• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Błażową

(97)
  • Dom z potencjałem – do remontu, Rzeszów Budziwój

    Rzeszów » ul. Porąbki

    • 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący do remontu o powierzchni 180 m², usytuowany na przestronnej, 18-arowej działce w spokojnej części Rzeszo...

  • Dom drewniany

    Lecka

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż dom drewniany do remontu o pow.100 m2 oraz duży budynek gospodarczy.Nieruchomość znajduję się na 61 ar działce, w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu lasów i przyrody...

  • Działka budowlana

    Lecka

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca do życia w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku ,to zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej 19ar działki z wydaną wz na dom jednorodzinny Nieruchomość poł...

  • Dom Cierpisz

    Cierpisz

    • 570 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w miejscowości Cierpisz na działce 8ar W ofercie biura posiadamy wspaniały dom o powierzchni 160 m 2 usytuowanej na 8 arowej działce w cichej i sp...

  • Komfotowy dom, 2 pełne kondygnacje, 5 sypialni

    Rzeszów » ul. Dębicka

    • 820 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieru...

  • Dom Albigowa

    Albigowa

    • 885 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w urokliwej miejscowości Albigowa. Ten przestronny dom o powierzchni 293 m² został w pełni wyremontowany z myślą o...

  • Dom Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 145 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom na 11-arowej działce - Rzeszów Piękna nieruchomość położona w cichej i spokojnej części miasta - nieopodal ul. Dębickiej. Szukasz ciszy i spokoju???Ceni...

  • Dom, ul. Władysława Warneńczyka
    1 / 10
    Dom, ul. Władysława Warneńczyka

    Rzeszów

    • 1 480 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta prywatna od właściciela cena do rozsądnej negocjacji. Bardzo proszę pośredników o nie dzwonienie, wiem gdzie macie siedziby w razie potrzeby zadzwonię lub przyjdę.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 122 m2 na 14 arowej działce na Wilkowyji.
    1 / 16
    Dom 122 m2 na 14 arowej działce na Wilkowyji.

    Rzeszów

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, w połowie podpiwniczony, o pow. użytkowej 122 m2, usytuowany na działce o pow. 14 ar w Rzeszowie w dzielnicy Wilkowyja, przy ulicy Jan...

  • Dom Wola Rafałowska

    Wola Rafałowska

    • 780 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w stanie surowym w Woli Rafałowskiej na działce 1400m2 Teraz NOWA NIŻSZA cena Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym wg. projektu HURA...

  • Dom 100m2, do wykończenia- Dynów

    Dynów

    • 440 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DO SPRZEDANIA 2 DOMY STAN SUROWY ZAMKNIĘTY w DYNOWIE, POWIAT RZESZOWSKI.Oferujemy do sprzedania 2 domy w Dynowie w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 99,98m2 , zbudowane w...

  • Dom 122 m² w Golcowej, stan surowy otwarty

    Golcowa

    • 289 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Dom w stanie surowym otwartym, zrealizowany na podstawie projektu Dom w Morelach – odbicie lustrzane biura projektowego ARCHON. Nieru...

  • Dom Rzeszów Budziwój rynek pierwotny ul. Miejska

    Rzeszów » ul. Miejska

    • 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻYBez PCC, bez prowizji!W ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu  domy w zabudowie bliźniaczej w Budziwoju, ul. Miejskiej, z dojaz...

  • Przestronny Bliźniak – Dobra Inwestycja Rzeszów

    Rzeszów » ul. Krakusa

    • 899 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży Przestronny Bliźniak – Dobra Inwestycja w RzeszowieOpis nieruchomości :- dom w zabudowie bliźniaczej z 1978 roku - p...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Słocińska

    Rzeszów » ul. Słocińska

    • 899 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa - os. Słocina.Opis inwestycji:Kameralne osiedle składające się z 6 segmentów w zabud...

  • Dom Lubenia

    Lubenia

    • 579 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny na dużej pięknie położonej działce Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalny dom jednorodzinny na pięknej 32 arowej działce w urokliwej miejscowości Lubenia....

  • przestronny dom z potencjałem, spokojna okolica

    Rzeszów » ul. Karkonoska

    • 929 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Karkonoskiej w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w biurze Pie...

  • Dom Rzeszów Zalesie rynek pierwotny

    Rzeszów » Zalesie

    • 445 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !OSTATNI SEGMENT NA SPRZDAŻ! !!!NOWA NIŻSZA CENA!!! Na sprzedaż nowoczesne Segmenty w Zabudowie Szeregowej - Idealne dla Twojej Rodziny! Przedstawiamy Państwu wyjątkową...

  • Dom Handzlówka

    Handzlówka

    • 190 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, której historia sięga roku 1910. Ten wolnostojący dom, spełniający obecnie rolę obiektu chronionego przez...

  • Dom Dynów ul. Podgórska

    Dynów » ul. Podgórska

    • 390 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu do sprzedaży przytulny podpiwniczony drewniano murowany dom o powierzchni ok. 75 m2 usytuowany na działce o areale ok. 1145 m2 w miejscowości Dynów w gminie D...