• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Panki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • Lokal użytkowy Rzeszów, Podwisłocze
    1 / 4
    Lokal użytkowy Rzeszów, Podwisłocze

    Rzeszów

    • 1 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości OKAZJA ma przyjemność przedstawić Państwu lokal usługowo-handlowy w Centrum Handlowym "Podwisłocze" przy ulicy Podwisłocze 30/5 w Rzeszowie. Lokal ma 25 metrów...

  • Atrakcyjny lokal użytkowy po generalnym remoncie
    1 / 10
    Atrakcyjny lokal użytkowy po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajmu lokal biurowo-usługowy o powierzchni 60 m2. Lokal po generalnym remoncie z nowymi oknami parapetami, podłogą i łazienką będzie wynajmowany po raz pierwszy...

  • Nowoczesny apartament z pięknym widokiem na 21 piętrze
    1 / 12
    Nowoczesny apartament z pięknym widokiem na 21 piętrze

    Rzeszów

    • 1 860 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 14 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 124,45 m2 . Nieruchomość położona w nowoczesnym w apartamentowcu Capital Tower na 21 piętrze. Mieszka...

  • Wynajmę mieszkanie studentom
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie studentom

    Rzeszów

    • 1 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie studentom, 46 m przy ul. Hetmańskiej( max 4 os) , pokój dzienny z aneksem kuchennym, pokój, przedpokój, łazienka. Blisko Politechnika, Uniwersytet, dogodny doja...

  • Drewniany dom w cenie mieszkania - Dynów

    Dynów » ul. Maja

    • 144 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje drewniany dom z 1902 roku zlokalizowany przy ul. 1 Maja 47 w Dynowie. Jest to świetna opcja dla osób które chciałyby mieć swoja nier...

  • Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na os.Nowe Miasto
    1 / 12
    Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na os.Nowe Miasto

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Przedstawiamy państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie o pow.63m, położone na szóstym piętrze w wieżowcu przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na ws...

  • 2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem
    1 / 16
    2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem

    Krasne

    • 679 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny jako dwurodzinny/2 niezależne wejścia/dużo możliwości aranżacji OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 148 m...

  • Na sprzedaż -NOWE- 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Rzeszów
    1 / 8
    Na sprzedaż -NOWE- 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Rzeszów

    Rzeszów

    • 339 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,10 m2 z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji – Rzeszów, ul. Potockiego. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący z garazem i dużym ogrodem
    1 / 16
    Dom wolnostojący z garazem i dużym ogrodem

    Rzeszów

    • 1 690 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom...

  • Mieszkanie Rzeszów Baranówka

    Rzeszów » Baranówka

    • 533 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaoferować mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie, o powierzchni 53,42 m² znajduje się na 2. piętrze czteropięt...

  • 1 / 4
    Działka Niebylec Połomia

    Niebylec

    • 140 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Połomia , w powiecie Strzyżowskim. Działka o powierzchni 34ar daje wiele możliwości aranżacyjnych...

  • Dom 105m2 stan surowy otwarty w gminie Chmielnik

    Chmielnik

    • 480 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY, NIEDUŻY DOM 105M2 W STANIE SUROWYM OTWARTYM, NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. CENA DO NEGOCJACJI!Do sprzedania posiadamy niedrogi dom o powierzchni użytkowej 105m2, zbudowany z pu...

  • Dom 122m2, stan surowy zamknięty, gmina Chmielnik

    Chmielnik

    • 780 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 394 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WSZECHSTRONNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 122M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z PANORAMĄ NA OKOLICĘ W GMINIE CHMIELNIK.Do zaoferowania posiadamy nowy dom o powierzchni użytkowej 122m2 wykonany z...

  • Dom Niebylec ul.

    Niebylec

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!***Nowa niższa cena***Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - elegancki...

  • Dom WZ na budynki handlowo usługowe działka 9,5ar
    1 / 6
    Dom WZ na budynki handlowo usługowe działka 9,5ar

    Rzeszów

    • 1 099 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Rzeszowie przy ul. Staromiejskiej - dzielnica Staromieście. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: położona bezpośredni...

  • Dom Wola Rafałowska

    Wola Rafałowska

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Woli Rafałowskiej SPRZEDAM W ofercie biura dom jednorodzinny położony w Woli Rafałowskiej wybudowany wg. projektu "Dom w ZALISTKACH...

  • Parterowy dom z 69 ar-ową działką w Lubli !
    1 / 16
    Parterowy dom z 69 ar-ową działką w Lubli !

    Rzeszów

    • 2 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Giergiel ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy parterowy dom położony w malowniczej miejscowości Lubla w gminie Frysztak. Nieruchomość usytuowana na działce o...

  • Studio na parterze - oś. Architektów - Cesja

    Rzeszów » ul. Solidarności

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studio/kawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajd...

  • Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM
    1 / 11
    Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM

    Rzeszów

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ️ Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM – Rzeszów, ul. Marszałkowska | Blisko Galerii Rzeszów PKS Po remoncie Niezamieszkałe 1800 Zł / 500 Zł czyn...

  • Dom na sprzedaż Rzeszów, Budziwojska
    1 / 15
    Dom na sprzedaż Rzeszów, Budziwojska

    Rzeszów

    • 895 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży DOM ok 300m2, działka 900m2, zlokalizowany w Rzeszowie, osiedle Budziwój. Nieruchomość usytuowana wzdłuż głównej drogi asfaltowej z bezpośrednim zjazdem. Działka w ksz...