• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Działka rekreacyjna 12a Rzeszów-Słocina

    Rzeszów

    • 180 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDROGA DZIAŁKA W RZESZOWIE POD REKREACJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU.Oferujemy działkę 12a w Rzeszowie, położoną w atrakcyjnej części miasta dzielnicy Słocina- okolice ul. św.Rocha. Dz...

  • Działki pod budownictwo 13,87a - Wysoka Głogowska

    Wysoka Głogowska

    • 166 440 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI POD BUDOWNICTWO W OTOCZENIU LASU W OKOLICY GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO. Oferujemy działkę rolno-budowlaną 13,87a w miejscowości Wysoka Głogowska, gmina Głogów Młp. Działka o wym...

  • Działka rolno-budowlana 43a w Racławówce.

    Racławówka

    • 390 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIEDROGA DZIAŁKA 43a POD BUDOWĘ, DLA INWESTORA LUB ROLNIKA- ZALEDWIE 1KM OD GRANICY RZESZOWA.Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 43a w miejscowości Racławówka, gm...

  • 1 / 3
    Działka rolno-rekreacyjna 9.94a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 159 040 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna w Boguchwale o powierzchni 9.94a. Działka płaska, trawiasta w kształcie prostokąta, o szer. 29.5m i dług. 34m, położona wzdłuż drogi utwar...

  • Działki budowlane 39a w Budach Głogowskich

    Budy Głogowskie

    • 550 000 zł cena
    • 3 933 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 39a z Warunkami Zabudowy na 5 budynków- dla inwestora lub klienta indywidualnego.Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 39a w miejscowości Budy Głogowskie, gmina Głog...

  • 1 / 4
    Działka rolna 12.9a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 206 560 zł cena
    • 1 291 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE W BOGUCHWALE POD REKREACJĘ.DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12.91a w Boguchwale. Działka płaska, o kształcie trapezu, dojazd drogą utwardzoną o...

  • 1 / 4
    Dom 173m2 do wykończenia w okolicy Racławówki

    Racławówka

    • 580 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wyd...

  • 1 / 2
    Działka rolna 17,8a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 284 800 zł cena
    • 1 780 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI W BOGUCHWALE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY.DO sprzedania działka rolna o powierzchni 17,8a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie prostokąta nieregularnego o wymiar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka rolno-rekreacyjna 12a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 192 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie trapezu, o wymiarach 31m x 38m, położona wzdłuż drogi utwardzonej s...

  • DOM Piętrowy 170m2- Czarna Sędziszowska

    Czarna Sędziszowska

    • 280 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NIEDROGIEGO DOMU PIĘTROWEGO DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI W MIEJSCOWOŚCI CZARNA SĘDZISZOWSKA.Proponujemy Państwu do sprzedania solidnie zbudowany dom piętrowy z...

  • Działki budowlane 8a i 9.5a- Bratkowice

    Bratkowice

    • 106 340 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 2 działek do sprzedania z Warunkami Zabudowy w Bratkowicach, gmina Świlcza, pow. rzeszowski. Działki o powierzchni: 8.18a (wymiary: 17.5 x 45m) i powierzchni: 9.54a (wymiary...

  • Mieszkanie Rzeszów Staromieście

    Rzeszów » Staromieście

    • 509 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie 2-pokojowe | Centrum Rzeszowa | 42,11 m² | Balkon | Po generalnym remoncie | NOWA NIŻSZA CENA Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centru...

  • Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar
    1 / 8
    Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar

    Rudna Mała

    • 679 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w ścisłym centrum - Jałowego

    Rzeszów » ul. Jałowego

    • 679 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje prawdziwą perełkę, inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Ofer...

  • Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje
    1 / 6
    Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze
    1 / 6
    Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie gotowe na już w Malawie.

    Malawa

    • 499 999 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie gotowe do odbioru !!! Piec kondensacyjny, dwufunkcyjny. Ogrzewanie podłogowe na całości. Przyłącz pod klimatyzację. Mieszkanie posiada osobne wejście. Mie...

  • 3 pokoje, ogródek, taras, Olbrachta, Krasne, 56m2
    1 / 6
    3 pokoje, ogródek, taras, Olbrachta, Krasne, 56m2

    Krasne

    • 500 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, 53m2, ustawny układ, Krasne, Olbrachta
    1 / 6
    3 pokoje, 53m2, ustawny układ, Krasne, Olbrachta

    Krasne

    • 475 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Budy Głogowskie

    • 629 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości