• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Borek
  • Karlino +20 km
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • 1 / 3
    Działki inwestycyjne w Mrowli

    Mrowla

    • 364 800 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w MrowliOferta na wyłączność, tylko w naszym biurzeDziałki przy S19 MrowlaOpis nieruchomości:- działki roln...

  • Atrakcyjny lokal, parter, centrum Rzeszowa
    1 / 7
    Atrakcyjny lokal, parter, centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 715 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 945 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedażny atrakcyjny lokal o powierzchni 80 m2. Nieruchomość położona na parterze kamienicy w centrum miasta Rzeszowa przy bardzo dużym natęże...

  • Działka budowlana 10 a (ul. Budziwojska) Rzeszów
    1 / 2
    Działka budowlana 10 a (ul. Budziwojska) Rzeszów

    Rzeszów

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 10 arów (25 000 zł/ar) z aktualnymi warunkami zabudowy oraz dostępem do mediów. Działka nr 2010/3, obręb 225, położona jest przy ul. Budziwojskiej w...

  • Działka budowlana 9,5 a (ul. Budziwojska) Rzeszów
    1 / 2
    Działka budowlana 9,5 a (ul. Budziwojska) Rzeszów

    Rzeszów

    • 237 500 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 9,5 arów (25 000 zł/ar) z aktualnymi warunkami zabudowy oraz dostępem do mediów. Działka nr 2010/2, obręb 225, położona jest przy ul. Budziwojskiej w...

  • Dom 122 m2 na 14 arowej działce na Wilkowyji.
    1 / 16
    Dom 122 m2 na 14 arowej działce na Wilkowyji.

    Rzeszów

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, w połowie podpiwniczony, o pow. użytkowej 122 m2, usytuowany na działce o pow. 14 ar w Rzeszowie w dzielnicy Wilkowyja, przy ulicy Jan...

  • Sprzedaż: obiekt produkcyjno-magazynowy, Dzikowiec

    Dzikowiec

    • 2 290 000 zł cena
    • 7 824 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowo-biurowej, zlokalizowaną w m...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Małopolski Trzebuska

    Sokołów Małopolski

    • 115 000 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 14 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Trzebusce Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 2 działki budowlane z warunk...

  • Działki 10a pod zabudowę pod lasem- Widełka

    Widełka

    • 108 432 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI 10A POD ZABUDOWĘ W WIDEŁCE W OTOCZENIU LASU.Oferujemy 4 działki pod zabudowę w Widełce, gmina Kolbuszowa. Oferowane działki mają powierzchnie 10.04a, 10.25a, 10.29a, 10.20a...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesny obiekt komercyjny, do aranżacji

    Rzeszów

    • 45 000 000 zł cena
    • 7 021 m2 powierzchnia
    • 6 410 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż obiekt komercyjny o powierzchni ponad 7 000 m2 zlokalizowany w Rzeszowie. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji,...

  • Nowoczesny budynek usługowo-biurowy z najemcami

    Rzeszów » ul. Paderewskiego

    • 7 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-biurowy o wysokim standardzie, zlokalizowany w Rzeszowie (Słocina). Budynek został oddany do uż...

  • 3 pokoje 61,55 m2, stan deweloperski
    1 / 8
    3 pokoje 61,55 m2, stan deweloperski

    Rzeszów

    • 566 260 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwustronne południe/północ o powierzchni 61,55 m2 z loggią 8,53m2 od strony południowej . Mieszkanie zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (...

  • Mieszkanie 44,07 , 2 pokoje
    1 / 7
    Mieszkanie 44,07 , 2 pokoje

    Rzeszów

    • 449 514 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,07 m2 z balkonem od strony południowej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum) Mieszkanie w stanie dewelop...

  • 1 / 3
    Grunt z warunkami zabudowy - 33,10 ar Rzeszów

    Rzeszów » Biała

    • 299 999 zł cena
    • 3 310 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działek - Inwestycyjna działka RzeszówNa działkę wydano warunki zabudowy - "Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnos...

  • 1 / 2
    Działka 25,94ar pod niską zabudowę

    Rzeszów » ul. Ropczycka

    • 739 290 zł cena
    • 2 594 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki - działka przy ulicy RopczyckiejTylko u nas w biurze - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOpis nieruchomości :- powierzchn...

  • Mieszkanie Rzeszów Baranówka

    Rzeszów » Baranówka

    • 567 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Sprzedamy mieszkanie 48,6 m2 z ogródkiem w Rzeszowie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie posiada 48,6 m2 po...

  • Jasny duży lokal użytkowy - Pobitno

    Rzeszów » ul. Konfederatów Barskich

    • 2 000 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do sprzedaży lokal z klimatyzacją o łącznej powierzchni 205m2 znajdujący się w rejonie osiedla Pobitno w Rzeszowie. Lokal nadaje się...

  • Działka 69a pod budownictwo- Stobierna

    Stobierna

    • 759 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 68a POD BUDOWNICTWO DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO LUB NA INWESTYCJĘ DLA FIRMY.Oferujemy obszerną działkę rolno-budowlaną o pow. 69a w miejscowości Stobierna, gmina Trzebownisk...

  • Dom Rzeszów Budziwój rynek pierwotny ul. Miejska

    Rzeszów » ul. Miejska

    • 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻYBez PCC, bez prowizji!W ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu  domy w zabudowie bliźniaczej w Budziwoju, ul. Miejskiej, z dojaz...

  • Przestronny Bliźniak – Dobra Inwestycja Rzeszów

    Rzeszów » ul. Krakusa

    • 899 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży Przestronny Bliźniak – Dobra Inwestycja w RzeszowieOpis nieruchomości :- dom w zabudowie bliźniaczej z 1978 roku - p...

  • idealne pod wynajem, balkon, piwnica

    Rzeszów » ul. Sportowa

    • 579 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Sportowej. Mieszkanie doskonale sprawdzi się pod...