• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • DOM JEDNORODZINNY 120 m2 NA DZIAŁCE 1100 m2
    1 / 12
    DOM JEDNORODZINNY 120 m2 NA DZIAŁCE 1100 m2

    Kolbuszowa

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym do adaptacji o powierzchni użytkowej: - 57 m2(PARTER) + 11, 50 m2 (GANEK) - 58 m2 (PODDASZE) - 28 m2 (BUD...

  • Dom sokołów małopolski sokołów małopolski

    Sokołów Małopolski

    • 1 349 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 20015r. o powierzchni całkowitej 140 m², usytuowany na16 arowej działce z dojazdem z drogi asfaltowej . Zlokalizowany w spokojnej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący.

  • Działka 25 ar - ul. Borowa os. Staromieście

    Rzeszów » ul. Borowa

    • 901 600 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Borowej. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurzeOpis nieruchomośc...

  • Stobierna - działka na sprzedaż
    1 / 12
    Stobierna - działka na sprzedaż

    Stobierna

    • 229 000 zł cena
    • 2 495 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 24,95 ar położoną w miejscowości Stobierna, gmina Dębica.  Media: prąd – bezpośr...

  • Nowoczesne M2+ garderoba/ z tarasem/ ogród narożny 150 M2/ pilna...

    Rzeszów

    • 485 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyczyn prywatnych, pilna sprzedaż. Nowoczesne mieszkanie z tarasem"pod klucz" umeblowane, z dużym narożnym ogrodem - ponad 150 m2/1,5 ara! Kameralne, spokojne osiedle - p...

  • Komfotowy dom, 2 pełne kondygnacje, 5 sypialni

    Rzeszów » ul. Dębicka

    • 820 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieru...

  • 1 / 3
    Dwie działki z WZ - Kąty Trzebuskie

    Trzebuska

    • 125 458 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w Kątach TrzebuskichOpis nieruchomości:- powierzchnia całkowita - 8,42 ar- pierw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duże mieszkanie z wyposażeniem, trzy balkony

    Rzeszów » ul. Krośnieńska

    • 950 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie z trzema balkonami oraz piwnicą. Nieruchomość usytuowana w Rzeszowie, w ciche...

  • Działka Nienadówka

    Nienadówka

    • 120 000 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom ? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę ! Na sprzedaż oferuję dwie działki budowlane , o powierzchni 8,57ar oraz 10,9...

  • 1 / 4
    Działka z pozwoleniem na budowę w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 850 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną szeregową w Rzeszowie ul. MatysowskaOferta na wyłączność, tylko u nas w biurzeOp...

  • 1 / 3
    Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 214 100 zł cena
    • 4 260 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna 42,6 ara Rzeszów boczna Dębickiej Przedstawiamy Państwu gotowiec inwestycyjny w postaci działki budowlanej z WZ Powierzchnia działki bu...

  • dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle
    1 / 8
    dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle

    Rzeszów

    • 530 000 zł cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Zarówno pod dom jak i bliźniaki/szeregówki, spokojna okolica Do sprzedania atrakcyjna działka zlokalizowana na oś. Przybyszówka...

  • Działka Nowa Wieś/Kolbuszowa
    1 / 4
    Działka Nowa Wieś/Kolbuszowa

    Kolbuszowa

    • 102 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 17 ar z możliwością powiększenia do 98 ar. - Działka położona bezpośrednio przy drodzr gminnej asfaltowej z...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Stanisława Staszica

    Rzeszów » ul. Staszica

    • 455 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyłącznie w Central Office!!NOWA NIŻSZA CENA!!!W ofercie biura Central Office Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 zlokalizowane przy u...

  • Działka Słocina Św Marcina

    Rzeszów » Słocina

    • 925 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną lub usługową w Rzeszowie Św MarcinaOferta na wyłączność, tylko u nas w biurzeOpi...

  • rewelacyjna lokalizacja/wiele możliwości
    1 / 9
    rewelacyjna lokalizacja/wiele możliwości

    Rzeszów

    • 555 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonała lokalizacja/wiele możliwość działalności OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W NASZYM BIURZE Do sprzedania lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum mi...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 281 865 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 9,89ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki ok 9,89 ara z warunkami zabudowy , n...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 181 260 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 6,36 ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek: 1. 6.36 ara ( zasadzony młody ł...

  • Dom Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 145 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom na 11-arowej działce - Rzeszów Piękna nieruchomość położona w cichej i spokojnej części miasta - nieopodal ul. Dębickiej. Szukasz ciszy i spokoju???Ceni...