• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głogów Małopolski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 250 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie

    Rzeszów

    • 759 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe 75 m przy ul. Krajobrazowej gotowe do zamieszkania. Salon, kuchnia, 3 sypialnie, łazienka, WC, 2 duże balkony i komórka lokatorska. Świetny układ pom...

  • Z garażem, miejscem postojowym i ogródkiem w cenie

    Rzeszów » ul. Herbowa

    • 690 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem, tarasem oraz garażem w bryle usytuowany w spokojnej okolicy domków jednorodzinnym na osi...

  • Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki
    1 / 5
    Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki

    Boguchwała

    • 635 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal z dostępem do wody 58 m2 Pobitno

    Rzeszów » ul. Kurpiowska

    • 435 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż lokal na parterze o powierzchni 58 m2 znajdujący się na osiedlu Pobitno w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi...

  • Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha
    1 / 9
    Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha

    Przedbórz

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dzialka budownlana w Bedziemyslu

    Będziemyśl

    • 240 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ladna dzialka polozona przy drodze w Bedziemyslu. Jest na niej obecnie stary dom do zburzenia. Ogrodzona i uzbrojona. Sklada sie z dwoch dzialek, 1106 i 1056/1.

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Węgliska

    • 410 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 2 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupoziomowe z ogródkiem do wejścia do zaraz

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 607 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości...

  • Z dwoma miejscami postojowymi w cenie

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 495 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem oraz dwoma miejscami postojowymi - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku P...

  • Z miejscem postojowym w cenie

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 432 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku PCC.Cechy nieruchomoś...

  • wynajmę, mieszkanie 2 pokoje na ul.Rycerskiej

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ?? wynajmę mieszkania! ?? ? Lokalizacja: Ul. Rycerska, Osiedle 1000-lecia ? Powierzchnia: 43m², piętro 3/4 ?️ Układ pomieszczeń: Przestronny salon z balkonem Wygodna s...

  • 1 / 4
    Lokal w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 160 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 19,7 m2 w kamienicy w centrum Rzeszowa przy ul. Naruszewicza. Lokal znajduje się w suterenach i jest wykończony. Parking z brama wjazdową za...

  • 1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy Przewrotne

    Przewrotne

    • 3 010 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w PrzewrotnymOferta na wyłączność w naszym biurzeDobra lokalizacja z widokiem, w sąsiedztwie lasów i domów...

  • Nieruchomość z ogromnym potencjałem, Drabinianka

    Rzeszów » Drabinianka

    • 1 490 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż pokaźny dom o powierzchni 220 m2 składający się z 3 kondygnacji na 20 arowej działce. Solidny projekt, przestronne wnętrz...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 697 114 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ***PROMOCJA***Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwes...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 512 664 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 463 505 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 444 278 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji:Inwestyc...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 769 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską!!To kameralne, zamknięte osiedle, w skład którego wchodzić b...