mieszkanie na sprzedaż
14 maj 2026

Mieszkanie Dynów

woj. Podkarpackie pow. rzeszowski gm. rzeszowski
Odświeżone 15 godzin temu, Czwartek, 14 maj 2026 08:50
440 000 zł 60 m2
440 000 zł 60 m2 7 334 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 60 m2
Cena za metr 7 334 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 2
ID oferty K37534198

Opis

Sprzedam mieszkanie położone w Dynowie.
60 m2
II piętro w bloku
3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka
Ogrzewanie wspólne dla całego osiedla, okna wymienione
Balkon loggia 5 m2
Piwnica
Parking - wyłącznie do użytku mieszkańców
Spokojna, zielona okolica.
Blisko do sklepów, dworca PKS, centrum miasteczka, szkół, przychodni.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
3 ustawne pokoje (w tym salon z wyjściem na balkon)
Łazienka z wanną i WC
Oddzielna kuchnia
Korytarz
Balkon
Piwnica
Mieszkanie 11 lat temu przeszło generalny remont

WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE (zostaje w cenie):
Kuchnia : meble kuchenne
AGD: lodówka, płyta gazowa, piekarnik, pralka, zmywarka
Meble w pokojach mniejszych (różowym, żółtym)

Bez prowizji: Kupujesz bezpośrednio od właściciela.

Cena 440 000 zł do negocjacji
tel. Pokaż numer telefonu
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 60 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Dynów
  • Mieszkanie położone na 2 piętrze
  • Data dodania: wczoraj
  • Data aktualizacji: wczoraj
  • ID ogłoszenia: K37534198
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Dynów, cena: od 374 000 do 506 000 zł, powierzchnia: od 51 do 69 m2
M
Mariusz osoba prywatna
Zadzwoń

Mariusz osoba prywatna

Tel: 600... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość