• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stare Bielice
  • Kołobrzeg
  • Szczaki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Głogowem Małopolskim

(528)
  • Dom Raniżów

    Raniżów

    • 4 300 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny do wynajęcia - Raniżów | działka 10,97 ar Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Raniżów k. Kolbus...

  • Mieszkanie krasne krasne

    Krasne

    • 420 735 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Działka KRASNE KRASNE

    Krasne

    • 363 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 12,51 ar (31x40 m) to doskona...

  • Biura do wynajęcia
    Biura do wynajęcia

    Kolbuszowa

    • 30 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokale biurowe do wynajęcia. Pokoje 32, 12 m.kw. usytuowane na piętrze przy ul. Obrońców Pokoju 15 w Kolbuszowej.

  • działka budowlana
    działka budowlana

    Medynia Łańcucka

    • 216 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Medyni Łańcuckiej o powierzchni 18 a nr 681 - cena 216 000. Więcej informacji pod nr tel. WhatsApp 0014132447976 lub [tel]

  • Działka budowlana 5 arów
    Działka budowlana 5 arów

    Przewrotne

    • 60 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 5 arów 20x25 m, wszystkie media.

  • sprzedam odremontowany pawilon handlowy

    Rzeszów

    • 4 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja !!! Do sprzedaży zadbany pawilon, może być pod małą gastronomię lub butik handlowy lub kosmetyczny. Dodatkowym atutem będzie że to centrum miasta oraz niski czynsz serdeczn...

  • Sprzedam działkę w centrum DZIKOWCA

    Dzikowiec

    • 500 000 zł cena
    • 6 202 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-rolną wraz z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i gospodarczym w miejscowości Dzikowiec. Działka położona jest w świetnej l...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Białobrzegi Białobrzegi

    Białobrzegi

    • 220 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Wyjątkowa Działka w Białobrzegach niedaleko Łańcuta! Idealne miejsce na Twój Dom! Działka dla rolnika klasa gruntu III Lokalizacja: Białobrzegi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Budy Łańcuckie

    • 199 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Błędowa Tyczyńska

    • 549 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Mogielnica

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • BŁĘDOWA TYCZYŃSKA DZIAŁKA BUDOWLANA 10,50 AR
    1 / 9
    BŁĘDOWA TYCZYŃSKA DZIAŁKA BUDOWLANA 10,50 AR

    Błędowa Tyczyńska

    • 115 500 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 10,5 ar do wydzielenia z działki 1748/2 na ostatnim zdjęciu część do wydzielenia i sprzedania brak opłaty kilkunastu tysięcy za wyłączenie gruntów z prod...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 150 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w Niechobrzu. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego wymarzonego domu, ta oferta j...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 299 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlaną we wsi Niechobrz w gminie Boguchwała w urokliwej i spokojnej lokalizacji. Znajduje się ona na pograniczu miejscowości Niechob...

  • Dom Białobrzegi rynek pierwotny

    Białobrzegi

    • 450 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 152,85 m2, położony w Białobrzegach gmina Białobrzegi powiat Łańcucki Dom w stanie surowym otwartym daje nowemu właś...

  • Dom Białobrzegi rynek pierwotny

    Białobrzegi

    • 540 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 180 m2, położony w Białobrzegach gmina Białobrzegi powiat Łańcucki Dom w stanie surowym zamkniętym wraz z wykonanym...

  • Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska
    1 / 9
    Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 10 078 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • 1 / 4
    Działka z WZ - Błażowa Dolna

    Błażowa Dolna

    • 180 000 zł cena
    • 1 756 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Błażowa Dolna w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorod...

  • Działka Błędowa Tyczyńska gm. Chmielnik
    1 / 11
    Działka Błędowa Tyczyńska gm. Chmielnik

    Błędowa Tyczyńska

    • 730 000 zł cena
    • 14 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna 14 700 m2 z potencjałem pod winnicę! Marzysz o stworzeniu własnej winnicy w malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 14 700 m2 cze...

  • Działka budowlana

    Lecka

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca do życia w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku ,to zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej 19ar działki z wydaną wz na dom jednorodzinny Nieruchomość poł...

  • Dom drewniany

    Lecka

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż dom drewniany do remontu o pow.100 m2 oraz duży budynek gospodarczy.Nieruchomość znajduję się na 61 ar działce, w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu lasów i przyrody...

  • Działka budowlana

    Lecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca do życia w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku ,to zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej 18ar działki z wydaną wz na dom jednorodzinny Nieruchomość poł...

  • 1 / 4
    Działka budowlana

    Lecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana

    Lecka

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Budy Łańcuckie Białobrzegi

    Budy Łańcuckie

    • 160 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 21 ar - Budy Łańcuckie, cisza i spokój, pełne media Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 21 ar , położoną w miejscowości Budy Ła...

  • Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska
    1 / 12
    Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 449 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Pole zalesione
    Pole zalesione

    Lecka

    • 1 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole zalesione , zapraszam do kontaktu 469 Lecka , nr kontaktu [tel]

  • Działka budowlana

    Wola Zgłobieńska

    • 357 000 zł cena
    • 3 971 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 39,71 ara zlokalizowaną w Woli Zgłobieńskiej, gmina Boguchwała powiat rzeszowski. Numer działki: 864/5 Powie...

  • Działka komercyjno- usługowa 27,55a w Lutoryżu.

    Lutoryż

    • 430 000 zł cena
    • 2 755 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA 27,55a O PRZEZNACZENIU PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWYM W LUTORYŻU.Działka płaska o kształcie trapezu, o szerokości 46m i długości od 40m do 78m posiada wszystkie niezbę...

  • Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska
    1 / 4
    Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | 100,01 m² | DZIAŁKA 1239 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu dewelop...

  • Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,

    Niechobrz

    • 779 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Oferta dla Ciebie! Lokalizacja i parametry: Miejscowość:...

  • Działka rolno budowlana
    1 / 3
    Działka rolno budowlana

    Niechobrz

    • 241 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 027 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działka 603/5 i 8/10 działki 603/6 dojazd drogą gminną utwardzoną uzbrojenie w sąsiedztwie .Cena3900zł/ar

  • Działka 7,88 ha z MPZP Błażowa, Podkarpacie
    1 / 16
    Działka 7,88 ha z MPZP Błażowa, Podkarpacie

    Błażowa Górna

    • 1 450 000 zł cena
    • 78 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka Inwestycyjna - Błażowa Górna, Podkarpacie - 7,88 ha Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna objęta MPZP, położona w malowniczej miejscowości Błażowa Gór...

  • Mieszkanie białobrzegi dębica

    Białobrzegi

    • 203 086 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 43,31m, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy ofertę s...

  • Mieszkanie Białobrzegi Dębina

    Białobrzegi

    • 276 914 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 63,16m plus piwnica 23,32m wpisana w księgi wieczyste, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i fu...

  • Działka 74a z WZ – Budy Łańcuckie
    1 / 11
    Działka 74a z WZ – Budy Łańcuckie

    Budy Łańcuckie

    • 149 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka z warunkami zabudowy – Budy Łańcuckie Jeśli szukasz przestronnej działki w spokojnej okolicy, z możliwością budowy domu i jednocześnie z dala od gęstej zabudowy – ta...

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała
    1 / 7
    Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku...