• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Błażową

(97)
  • Dom Rzeszów ul. Braci Aletańskich

    Rzeszów » ul. Braci Aletańskich

    • 1 370 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - elegancki i przestronny dom woln...

  • Wygodny dom do wykończenia w sercu natury
    1 / 16
    Wygodny dom do wykończenia w sercu natury

    Domaradz

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój dom w sercu natury – Domaradz 96 powiat brzozowski, woj. podkarpackie Położenie i lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, malowniczej miejscowości gminnej...

  • unikatowa lokalizacja
    1 / 15
    unikatowa lokalizacja

    Rzeszów

    • 949 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Blisko centrum miasta/dużo możliwości/unikatowa lokalizacja Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Rzeszowie, przy ul. Na Skały, zaledwie 1,5 km od Rynku. Nieruchomość łączy w...

  • Dom Rzeszów ul. Krakusa

    Rzeszów » ul. Krakusa

    • 1 250 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 10 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - dom wolnostojący, składający się...

  • Dom Boguchwała,
    1 / 10
    Dom Boguchwała,

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie w Central Office!!! ***NOWA NIŻSZA CENA*** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parter...

  • Dom Boguchwała ul.

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!***NOWA NIŻSZA CENA***Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parterowy...

  • Dom Przybyszówka Sprawdź to !!!
    1 / 16
    Dom Przybyszówka Sprawdź to !!!

    Rzeszów

    • 1 299 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w Rzeszowie – Przybyszówka, ul. Staszowska, w bezpośrednim sąsiedztwie cenionego...

  • Narożna szeregówka super lokalizacja
    1 / 16
    Narożna szeregówka super lokalizacja

    Rzeszów

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta na wyłączność. Prezentujemy do sprzedaży przestronną narożną szeregówkę położoną w Rzeszowie w rejonie ul Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 położona na 3.5 ar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż DOM, garaż. Działka 1214m2. Straszydle
    1 / 16
    Na sprzedaż DOM, garaż. Działka 1214m2. Straszydle

    Straszydle

    • 495 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaoferować wyjątkową nieruchomość do sprzedaży, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Straszydle k. Rzeszowa. Ta wyjątkowa lokalizacja charakteryzuje się przepię...

  • Drewniany dom w cenie mieszkania - Dynów

    Dynów » ul. Maja

    • 144 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje drewniany dom z 1902 roku zlokalizowany przy ul. 1 Maja 47 w Dynowie. Jest to świetna opcja dla osób które chciałyby mieć swoja nier...

  • 2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem
    1 / 16
    2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem

    Krasne

    • 679 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny jako dwurodzinny/2 niezależne wejścia/dużo możliwości aranżacji OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 148 m...

  • Dom wolnostojący z garazem i dużym ogrodem
    1 / 16
    Dom wolnostojący z garazem i dużym ogrodem

    Rzeszów

    • 1 690 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom...

  • Dom 105m2 stan surowy otwarty w gminie Chmielnik

    Chmielnik

    • 480 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY, NIEDUŻY DOM 105M2 W STANIE SUROWYM OTWARTYM, NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. CENA DO NEGOCJACJI!Do sprzedania posiadamy niedrogi dom o powierzchni użytkowej 105m2, zbudowany z pu...

  • Dom 122m2, stan surowy zamknięty, gmina Chmielnik

    Chmielnik

    • 780 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 394 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WSZECHSTRONNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 122M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z PANORAMĄ NA OKOLICĘ W GMINIE CHMIELNIK.Do zaoferowania posiadamy nowy dom o powierzchni użytkowej 122m2 wykonany z...

  • Dom Niebylec ul.

    Niebylec

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!***Nowa niższa cena***Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - elegancki...

  • Dom WZ na budynki handlowo usługowe działka 9,5ar
    1 / 6
    Dom WZ na budynki handlowo usługowe działka 9,5ar

    Rzeszów

    • 1 099 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Rzeszowie przy ul. Staromiejskiej - dzielnica Staromieście. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: położona bezpośredni...

  • Dom Wola Rafałowska

    Wola Rafałowska

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Woli Rafałowskiej SPRZEDAM W ofercie biura dom jednorodzinny położony w Woli Rafałowskiej wybudowany wg. projektu "Dom w ZALISTKACH...

  • Parterowy dom z 69 ar-ową działką w Lubli !
    1 / 16
    Parterowy dom z 69 ar-ową działką w Lubli !

    Rzeszów

    • 2 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Giergiel ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy parterowy dom położony w malowniczej miejscowości Lubla w gminie Frysztak. Nieruchomość usytuowana na działce o...

  • Dom na sprzedaż Rzeszów, Budziwojska
    1 / 15
    Dom na sprzedaż Rzeszów, Budziwojska

    Rzeszów

    • 895 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży DOM ok 300m2, działka 900m2, zlokalizowany w Rzeszowie, osiedle Budziwój. Nieruchomość usytuowana wzdłuż głównej drogi asfaltowej z bezpośrednim zjazdem. Działka w ksz...

  • Dom 150 m² na 10 arowej działce – blisko Rzeszowa

    Hermanowa

    • 559 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Hermanowa, zaledwie 1,2 km od granic Rzeszowa.Nieruch...