• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Działka pod zabudowę 55a- Przewrotne

    Przewrotne

    • 495 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA 55a KOŁO LASU, DO PODZIAŁU POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ.Oferujemy Państwu okazałą działkę pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 55a w miejscowości Przewrotne...

  • Lokal użytkowy ,patrer 125 m2 , 3 miejsca postojowe
    1 / 11
    Lokal użytkowy ,patrer 125 m2 , 3 miejsca postojowe

    Rzeszów

    • 3 750 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajmu lokal użytkowy o pow 125 m2 Lokal położony przy bocznej ul Grottgera rejonie dworca PKP z parkingiem . Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji . Na...

  • Mieszkanie do remontu | balkon | piwnica

    Rzeszów » pl. Kazimierza

    • 535 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia mieszkanie z potencjałem do remontu. Nieruchomość wyróżnia funkcjonalny układ. Posiada balkon i piwnicę. Idealna propozycja dla...

  • Sprzedam obiekt inwestycyjny
    1 / 6
    Sprzedam obiekt inwestycyjny

    Kraczkowa

    • 2 499 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam obiekt inwestycyjny. Budynek w zamyśle miał być przeznaczony na dom spokojnej starości ale istnieje możliwość adaptowania go na inne inwestycje. Zbudowany na widokowej dzi...

  • 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Piastów

    Rzeszów

    • 409 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow.37,2m położone na 2 piętrze w wieżowcu przy u. Piastów. Mieszkanie narożne, składa się z: -pokoju dziennego z wyjściem na balkon -sypia...

  • Działka Medynia Głogowska

    Medynia Głogowska

    • 135 600 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Aktualizacja - kolejna działka została zarezerwowana, a całość inwestycji została wykarczowana! Na sprzedaż działki budowlane w Medyni Głogowskiej koło Łańcuta Szuka...

  • 1 / 3
    Grunt pod zabudowę zagrodową

    Strażów

    • 341 091 zł cena
    • 4 211 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Strażów w powiecie rzeszowskim. Oferta na wyłączność, tylko w nas...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Słocińska

    Rzeszów » ul. Słocińska

    • 899 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa - os. Słocina.Opis inwestycji:Kameralne osiedle składające się z 6 segmentów w zabud...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesny magazyn z biurami Rzeszów

    Rzeszów

    • 8 191 920 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy o powierzchni 1284 m2 w Rzeszowie. Szybki dojazd do autostrady i drogi ekspresowej E...

  • Działka z warunkami zabudowy na halę
    Działka z warunkami zabudowy na halę

    Łąka

    • 550 000 zł cena
    • 2 470 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Chcesz budować halę albo dwie hale ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy do sprzedaży działkę komercyjną z warunkami zabudowy na dwie hale. Nieruchomość położona w Łące...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Zalesie

    Rzeszów » Zalesie

    • 599 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działkę budowlaną w Rzeszowie sprzedam Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 16,67 ar w Rzeszowie /Matysówce Działka ma kształt prostokąta, o wymiarach 29,...

  • Mieszkanie z antresolą gotowe do wprowadzenia

    Rzeszów » Staromieście » ul. Lubelska

    • 525 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Nieruchomość wyróżnia praktyczny układ pomieszczeń, zapewniający odpowiednią prze...

  • wysoki parter, świetny układ, po odbiorze

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 482 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m...

  • Apartament w Capital Towers 123 m2, Nowe Miasto

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 1 850 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 15 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartamentowiec o powierzchni 123 m2, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji, kompleksie budynków...

  • przestronny dom z potencjałem, spokojna okolica

    Rzeszów » ul. Karkonoska

    • 929 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Karkonoskiej w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w biurze Pie...

  • Działka Trzebownisko ul.

    Trzebownisko

    • 281 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 23 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyłącznie w Central OfficeOSTATNIA DZIAŁKA Z KOMPLEKSUBiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić piękną działkę na sprzedaż w miejscowości Trzebownisko. Jest to...

  • Dom Rakszawa rynek pierwotny

    Rakszawa

    • 379 999 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 2 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu z indywidualnym projektem idealnego dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń i komfort. Dom o powierzch...

  • Działka Wólka Niedźwiedzka

    Wólka Niedźwiedzka

    • 350 000 zł cena
    • 9 129 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną o powierzchni 0,9129 ha (9129 m), położoną we wsi Wólka Niedźwiedzka w malowniczej części województwa podkarpackiego. Działka zn...

  • 1 / 4
    Działka Kraczkowa Kraczkowa

    Kraczkowa

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę położona w Kraczkowej gmina Łańcut, powiat Łańcucki. WYMIARY DZIAŁKI: szerokość 25m długość 76m DZIAŁKA: Nr działki: 1419/2...

  • Dom Rzeszów Zalesie rynek pierwotny

    Rzeszów » Zalesie

    • 445 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !OSTATNI SEGMENT NA SPRZDAŻ! !!!NOWA NIŻSZA CENA!!! Na sprzedaż nowoczesne Segmenty w Zabudowie Szeregowej - Idealne dla Twojej Rodziny! Przedstawiamy Państwu wyjątkową...