• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Błażowa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • Mieszkanie Rzeszów ul. Graniczna

    Rzeszów » ul. Graniczna

    • 1 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania. Nieruchomość położona jest przy ul. Granicznej. Do mieszkania przynale...

  • Dom Przybyszówka Sprawdź to !!!
    1 / 16
    Dom Przybyszówka Sprawdź to !!!

    Rzeszów

    • 1 299 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w Rzeszowie – Przybyszówka, ul. Staszowska, w bezpośrednim sąsiedztwie cenionego...

  • Lokal Rzeszów rynek pierwotny ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 595 920 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 919 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY LOKALI USŁUGOWYCH Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 28 Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję handlowo-usługową zlokalizowaną w dynamiczni...

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,56 ar Manasterz gm. Wiąz
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,56 ar Manasterz gm. Wiąz

    Manasterz

    • 47 800 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 4 działek budowlanych o pow. : - 9,56 ar o wym.: 24 m szerokości x 39,80 m długości, w...

  • Lokale do wynajęcia 13,5m2 i 15,5m2- Rzeszów
    1 / 8
    Lokale do wynajęcia 13,5m2 i 15,5m2- Rzeszów

    Rzeszów

    • 850 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia posiadamy 2 lokale o powierzchni 13.5m2 i 15,5m2 w budynku wolnostojącym na trzecim piętrze, przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Lokale nadają się na działalność biurową...

  • Działka 21a pod rekreację- Wesoła
    1 / 11
    Działka 21a pod rekreację- Wesoła

    Wesoła

    • 65 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA REKREACYJNA 21A Z BUDYNKIEM DREWNIANYM W GMINIE NOZDRZEC. Mamy do zaoferowania działkę rekreacyjną 21a w miejscowości Wesoła, gm. Nozdrzec, pow. brzozowski. Działka o te...

  • Narożna szeregówka super lokalizacja
    1 / 16
    Narożna szeregówka super lokalizacja

    Rzeszów

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta na wyłączność. Prezentujemy do sprzedaży przestronną narożną szeregówkę położoną w Rzeszowie w rejonie ul Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 położona na 3.5 ar...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna - Rzeszów Powierzchnia: 82,11 ar | MPZP + WZ | dostęp do drogi asfaltowej PUM dla zabudowy szeregowej 2624 m2 Informacje podstawowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • świetna okolica, przestronne, balkon, od zaraz

    Rzeszów » ul. Małopolska

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie spr...

  • Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 397 110 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 443 730 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna - okazja dla dewelopera, Rzeszów - Drabinianka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 82,11 ar (31 x 266 m) , położona w Rze...

  • 1 / 3
    Działka krasne krasne

    Krasne

    • 341 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 11,76 ar (31x33 m) to doskona...

  • Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym
    1 / 16
    Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym

    Rzeszów

    • 498 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ | 0% PROWIZJI | MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy? Ta oferta to ide...

  • Sprzedam dziłkę Nozdrzec 58 arów
    1 / 4
    Sprzedam dziłkę Nozdrzec 58 arów

    Nozdrzec

    • 1 450 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę w miejscowości Nozdrzec. Działka na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Sanu. Blisko do Dynowa, Brzozowa....

  • Do wynajęcia samodzielne lokale biurowe
    1 / 4
    Do wynajęcia samodzielne lokale biurowe

    Rzeszów

    • 420 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia samodzielne lokale biurowe o powierzchni: 11,5 m2 i 16 m2 na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie, blisko Placu Śreniawitów (sąd). Centrum ale POZA STREFĄ PŁATNEGO PARKOWANIA....

  • Na sprzedaż DOM, garaż. Działka 1214m2. Straszydle
    1 / 16
    Na sprzedaż DOM, garaż. Działka 1214m2. Straszydle

    Straszydle

    • 495 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaoferować wyjątkową nieruchomość do sprzedaży, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Straszydle k. Rzeszowa. Ta wyjątkowa lokalizacja charakteryzuje się przepię...

  • Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy
    Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy

    Rzeszów

    • 209 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzeszów (woj. podkarpackie), działka położona pod samym lasem. To idealna propozycja dla osób ceniący...

  • mieszkanie sprzedaż
    1 / 12
    mieszkanie sprzedaż

    Rzeszów

    • 410 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne mieszkanie na 3 piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku. Jeden duży pokój z jasną kuchnią (możliwość podzielenia kuchni i wydzielenia małego pokoiku), łazienka, balkon i piw...

  • Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie APARTAMETNY ZAMKOWE - GARAŻ
    1 / 4
    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie APARTAMETNY ZAMKOWE - GARAŻ

    Rzeszów

    • 2 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji – Aleja Kopisto | Apartamenty Zamkowe HARTBEX Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchn...