• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik
  • Gościno +20 km
  • Harbutowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • rewelacyjna lokalizacja/wiele możliwości
    1 / 9
    rewelacyjna lokalizacja/wiele możliwości

    Rzeszów

    • 555 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonała lokalizacja/wiele możliwość działalności OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W NASZYM BIURZE Do sprzedania lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum mi...

  • Działka rolna 27a - Hermanowa

    Hermanowa

    • 130 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA 27a W HERMANOWEJ- DLA ROLNIKA LUB POD REKREACJĘ. Do sprzedania oferujemy działkę rolną o pow. 27a w miejscowości Hermanowa, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski. Działka o szero...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 281 865 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 9,89ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki ok 9,89 ara z warunkami zabudowy , n...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 181 260 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 6,36 ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek: 1. 6.36 ara ( zasadzony młody ł...

  • Dom Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 145 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom na 11-arowej działce - Rzeszów Piękna nieruchomość położona w cichej i spokojnej części miasta - nieopodal ul. Dębickiej. Szukasz ciszy i spokoju???Ceni...

  • Dom, ul. Władysława Warneńczyka
    1 / 10
    Dom, ul. Władysława Warneńczyka

    Rzeszów

    • 1 480 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta prywatna od właściciela cena do rozsądnej negocjacji. Bardzo proszę pośredników o nie dzwonienie, wiem gdzie macie siedziby w razie potrzeby zadzwonię lub przyjdę.

  • Działka Łubno gm. Dynów
    1 / 5
    Działka Łubno gm. Dynów

    Łubno

    • 89 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1272 m² w miejscowości Łubno, gmina Dynów. Wymiary: 29 m × 49 m. Media: gaz, prąd, studnia, własna kanalizacja. Dojazd: z drogi powia...

  • dwa mieszkania z niezależnym system grzewczym

    Rzeszów » ul. Lwowska

    • 785 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Tyczyn Księży Lasek
    1 / 5
    Działka Tyczyn Księży Lasek

    Tyczyn

    • 1 081 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 47 ar, położona w miejscowości Tyczyn. Szczegóły oferty: - Powierzchnia: 47 ar, wymiary 44 m x 110 m - Media: Na działce dostępne są prąd, woda...

  • Działka Rzeszów gm. miasto Rzeszów Przybyszówka II, Bracka
    1 / 3
    Działka Rzeszów gm. miasto Rzeszów Przybyszówka II, Bracka

    Rzeszów

    • 600 000 zł cena
    • 3 803 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki sprzedawane razem Rzeszów, Przybyszówka II. Opis: - lokalizacja: ul. Bracka, Rzeszów, Przybyszówka II - powierzchnia: 2729m2 + 1074m2 - wymiary: 40 m x 95...

  • Działka budowlana Krasne Kolonia-Krasne
    1 / 7
    Działka budowlana Krasne Kolonia-Krasne

    Krasne

    • 251 040 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - 5 sąsiadujących działek w Krasnem (powiat rzeszowski) Idealne pod budowę domu - wydane warunki zabudowy! Dwie działki mają pozwolenie na budowę budynku jednorodzinne...

  • Działka Kielnarowa gm. Tyczyn
    1 / 5
    Działka Kielnarowa gm. Tyczyn

    Kielnarowa

    • 157 000 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka w miejscowości Kielnarowa, gm. Tyczyn. Opis: - lokalizacja: Kielnarowa- południowy stok, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski. - powierzchnia działki: 1118...

  • Działka budowlana Rzeszów gm. miasto Rzeszów Budziwój
    1 / 6
    Działka budowlana Rzeszów gm. miasto Rzeszów Budziwój

    Rzeszów

    • 570 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 386 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie, Budziwój. Jednym z głównych atutów tej nieruchomości jest jej lokalizacja. Korzyścią jest dobry dojazd do centrum miasta, szkół, sklepów...

  • Działka budowlana Lubenia Obręczna-Dział
    1 / 7
    Działka budowlana Lubenia Obręczna-Dział

    Lubenia

    • 140 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Urokliwa działka budowlana z widokiem - idealna na Twój wymarzony dom! Oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Lubenia, w p...

  • Działka budowlana Zabratówka gm. Chmielnik
    1 / 6
    Działka budowlana Zabratówka gm. Chmielnik

    Zabratówka

    • 330 000 zł cena
    • 4 410 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - Zabratówka, gmina Chmielnik Marzysz o własnym domu z przestronnym ogrodem i basenem w otoczeniu malowniczy...

  • Działka budowlana Rzeszów Biała II
    1 / 5
    Działka budowlana Rzeszów Biała II

    Rzeszów

    • 2 280 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS Partner Nieruchomości prezentuje: Widokową działkę budowlaną dla dewelopera lub prywatnego inwestora. Prezentowana działka znajduje się w Rzeszowie obręb Biała II. Na działkę...

  • Działka budowlana Chmielnik
    1 / 8
    Działka budowlana Chmielnik

    Chmielnik

    • 230 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Chmielnik. Zaledwie 15 km od centrum Rzeszowa. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w harmonii...

  • Działka Wola Rafałowska gm. Chmielnik
    1 / 5
    Działka Wola Rafałowska gm. Chmielnik

    Wola Rafałowska

    • 318 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy malowniczą, widokową działkę o powierzchni 76 ar, położoną w miejscowości Wola Rafałowska, w gminie Chmielnik. Co ważne - działkę może kupić każdy, nie trzeba posiadać...

  • Działka rolna Borek Stary gm. Tyczyn
    1 / 5
    Działka rolna Borek Stary gm. Tyczyn

    Borek Stary

    • 260 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka położona w Borku Starym, gmina Tyczyn. Działka o powierzchni 6 700 m2 o wymiarach 48 m szerokości i 139 m długości. Obecnie brak wydanych warunków zabudowy, co...

  • Działka rolna Borek Stary gm. Tyczyn
    1 / 2
    Działka rolna Borek Stary gm. Tyczyn

    Borek Stary

    • 220 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m2, zlokalizowana w miejscowości Borek Stary, gmina Działka jest zalesiona, co zapewnia prywatność i możliwość stworzenia własnego, zieloneg...