• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 20 970 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Jasienica Rosielna (Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy) Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek położonych w ma...

  • sprzedam przy drodze Rzeszów-Sanok

    Babica

    • 99 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    sprzedam działkę 25 ar przy drodze Rzeszów-Sanok W miejscowości Babica nr działki 971 cena 99 tys Z poważaniem Wacław Mac [tel]

  • Z garażem, miejscem postojowym i ogródkiem w cenie

    Rzeszów » ul. Herbowa

    • 690 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem, tarasem oraz garażem w bryle usytuowany w spokojnej okolicy domków jednorodzinnym na osi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dynów

    • 1 200 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niewistka

    • 129 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 1 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Manasterz

    • 118 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki
    1 / 5
    Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki

    Boguchwała

    • 635 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal z dostępem do wody 58 m2 Pobitno

    Rzeszów » ul. Kurpiowska

    • 435 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż lokal na parterze o powierzchni 58 m2 znajdujący się na osiedlu Pobitno w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Straszydle

    • 349 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Lutcza

    • 170 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe z ogródkiem do wejścia do zaraz

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 607 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości...

  • Z dwoma miejscami postojowymi w cenie

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 495 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem oraz dwoma miejscami postojowymi - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku P...

  • Z miejscem postojowym w cenie

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 432 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku PCC.Cechy nieruchomoś...

  • wynajmę, mieszkanie 2 pokoje na ul.Rycerskiej

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ?? wynajmę mieszkania! ?? ? Lokalizacja: Ul. Rycerska, Osiedle 1000-lecia ? Powierzchnia: 43m², piętro 3/4 ?️ Układ pomieszczeń: Przestronny salon z balkonem Wygodna s...

  • 1 / 4
    Lokal w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 160 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 19,7 m2 w kamienicy w centrum Rzeszowa przy ul. Naruszewicza. Lokal znajduje się w suterenach i jest wykończony. Parking z brama wjazdową za...

  • Nieruchomość z ogromnym potencjałem, Drabinianka

    Rzeszów » Drabinianka

    • 1 490 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż pokaźny dom o powierzchni 220 m2 składający się z 3 kondygnacji na 20 arowej działce. Solidny projekt, przestronne wnętrz...

  • 1 / 4
    Działka Bartkówka

    Dynów

    • 36 000 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 10,49 ar. Położen...

  • 1 / 4
    Działka Bartkówka

    Dynów

    • 50 000 zł cena
    • 2 692 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 26,92 ar. Położen...

  • 1 / 4
    Działka Bartkówka

    Dynów

    • 40 000 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Działkę rolno - rekreacyjną w BARTKÓWCE sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 22,48 ar. Położen...

  • 1 / 4
    Działka Bartkówka

    Dynów

    • 25 000 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działkę rolną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 11,71 ar. Położenie działki zapewnia ró...