• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • Działka rolno-budowlana 43a w Racławówce.

    Racławówka

    • 390 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIEDROGA DZIAŁKA 43a POD BUDOWĘ, DLA INWESTORA LUB ROLNIKA- ZALEDWIE 1KM OD GRANICY RZESZOWA.Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 43a w miejscowości Racławówka, gm...

  • 1 / 3
    Działka rolno-rekreacyjna 9.94a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 159 040 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna w Boguchwale o powierzchni 9.94a. Działka płaska, trawiasta w kształcie prostokąta, o szer. 29.5m i dług. 34m, położona wzdłuż drogi utwar...

  • Domek wypoczynkowy 60m2 na działce 8,3a- Dylągowa.

    Dylągowa

    • 295 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOMU REKREACYJNEGO 60M2 DO ZAMIESZKANIA W MIEJSCOWOŚCI DYLĄGOWA, GMINA DYNÓW.Przedstawiamy Państwu ofertę domku o pow. całkowitej 35m2 i pow. użytkowej 60m2 w miejscowośc...

  • Działki budowlane od 10a do 47a w Tyczynie

    Tyczyn

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE OD 10a do 47a DLA DEWELOPERA LUB KLIENTA INDYWIDUALNEGO - TYCZYN.Możliwość wydzielenia z całości trzech pojedynczych działek po 10a w cenie 23000zł/a, oraz skraj...

  • 1 / 4
    Działka rolna 12.9a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 206 560 zł cena
    • 1 291 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE W BOGUCHWALE POD REKREACJĘ.DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12.91a w Boguchwale. Działka płaska, o kształcie trapezu, dojazd drogą utwardzoną o...

  • 1 / 4
    Dom 173m2 do wykończenia w okolicy Racławówki

    Racławówka

    • 475 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wyd...

  • 1 / 2
    Działka rolna 17,8a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 284 800 zł cena
    • 1 780 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI W BOGUCHWALE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY.DO sprzedania działka rolna o powierzchni 17,8a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie prostokąta nieregularnego o wymiar...

  • 1 / 2
    Działka rolno-rekreacyjna 12a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 192 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie trapezu, o wymiarach 31m x 38m, położona wzdłuż drogi utwardzonej s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rekreacyjna 40a- Manasterz

    Manasterz

    • 45 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę rekreacyjną o powierzchni 40a w Manasterzu, gmina Jawornik Polski. Działka graniczy z rzeczką i niewielkim lasem. Dużo zieleni wokół działki, a teren malownicz...

  • Działka rolno-budowlana 28a, Chmielnik

    Chmielnik

    • 126 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 28a POD REKREACJĘ LUB POD ZABUDOWĘ DLA ROLNIKA. Do sprzedania działka rolno-budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 28a w miejscowości Chmielnik, powiat rzeszowski...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 375 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie sprzedaży połowa budynku wolnostojącego wraz z częścią usługową, położone w świetnej lokalizacji przy drodze ekspresowej S19 w Domaradzu. Nieruchomość znajduje się na o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Mogielnica

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rzeszów Staromieście

    Rzeszów » Staromieście

    • 509 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie 2-pokojowe | Centrum Rzeszowa | 42,11 m² | Balkon | Po generalnym remoncie | NOWA NIŻSZA CENA Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centru...

  • Mieszkanie w ścisłym centrum - Jałowego

    Rzeszów » ul. Jałowego

    • 679 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje prawdziwą perełkę, inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Ofer...

  • Działka Lutcza

    Lutcza

    • 65 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną, fajnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 13 arów znajdującą się w Lutczy, w powiecie strzyżowskim. Warunki zabudowy zostały już wydane pod...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jasienica Rosielna

    • 250 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Manasterz

    • 479 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie gotowe na już w Malawie.

    Malawa

    • 499 999 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie gotowe do odbioru !!! Piec kondensacyjny, dwufunkcyjny. Ogrzewanie podłogowe na całości. Przyłącz pod klimatyzację. Mieszkanie posiada osobne wejście. Mie...

  • 3 pokoje, ogródek, taras, Olbrachta, Krasne, 56m2
    1 / 6
    3 pokoje, ogródek, taras, Olbrachta, Krasne, 56m2

    Krasne

    • 500 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, 53m2, ustawny układ, Krasne, Olbrachta
    1 / 6
    3 pokoje, 53m2, ustawny układ, Krasne, Olbrachta

    Krasne

    • 475 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości