• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
  • Głogów Małopolski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Po generalnym remoncie, 3 pokoje, centrum

    Rzeszów » ul. Żwirki i Wigury

    • 725 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i...

  • Działka budowlana 23a w Bratkowicach

    Bratkowice

    • 230 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W BRATKOWICACH Z WARUNKAMI ZABUDOWY, ŚCISŁA ZABUDOWA, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 23a w miejscowości Bratkowice, gmina Świ...

  • 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów
    1 / 7
    2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów

    Rzeszów

    • 379 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne i bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie składa s...

  • Komfortowa narożna szeregówka umeblowana, 2 mp, ogródek
    1 / 16
    Komfortowa narożna szeregówka umeblowana, 2 mp, ogródek

    Rzeszów

    • 1 180 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesna narożna szeregówka – gotowa do zamieszkania od zaraz! Szukasz komfortowego domu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta spełni Tw...

  • ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²
    1 / 8
    ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Stylowe mieszkanie z garażem przy ul. Kwiatkowskiego – komfort i wygoda w sercu miasta! Marzysz o mieszkaniu, w którym od pierwszego dnia poczujesz się jak w domu? Oferujemy przes...

  • Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle
    1 / 9
    Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń...

  • nowe, nidgy niezamieszkałe, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 810 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lu...

  • Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza
    1 / 8
    Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m² położone przy ul. Hanasiewicza 17 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku po termomodernizacji i stanowi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ostatnie piętro, stan deweloperski, balkon

    Rzeszów » ul. Architektów

    • 675 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architek...

  • Garaż murowany przy Langiewicza

    Rzeszów » ul. Langiewicza

    • 105 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: -...

  • domek na ogródku działkowym Rzeszów
    1 / 16
    domek na ogródku działkowym Rzeszów

    Rzeszów

    • 155 000 zł cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, Mam do sprzedania domek całoroczny na ogródku działkowym ROD "Zdrowie, wjazd znajduje się od ul. Wieniawskiego. Dokładną lokalizację oraz dojazd z drogi głównej od bie...

  • Działka inwestycyjna Staroniwa 12,84 ar
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Staroniwa 12,84 ar

    Rzeszów

    • 319 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na Staroniwie to propozycja dla osób, które myślą perspektywicznie i szukają gruntu z realnym potencjałem rozwoju. Działka inwestycyjna na Staroniwie o powier...

  • świetna lokalizacja, ogródek, garaż podziemny

    Rzeszów » al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 659 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieru...

  • Dom Rzeszów Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 749 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 9 304 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie osiedle Nowe Miasto do zamieszkania od zaraz ! Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie sze...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym Trzeboś Podlas
    1 / 16
    Dom w stanie surowym zamkniętym Trzeboś Podlas

    Trzeboś

    • 519 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 2 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym w Trzebosi Podlas – idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Nieruchomość położona jest przy granicy trzech miejscowości: Trzeboś, Węgl...

  • Działki do sprzedania 9.3a i 10a- Wysoka Głogowska

    Wysoka Głogowska

    • 259 840 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKI 9.3a i 10a POD NOWE BUDOWNICTWO- WYSOKA GŁOGOWSKA.Działki po podziale w kształcie prostokąta wymiarach: długość: 38m x szerokość: 25m, posiadają wydane Warunk...

  • 2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja
    1 / 5
    2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja

    Rzeszów

    • 439 504 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    RABAT NA MIESZKANIE 8 450 zł Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,26 m2 z balkonem od strony wschodniej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum...

  • Biuro do wynajęcia
    Biuro do wynajęcia

    Rzeszów

    • 1 150 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro do wynajęcia Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni: 15,5m2, ul. Hetmańska Rzeszów, blisko zamku (sąd) i ścisłego centrum. Lokal w bardzo dobrym stanie, w oknach rolety, ce...

  • Wynajmę pow. ok.100m2 w Rzeszowie, ul. A. Krajowej
    1 / 4
    Wynajmę pow. ok.100m2 w Rzeszowie, ul. A. Krajowej

    Rzeszów

    • 7 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia użytkowa, jasna i przestronna ok. 100m2 zlokalizowana na piętrze budynku przy ul. Armii Krajowej 20 w Rzeszowie. Lokal oferuje duże możliwości...

  • Działka Będziemyśl, 37ar
    1 / 6
    Działka Będziemyśl, 37ar

    Będziemyśl

    • 120 000 zł cena
    • 3 680 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży czterech działek (sprzedawanych razem) położonych w miejscowości Będziemyśl, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, gmina Sędziszów Małopo...