• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sromowce Wyżne
  • Wymysły
  • Rybnik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • Lokal Kraczkowa

    Kraczkowa

    • 5 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny lokal użytkowy z pełnym wyposażeniem dla warsztatu samochodowego, zlokalizowany w centrum miejscowości Kraczkowa, stanowi doskonałą okazję dla przedsiębiorczych osób. Lo...

  • Działka Handzlówka

    Handzlówka

    • 150 000 zł cena
    • 7 684 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowa, niższa cena!!! Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę rolną, z możliwością wydania warunków zabudowy, w spokojnej wsi Handzlówka . Działka o powierzchni 76,84 ar p...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 6 600 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki objętej MPZP w Rzeszowie strefa Dworzysko. Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną teren pod przemysł, składy i magazyny, usługi k...

  • Działka Lutcza

    Lutcza

    • 74 750 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lutcza - działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni ok. 25 arów w bardzo ładnym, widokowym miejscu; wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej; prąd, gaz i woda z w...

  • przynależne miejsce post., wysoki parter, taras

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 539 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in...

  • Mieszkanie Rzeszów Pobitno ul. Małopolska

    Rzeszów » Pobitno » ul. Małopolska

    • 530 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie trzypokojowe w Rzeszowie na osiedlu Pobitno przy ul. Małopolskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W salon...

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto

    Rzeszów » Nowe Miasto

    • 665 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 62,87M Rzeszów Rejtana - 3 pokoje Dzień dobry Państwu, Mam ogromną przyjemność przedstawić mieszkanie trzy pokojowe w Rzeszowie w fantastycznej loka...

  • Dom Racławówka rynek pierwotny ul.

    Racławówka

    • 820 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA CENA!!!Cena przed promocją: 850 000złW ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu osiedle nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wykończone Biuro na sprzedaż w samym centrum

    Rzeszów » ul. Targowa

    • 795 600 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 071 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego idealnego dla tych którzy prowadzą działalność gospodarczą i szukają do zakupu nieruchom...

  • Biuro na sprzedaż idealne na start w samym centrum

    Rzeszów » ul. Targowa

    • 305 610 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego idealnego dla tych którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą i szukają do zakupu n...

  • Kamienica pod inwestycje 210 m2 w centrum miasta

    Rzeszów » ul. Asnyka

    • 1 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż nieruchomość komercyjną handlowo-usługową o powierzchni 210 m2 usytuowaną w samym centrum miasta. Dzięki swojej świetnej...

  • ścisłe centrum, balkon, świetne pod inwestycję

    Rzeszów » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 489 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkan...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Miłocin

    Rzeszów

    • 385 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 42 778 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 8,65 ar w Rzeszowie Pogwizdów Oferujemy do sprzedaży Działkę Budowlaną o powierzchni 865 m2 położoną w Rzeszowie. Działka ma k...

  • 1 / 4
    Działka Gwoźnica Dolna

    Gwoźnica Dolna

    • 198 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gwoźnica Dolna - działka 44 ary (warunki zabudowy w opracowaniu) w bardzo ładnym miejscu z dojazdem drogą gminną asfaltową; gaz w działce, prąd na sąsiedniej działce. Oprócz tego j...

  • Dom działka25ar.-Biedronka, Pepco, Media Expert sprzedam
    1 / 12
    Dom działka25ar.-Biedronka, Pepco, Media Expert sprzedam

    Dynów

    • 1 500 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ogłoszenie grzecznościowe. Oferuję do sprzedaży dom piętrowy znajdujący się na 25 arowej działce położony w Dynowie w bezpośrednim sąsiedstwie - sklepu Biedronka a do 100m od skle...

  • BŁĘDOWA TYCZYŃSKA DZIAŁKA BUDOWLANA 10,50 AR
    1 / 9
    BŁĘDOWA TYCZYŃSKA DZIAŁKA BUDOWLANA 10,50 AR

    Błędowa Tyczyńska

    • 115 500 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 10,5 ar do wydzielenia z działki 1748/2 na ostatnim zdjęciu część do wydzielenia i sprzedania brak opłaty kilkunastu tysięcy za wyłączenie gruntów z prod...

  • Okazja ! Działka Futoma przy asfalcie 31,23ar tylko 2499 1ar
    1 / 6
    Okazja ! Działka Futoma przy asfalcie 31,23ar tylko 2499 1ar

    Futoma

    • 78 043 zł cena
    • 3 123 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Futoma gmina Błażowa powierzchnia 31,23 ar działka przy asfalcie,przy kompleksie leśnym mediów brak Działka idealna na ogródek z dala od zgiełku mia...

  • Dom drewniany 65m2 w Gminie Nozdrzec

    Nozdrzec

    • 95 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 1 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOMU DREWNIANEGO NA ŁADNEJ DZIAŁCE 36a OBOK LASU W GMINIE NOZDRZEC. IDEALNE MIEJSCE POD REKREACJĘ .Przedstawiamy Państwu ofertę domu drewnianego w gminie Nozdrzec, na urocz...

  • Działka rekreacyjna 12a Rzeszów-Słocina

    Rzeszów

    • 180 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDROGA DZIAŁKA W RZESZOWIE POD REKREACJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU.Oferujemy działkę 12a w Rzeszowie, położoną w atrakcyjnej części miasta dzielnicy Słocina- okolice ul. św.Rocha. Dz...

  • Działka rolna 20a - Chmielnik

    Chmielnik

    • 90 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIEDROGA DZIAŁKA 20a w CHMIELNIKU- POD REKREACJĘ LUB POD ZABUDOWĘ DLA ROLNIKA. Do sprzedania niedroga działka rolno-budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 20a w miejscowoś...