• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Działka Kraczkowa

    Kraczkowa

    • 175 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 1600 m, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kraczkowa. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spo...

  • Dom Mrowla

    Mrowla

    • 800 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Mrowla koło Rzeszowa (8km), oddany do użytku w 1972 roku, stojący na 9 arowej działce. Piękny dwu p...

  • Działka Budy Głogowskie

    Budy Głogowskie

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu działki o powierzchni 10 arów, położonych w malowniczej miejscowości Budy Głogowskie. Działka znajdują się w pobliżu...

  • Działka Kraczkowa

    Kraczkowa

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę położona w Kraczkowej gmina Łańcut, powiat Łańcucki. Nr działki: 1419/2 Powierzchnia działki 14 ar Kształt działki: prostokąt Przybl...

  • Lokal Krzemienica

    Krzemienica

    • 3 500 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Krzemienicy, w pobliżu drogi krajowej nr 94. Obiekt ten charakteryzuje się doskonałym położeniem, bliskim...

  • Lokal Kraczkowa

    Kraczkowa

    • 5 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny lokal użytkowy z pełnym wyposażeniem dla warsztatu samochodowego, zlokalizowany w centrum miejscowości Kraczkowa, stanowi doskonałą okazję dla przedsiębiorczych osób. Lo...

  • Działka Trzebuska

    Trzebuska

    • 430 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Trzebusce, jedynie 2 km od Sokołowa Małopolskiego. Prezentowana działka ma powierzchnię 57 arów oraz swoim kształtem...

  • Działka Wólka Niedźwiedzka

    Wólka Niedźwiedzka

    • 320 000 zł cena
    • 9 129 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną o powierzchni 0,9129 ha (9129 m²), położoną we wsi Wólka Niedźwiedzka w malowniczej części województwa pod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Domatków

    Domatków

    • 126 000 zł cena
    • 2 076 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną we wsi Domatków w gminie Kolbuszowa o szczególnych walorach krajobrazowych. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jed...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 6 600 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki objętej MPZP w Rzeszowie strefa Dworzysko. Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną teren pod przemysł, składy i magazyny, usługi k...

  • przynależne miejsce post., wysoki parter, taras

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 539 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in...

  • Mieszkanie Rzeszów Pobitno ul. Małopolska

    Rzeszów » Pobitno » ul. Małopolska

    • 530 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie trzypokojowe w Rzeszowie na osiedlu Pobitno przy ul. Małopolskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W salon...

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto

    Rzeszów » Nowe Miasto

    • 665 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 62,87M Rzeszów Rejtana - 3 pokoje Dzień dobry Państwu, Mam ogromną przyjemność przedstawić mieszkanie trzy pokojowe w Rzeszowie w fantastycznej loka...

  • Dom Racławówka rynek pierwotny ul.

    Racławówka

    • 820 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA CENA!!!Cena przed promocją: 850 000złW ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu osiedle nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej...

  • Wykończone Biuro na sprzedaż w samym centrum

    Rzeszów » ul. Targowa

    • 795 600 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 071 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego idealnego dla tych którzy prowadzą działalność gospodarczą i szukają do zakupu nieruchom...

  • Biuro na sprzedaż idealne na start w samym centrum

    Rzeszów » ul. Targowa

    • 305 610 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego idealnego dla tych którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą i szukają do zakupu n...

  • Kamienica pod inwestycje 210 m2 w centrum miasta

    Rzeszów » ul. Asnyka

    • 1 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż nieruchomość komercyjną handlowo-usługową o powierzchni 210 m2 usytuowaną w samym centrum miasta. Dzięki swojej świetnej...

  • ścisłe centrum, balkon, świetne pod inwestycję

    Rzeszów » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 489 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkan...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Miłocin

    Rzeszów

    • 385 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 42 778 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 8,65 ar w Rzeszowie Pogwizdów Oferujemy do sprzedaży Działkę Budowlaną o powierzchni 865 m2 położoną w Rzeszowie. Działka ma k...

  • Działka Budowlana- rekreacyjna

    Kolbuszowa

    • 350 007 zł cena
    • 2 935 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam; Działkę budowlana- rekreacyjna. Nr. 848/2 o pow.29.33ar. w Nowa Wieś ko. Kolbuszowej. Posiada dojazd drogą utwardzoną zezwolenie na budowę. jest prąd-woda- garaż-piwnica...