• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • nowe, 2 pokojowe

    Rzeszów

    • 1 550 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ###OFERTA BEZ PROWIZJI### Do wynajęcia nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m usytuowane na parterze w budynku mieszkalnym przy ul. Staroniwskiej. Skła...

  • 2 pokojowe z balkonem

    Rzeszów

    • 1 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie składające się z dwóch samodzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z z wc, przedpokoju i dwóch balkonów. W pokojach na podłodze panele...

  • kawalerka, ul. Wyspiańskiego

    Rzeszów

    • 1 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Kawalerka o pow 22m2 składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki z WC, - pr...

  • 2 pokojowe, os. Pobitno

    Rzeszów

    • 1 550 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ###OFERTA BEZ PROWIZJI### Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Twardowskiego o powierzchni 49 metrów usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Sk...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską!!To kameralne, zamknięte osiedle, w skład którego wchodzić b...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Myśliwska

    Rzeszów » ul. Myśliwska

    • 839 900 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Ostatni dom w zabudowie szeregowej0% podatku PCC0% prowizji Biuro nieruchomości CENTRAL OFFICE ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe osiedle łącznie osiemnastu domów w zabudow...

  • 1 / 4
    Działka Zaczernie 9,71ar - k/Rzeszowa

    Zaczernie

    • 77 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę rolną (IVa) w Zaczerniu. Działka narożna. Dojazd drogą gminną utwardzoną.

  • Dom wolnostojący w Tajęcinie do zamieszkania bez pośredników

    Trzebownisko

    • 810 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący 111m2, działka 6a. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w Tajęcinie. Dom gotowy do zamieszkania, nie wymaga wkładu f...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • MIESZKANIE CENTRUM
    MIESZKANIE CENTRUM

    Rzeszów

    • 1 950 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    PPHU WAGABUNDA ma do wynajęcia mieszkania w centrum Rzeszowa (ul. A. Asnyka 6/10 i 6/11), pow. 35 m2 , mieszkanie świeżo po remoncie. Kaucja zwrotna w wysokości 1-miesięcznego czyn...

  • Mieszkanie w centrum Rzeszowa
    Mieszkanie w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    PPHU WAGABUNDA ma do wynajęcia mieszkanie w centrum Rzeszowa (ul. Kosynierów 16/31), pow. 35 m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka). mieszkanie świeżo po remoncie. Kaucja zwrotna w wysok...

  • Sprzedam działkę w miejscowości Przewrotne
    Sprzedam działkę w miejscowości Przewrotne

    Przewrotne

    • 3 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piękną, dużą działkę (złożoną z kilku mniejszych) w miejscowości Przewrotne, gmina Głogów Małopolski, okolice Rzeszowa. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi...

  • Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.
    Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.

    Rogoźnica

    • 315 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 21 arów w dzielnicy przemysłowej, Blisko strefy Zapraszamy inwestorów do zakupu atrakcyjnych działek pod działalność gospodarczą w Głogowie Małopolskim - obręb Rogoźnica....

  • Przestronne 3 pokoje z dużym ogródkiem, parking - 2 miejsca!
    Przestronne 3 pokoje z dużym ogródkiem, parking - 2 miejsca!

    Rzeszów

    • 2 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Na wynajem – mieszkanie 56,77 m² z ogrodem i 2 miejscami postojowymi na ul. Jana Pawła II. Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie w minimalistycznym stylu, położone na kamera...

  • Działka ROD Paderewskiego Rzeszów
    Działka ROD Paderewskiego Rzeszów

    Rzeszów

    • 21 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD Ogrody Przyszłość Rzeszów. 3 ary.Woda,prąd w domku,nasadzenia tuje,świerk ,jodła ,jabłonie,winogrono.Do negocjacji.Kontakt tel.po godz.20.00

  • Sprzedam dzialje rekreacyjna
    Sprzedam dzialje rekreacyjna

    Rzeszów

    • 29 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka Rod Zalesie Rzeszow z domkiem i mediami

  • Dom Woliczka

    Woliczka

    • 270 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Woliczka, tuż pod Rzeszowem. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową je...

  • Działka inwestycyjna Rzeszów Nowe Miasto,
    Działka inwestycyjna Rzeszów Nowe Miasto,

    Rzeszów

    • 699 999 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Rzeszowie w dzielnicy Nowe Miasto przy bocznej ulicy Mieszka I, w spokojnym i zielonym miejscu idealnym pod budowę wymarz...

  • Mam do wynajecia kawalerke w centrum Rzeszowa.
    Mam do wynajecia kawalerke w centrum Rzeszowa.

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajecia kawalerke polozona na ul.Lisa Kuli w Rzeszowie.W poblizu galeriaGraffika.Do Rynku 5min na pieszo.Mieszkanie po remoncie,wyposazone,urzadzone.Posida duzy balkon.cen...

  • Działka inwestycyjna Rzeszów Drabinianka, Strażacka
    Działka inwestycyjna Rzeszów Drabinianka, Strażacka

    Rzeszów

    • 5 000 000 zł cena
    • 8 834 m2 powierzchnia
    • 566 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Opaliński Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość  gruntową w miejscowości Rzeszów między ul. Strażacką, a Jazową. Działka znajduje się w drugiej l...

  • Działka Krasne koło Rzeszowa
    Działka Krasne koło Rzeszowa

    Krasne

    • 120 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o dużym potencjale. Możliwość podziału. Media w granicy działki. Droga dojazdowa na zasadzie udziału. Po sąsiedzku osiedle domków jednorodzinnych. Nr działki 931/...