warunki zabudowy na trzy domy jednorodzinne wolnostojące w trakcie procedowania. Parametry działki: Numer...

  • Rzeszów, ul. LANGIEWICZA - Nowy Lokal Usługowy
    Rzeszów, ul. LANGIEWICZA - Nowy Lokal Usługowy

    Rzeszów

    • 867 980 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem ogłoszenia jest lokal usługowy numer L.U.3 położony na parterze w inwestycji Langiewicza 37. To wyjątkowy lokal o powierzchni 72,75 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki s...

  • Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media
    Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media

    Budy Głogowskie

    • 650 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom przy lesie | 148,8 m² pow. użytkowej | 172 m² po podłodze | 9,8 ara | Budy Głogowskie Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w kameralne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki
    1 / 5
    Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki

    Wólka Podleśna

    • 495 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie sprzedaży niebanalny, nowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem oraz jednostanowiskowym garażem wkomponowanym w bryłę budynku, zlokalizowany w Wólce Podleśnej k/Jasion...

  • Lokal użytkowy Rzeszów Zwięczyca, Beskidzka
    1 / 4
    Lokal użytkowy Rzeszów Zwięczyca, Beskidzka

    Rzeszów

    • 1 295 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W ofercie biura OKAZJA Nieruchomości przedstawiamy Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 37 m², zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Beskidzkiej 74.  Najważniejsze informacj...

  • Lokal użytkowy Rzeszów, Ignacego Paderewskiego
    1 / 8
    Lokal użytkowy Rzeszów, Ignacego Paderewskiego

    Rzeszów

    • 7 200 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W ofercie biura OKAZJA Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronną powierzchnię użytkową o powierzchni 450 m², zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego, nad sklepem Auc...

  • Lokal użytkowy Wysoka Głogowska gm. Głogów Małopolski,
    Lokal użytkowy Wysoka Głogowska gm. Głogów Małopolski,

    Wysoka Głogowska

    • 12 648 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu funkcjonalną i przestronną halę magazynową o dużym potencjale użytkowym, zlokalizowaną w Wysokiej Głogowskiej (1) - w bardzo atrakcyjnej, stra...

  • Lokal biurowy, 92 m2, 4 pomieszczenia
    1 / 6
    Lokal biurowy, 92 m2, 4 pomieszczenia

    Rzeszów

    • 4 140 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Piętro prezentuje na wynajem lokal biurowy o powierzchi 93 m2 znajdujący się na piętrze przy al. Okulickiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzą się pod...

  • Działka budowlana Rudna Mała gm. Głogów Małopolski,
    1 / 3
    Działka budowlana Rudna Mała gm. Głogów Małopolski,

    Rudna Mała

    • 478 250 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod nowoczesną inwestycję mieszkaniową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Rudnej Małej, która łączy atrakcyjną ce...

  • Lokal na wynajem Olszynki Park Rzeszów
    1 / 16
    Lokal na wynajem Olszynki Park Rzeszów

    Rzeszów

    • 15 220 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia - w biznesowym centrum miasta - Olszynki Park Lokal o pow. 109,50 m2 - znajduje się na 1 piętrze najbardziej prestiżowej lokalizacji Podkarpacia. Inwestycja O...

  • po generalnym remoncie, centrum, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Staszica

    • 535 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Stanisława Staszica w Rzeszowie. Ze względu na lok...

  • Dzialka Rakszawa. Na działce prad
    Dzialka Rakszawa. Na działce prad

    Rakszawa

    • 60 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę widoczna na zdjęciu. Numer działki 6628 położona w Rakszawie. Na działce jest prąd. Wymiary 112m dl a szerokość 19 m do 20m. Dzialka jest bez drogi. Sprzedam tan...

  • Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna
    1 / 10
    Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna

    Wólka Podleśna

    • 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wólka Podleśna obejmująca działkę o powierzchni około 9ar wraz z zabudową mieszkalną...

  • 37m "PANORAMA KWIATKOWSKIEGO"

    Rzeszów

    • 2 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 58m ul.ARCHITEKTÓW mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości