• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • Przestronne mieszkanie, os. Olbrachta, Krasne 68m2
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie, os. Olbrachta, Krasne 68m2

    Krasne

    • 575 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ogródek, świetna okolica, brak prowizji dla biura

    Rzeszów » pl. Dworzysko

    • 519 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z dużym ogródkiem usytuowane w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Dworzysko w Rzeszowie...

  • balkon, świetna okolica, brak prowizji dla biura

    Rzeszów » pl. Dworzysko

    • 580 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem usytuowane w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Dworzysko w Rzeszowie.Brak p...

  • Bliźniak w cenie mieszkania - Racławówka

    Racławówka

    • 649 900 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 2 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" przedstawia Państwu dostępny w naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Racławówce w odległości 1 km od granicy Rzeszowa.&nb...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Boguchwała

    • 310 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Błędowa Tyczyńska

    • 549 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Boguchwała

    • 1 089 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Lubenia

    • 849 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 4 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Izdebki

    • 119 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Izdebki

    Izdebki

    • 48 200 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży jedną z 8 działek budowlanych o łącznej powierzchni 1 ha, położone w miejscowości Izdebki, w powiecie brzozowskim. Prezentowana nieruchomość ma powierz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 6 500 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka Izdebki

    Izdebki

    • 420 084 zł cena
    • 10 002 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjny kompleks 8 działek budowalnych o łącznej powierzchni 1 ha, położony w miejscowości Izdebki, w powiecie brzozowskim. Nieruchomość...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 1 340 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Bachórz

    • 259 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 107 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowa cena, wykończony pod klucz, widokowa działka,
    1 / 14
    Nowa cena, wykończony pod klucz, widokowa działka,

    Tyczyn

    • 1 199 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie

    Rzeszów

    • 759 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe 75 m przy ul. Krajobrazowej gotowe do zamieszkania. Salon, kuchnia, 3 sypialnie, łazienka, WC, 2 duże balkony i komórka lokatorska. Świetny układ pom...

  • Działka Chmielnik Błędowa Tyczyńska

    Chmielnik

    • 140 000 zł cena
    • 1 973 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działkę budowlaną 19,73 ar Sprzedam Sprzedam działkę budowlano- rolną o powierzchni 19,73 ar z wydanymi Warunkami zabudowy w miejscowości Błędowa Tyczyńska. Działka posi...

  • Mieszkanie Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle przestronnego mieszkania, położonego na parterze 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Jasienicy Rosielnej. Nieruchomość o powierzchni 1...

  • Lokal Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wola Rafałowska

    • 159 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 1 544 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości