• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zdzieszowicami

(41)
  • Sprzedam

    Kędzierzyn-Koźle

    • 90 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 38 m2 w K-K przy ul. Wojska Polskiego do remontu

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Mieszkanie Opole rynek pierwotny

    Opole

    • 535 293 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowych, doskonale zlokalizowanych oraz starannie wykonanych mieszkań. Są one dostępne w różnych wariantach od 25 do 135 m2 pow...

  • Mieszkanie Opole

    Opole

    • 900 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    150-cio metrowy lokal na pierwszym piętrze naprzeciwko CH Solaris. Doskonała loalizacja na kancelarię czy gabinety. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w r...

  • Mieszkanie Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 405 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dotyczy apartamentu z niezależnym ogrodem 92m. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe. Droga osiedlowa (kostka brukowa), oświetlona latarniami led. Osiedle p...

  • Mieszkanie Opole Śródmieście ul. 1 Maja

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 480 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie naprzeciw centrum przesiadkowego w Opolu 4 oddzielne pokoje! Nieruchomość o powierzchni ok. 75m2 - cztery pokoje - usytuowana na III piętrze, w je...

  • Mieszkanie Opole ul. Powolnego

    Opole » ul. Powolnego

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ŚWIETNA LOKALIZACJA Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum miasta. W bliskiej odległości od dworca kolejowego. Prezentujemy atrakcyjną ofertę lokalu o powierzch...

  • Mieszkanie Opole Śródmieście ul. Kośnego

    Opole » Śródmieście » ul. Kośnego

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Świetna lokalizacja! Opole/Śródmieście Zadbany lokal mieszkalny o powierzchni ok. 65m2 usytuowany na I piętrze w jednej z kamienic w śródmieściu Opola. W pobliżu Uniwersy...

  • Mieszkanie Opole ul. 1 Maja

    Opole » ul. Maja

    • 513 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszka...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Prószków

    • 120 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Opole ul. Jodłowa

    Opole » ul. Jodłowa

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowny kliencie! ŚWIETNA INWESTYCJA W NOWYM BUDOWNICTWIE Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52m2 usytuowane w nowej zabudowie szeregowej w spokojnej i zielonej...

  • Mieszkanie Opole ul. Pruszkowska

    Opole » ul. Pruszkowska

    • 480 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    CICHE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ OKOLICY W BLOKU Z WINDĄ Trzypokojowe słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy z loggią. Prezentujemy lokal mieszkalny o powierzchni 57,40m2, poło...

  • Nowoczesny Apartament Opole Zaodrze

    Opole

    • 940 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament o powierzchni 47m2 wykończony w najwyższym standardzie znajdujący się na I piętrze IV piętrowego nowego apartamentowca z windą w Opolu/Zaodrze Dodatkowo do mi...

  • Mieszkanie Prószków rynek pierwotny ul. Wiosenna

    Prószków » ul. Wiosenna

    • 479 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament z ogródkiem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 68,54m2 , usytuowana na parterze jednokondygnacyjnego budynku z wydzieloną częścią ogródka do dyspozycji....

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 260 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Alternatywa dla domu! Wysoki standard, zielona okolica, cisza i spokój - idealne miejsce na ucieczkę z miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Kuźni R...

  • Sprzedaż mieszk.3-pok. inwestycja Opole centrum

    Opole

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. ok.65 m2., Opole ul.OzimskaProponujemy Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,80...

  • Wynajmę na obrzeżach Opola
    1 / 9
    Wynajmę na obrzeżach Opola

    Opole

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę w pełni umeblowane, więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Mieszkanie w centrum miasta z garażem podziemnym

    Opole » ul. Targowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż- nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70m2 z balkonem i garażem podziemnym. Mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie nigdy wcześniej niezamieszkałe pachnące nowością...

  • Mieszkanie sprzedam
    Mieszkanie sprzedam

    Krowiarki

    • 90 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Strych piwnica szopa rolety zewnetrzne prad nocny piec na drewno wegiel.Ogrodek, latwo rozbudowac na 120m.Atrakcyjny kredyt.

  • Mieszkanie dla pracownikow sezonowych
    Mieszkanie dla pracownikow sezonowych

    Krowiarki

    • 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pelni umeblowane cisza spokoj ,500zl pmedia kaucja.

  • Mieszkanie 66m
    Mieszkanie 66m

    Krowiarki

    • 80 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tani prąd nocny, nowe okna z roletami zewnętrznymi sufity obniżone.Mozliwosc rozbudowy.

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego
    1 / 10
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego

    Opole

    • 425 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole...

  • 2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy
    1 / 7
    2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy

    Opole

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola – Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co...

  • Sprzedaż rozkładowego mieszkania 3 pok.Opole,ZWM

    Opole » ul. Grota-Roweckiego

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego...

  • Nowy apartament z tarasem w Górkach.
    1 / 8
    Nowy apartament z tarasem w Górkach.

    Górki

    • 498 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWICJI BIURA NIERUCHOMOŚCI! Oferta objęta programem „Zamień stare na nowe”. Witam serdecznie. Zielone Górki to kameralne osiedle, obejmujące 16 nowoczesnych b...

  • Schodnia/Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem!

    Schodnia

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania kompletnie urządzonego w okolicy Ozimka?Gdzie możesz zamieszkać bez dodatkowych kosztów związanych z remontem czy zakupem mebli?Z własnym ogródkiem?Zapraszamy do...

  • Nowoczesny apartament świetna lokalizacja

    Opole

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 116 m², usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku wyposażonego w win...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 273 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące sie w Kuźni Raciborskiej w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z małym balkone...

  • Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska
    Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska

    Zawada

    • 897 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz miejsca gdzie dzika natura graniczy z miejscem Twojego zamieszkania ta oferta sprzedaży mieszkania nie może umknąć Twojej uwadze. Nieruchomość wykończona w wysokim s...

  • Mieszkanie na poddaszu 50 m2
    Mieszkanie na poddaszu 50 m2

    Rachowice

    • 150 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do remontu. Dwa poziomy.Nowy dach nad mieszkaniem i izolacja piana pur . Środek mieszkania do wykończenia.Do mieszkania przynależy udział w działce na której stoi budyne...

  • Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS
    1 / 5
    Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS

    Opole

    • 899 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie w bliźniaku – Opole, Winowska Cena 899 000 zł OFERTA PRYWATNA , BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 8...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 175 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń i gotowe do aranżacji znajdujące się na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji w Kuźni Racibors...