• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głowienka
  • Czystogarb
  • Faliszówka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Błażową

(97)
  • Dom Rzeszów, Krakusa
    Dom Rzeszów, Krakusa

    Rzeszów

    • 1 250 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 10 776 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie w Central Office!!! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - dom wolnostojący, składający s...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w latach 2010-2015 r. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, w ot...

  • Dom Wesoła

    Wesoła

    • 273 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękne siedlisko, położone na Podkarpaciu, niewielkiej miejscowości Wesoła, w powiecie brzozowskim. Dom o powierzchni użytkowej ok.80 m, z możliwością zaadaptowan...

  • Dom Przysietnica

    Przysietnica

    • 350 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem położony w Przysietnicy, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się 3- kondygnacyjny murowany budynek mies...

  • Siedlisko z potencjałem i gruntami rolnymi
    1 / 16
    Siedlisko z potencjałem i gruntami rolnymi

    Manasterz

    • 349 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko z potencjałem i gruntami rolnymi – jeśli szukasz miejsca z przestrzenią do życia, pracy lub prowadzenia gospodarstwa, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Nieruchomość p...

  • Komfortowa narożna szeregówka umeblowana, 2 mp, ogródek
    1 / 16
    Komfortowa narożna szeregówka umeblowana, 2 mp, ogródek

    Rzeszów

    • 1 180 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesna narożna szeregówka – gotowa do zamieszkania od zaraz! Szukasz komfortowego domu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta spełni Tw...

  • Dom z dużą działką 23 ar | Dynów ul. Polna
    Dom z dużą działką 23 ar | Dynów ul. Polna

    Dynów

    • 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 23 ar to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, a jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Nieruchomość położona jest przy ul. Polnej w Dynowie – w...

  • Dom Połomia

    Połomia

    • 1 950 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połomia, gm. Niebylec - siedlisko z gruntem o powierzchni 9,23 ha z domem drewnianym budowanym od podstaw z bali z odzysku w 2000 r., który jest ocieplony i wykończony deską elewac...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rzeszów Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 749 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 9 304 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie osiedle Nowe Miasto do zamieszkania od zaraz ! Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie sze...

  • Dom Futoma gm. Błażowa,
    1 / 14
    Dom Futoma gm. Błażowa,

    Futoma

    • 539 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka 95 ar, nieruchomość w czystym ekologicznie terenie, w dolinie, koło Rezerwatu Przyrody "Mójka", Futoma, gmina Błażowa, 25 km od Rzeszowa. Dom murowano - drewniany: - pow....

  • Dom do wynajęcia Dynów k.Biedronki od zaraz
    1 / 6
    Dom do wynajęcia Dynów k.Biedronki od zaraz

    Dynów

    • 2 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Ogłoszenie grzecznościowe:) Oferuję dom piętrowy do wynajęcia w Dynowie od zaraz, na 25 arowej działce- blisko sklepu Biedronka. Prąd, ciepła woda i centralne na gaz, woda z sieci...

  • Wynajmę dom z ogródkiem w Rzeszowie
    1 / 11
    Wynajmę dom z ogródkiem w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 4 300 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom do wynajęcia z ogrodkiem Rzeszów Budziwój ul alternatywy. Dom 83m. Ogródek ogrodzony. Rekurpucacja. Rolety zewnętrzne. Parter Wiatrołap Salon z kuchnią Łazienka Piętro Sypi...

  • Dom na Sikorskiego Rzeszów
    1 / 15
    Dom na Sikorskiego Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 799 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Rzeszowie - Sikorskiego Budynek 3 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem znajduje się na 12 arowej działce Budynek o pow. całkowitej 432 m2 ( 266 m2 powierzchni...

  • DOM Z POTENCJAŁEM |9,37AR| BLISKO NATURY I MIASTA
    1 / 9
    DOM Z POTENCJAŁEM |9,37AR| BLISKO NATURY I MIASTA

    Nozdrzec

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 46,20 m², położony na 9,37 ar działce w miejscowości Nozdrzec 239C. To propozycja dla osób, któ...

  • Dom Rzeszów Rzeszów

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 5 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom do remontu położony w Rzeszowie ul. Porąbki . Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową jednorodzinną i buj...

  • Dom Rzeszów, Braci Aletańskich
    1 / 15
    Dom Rzeszów, Braci Aletańskich

    Rzeszów

    • 1 370 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie w Central Office!!! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - elegancki i przestronny dom wo...

  • Dom Boguchwała rynek pierwotny ul.

    Boguchwała

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OSTATNI!!!!W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Boguchwale przy ul. Juliusza SłowackiegoBez...

  • Dom Rzeszów Budziwój rynek pierwotny ul. Magiczna

    Rzeszów » ul. Magiczna

    • 649 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie - Budziwój, ul. Magiczna.Bez PCC, bez prowi...

  • Dom bliźniak gotowy do wejścia - Budziwój
    1 / 16
    Dom bliźniak gotowy do wejścia - Budziwój

    Rzeszów

    • 999 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 037 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (połówka) z 2023 roku. Położony na kameralnym osiedlu przy ul. Alternatywy. Budynek jest w pełni wykończony, umeblowany i gotowy...

  • Dom Krasne

    Krasne

    • 620 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Krasnem k. Rzeszowa - „Dom w Malinówkach 8” | 143,65 m² | 7,29 ara Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący realizowan...