• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego

    Rzeszów

    • 1 180 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedl...

  • Dom 150 m² na 10 arowej działce – blisko Rzeszowa

    Hermanowa

    • 559 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Hermanowa, zaledwie 1,2 km od granic Rzeszowa.Nieruch...

  • Mieszkanie 100 mkw. parter z ogródkiem Stara Wieś
    1 / 11
    Mieszkanie 100 mkw. parter z ogródkiem Stara Wieś

    Stara Wieś

    • 2 200 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie na parterze, o powierzchni 100 mkw., położone w domu dwurodzinnym w Starej Wsi, w powiecie brzozowskim, w gminie Brzozów. Możliwość korzystania z ogródka or...

  • Lokal handlowy 330 mkw. parter Jasienica Rosielna
    1 / 6
    Lokal handlowy 330 mkw. parter Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 7 500 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 330 mkw., położony w centrum Jasienicy Rosielnej, w gminie Jasienica Rosielna, w powiecie brzozowskim. Orzechówka – 2,6 km, Blizne – 3 km...

  • Kamienica na sprzedaż, centrum Rzeszowa Targowa 9

    Rzeszów » ul. Targowa

    • 2 090 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 7 656 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu do sprzedaży Kamienicę z 1890 roku zlokalizowaną w centrum miasta Rzeszowa przy ul. Targowej 9 - idealna dla tych którzy plan...

  • Przestronne 66 m² | 4 pokoje | Strażacka

    Rzeszów » ul. Strażacka

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy S...

  • Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy
    1 / 4
    Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy

    Tyczyn

    • 235 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę widokową położoną w Tyczynie w rejonie ul Asnyka. Działka o powierzchni 10.10 a położona w pierwszym pasie zabudowy od drogi gminnej....

  • Dom z potencjałem – do remontu, Rzeszów Budziwój

    Rzeszów » ul. Porąbki

    • 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący do remontu o powierzchni 180 m², usytuowany na przestronnej, 18-arowej działce w spokojnej części Rzeszo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Boguchwała Niechobrz

    Boguchwała

    • 190 000 zł cena
    • 1 997 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe nieruchomości położone w miejscowości Niechobrz , w powiecie Rzeszowskim , gmina Boguchwała . Działki mają kształt prostokąta , a ich powi...

  • Gotowiec inwestycyjny-3 studia +4 pok. poddasze

    Rzeszów » ul. Witolda

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa – przy ul...

  • 1 / 4
    Działka Połomia

    Połomia

    • 169 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY O 11'000 ZŁ Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Niechobrz , gmina Boguchwała, w powiecie Rzeszowskim. Działka w ks...

  • Lokale użytkowe 100 m2 samodzielny budynek
    1 / 9
    Lokale użytkowe 100 m2 samodzielny budynek

    Rzeszów

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA BEZ PROWIZJI Prezentujemy do wynajmu atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2. Lokal położony na osiedlu Pobitno . Nieruchomość po generalnym remoncie ze wszystkimi...

  • Funkcjonalne, 3 pokoje, osobna kuchnia

    Rzeszów » ul. Kurpiowska

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i...

  • 1 / 3
    Działka budowlana

    Lecka

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca do życia w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku ,to zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej 19ar działki z wydaną wz na dom jednorodzinny Nieruchomość poł...

  • Działka rolna - Hyżne
    1 / 7
    Działka rolna - Hyżne

    Hyżne

    • 250 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5300 m2, położona w malowniczej miejscowości Hyżne, w powiecie rzeszowskim. Opis nieruchomości: powierzchnia: 5300 m2 wymiary: ok. 49 m x...

  • Działka budowlana z WZ -Hyżne
    1 / 3
    Działka budowlana z WZ -Hyżne

    Hyżne

    • 70 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Hyżne w powiecie rzeszowskim. Wydane warunki zabudowy. Powierzchnia wynosi 600 m2, a wymiary to 26 m x 23 m. M...

  • 1 / 4
    Działka budowlana

    Lecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca do życia w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku ,to zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej 18ar działki z wydaną wz na dom jednorodzinny Nieruchomość poł...

  • Działka budowlana

    Lecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom drewniany

    Lecka

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż dom drewniany do remontu o pow.100 m2 oraz duży budynek gospodarczy.Nieruchomość znajduję się na 61 ar działce, w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu lasów i przyrody...

  • Działka budowlana

    Lecka

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż