• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zdzieszowicami

(41)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 268 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 210 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 420 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krapkowice

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rozmierka

    • 239 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gogolin

    • 455 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gogolin

    • 362 516 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gogolin

    • 375 592 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 410 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Rynek

    Kędzierzyn-Koźle » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 mkw. położone na Kozielskim rynku. Lokal znajduje się na 4 piętrze bloku i składa się z 3 pokoi ,kuchni ,balkonu ,łazienki oraz...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Piastowska

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Piastowska

    • 255 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania, lub wynajęcia dla firm. Lokal mieszkalny przygotowany do zamieszkania dla 7 pracowników w centrum Koźla przy ulicy Piastowskiej. Mieszkanie położone...

  • Mieszkanie Jaryszów ul. Zwycięstwa

    Jaryszów » al. Zwycięstwa

    • 175 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chcemy zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze w zadbanej kamienicy, w miejscowości Jaryszów, gmina Ujazd, powiat strzelecki. W pobliżu znajduje...

  • Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 238 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 44.40 m2 w Kędzierzynie Koźlu przy ulicy Spółdzielców, wraz z przynależnymi dwiema piwnicami o łącznej powierzchni użytkowej 57.10 m2. Mieszkanie składa się z d...

  • sprzedam mieszkanie w Kędzierzynie-Koźlu,oś Powstańców Śl.

    Kędzierzyn-Koźle

    • 255 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    sprzedam mieszkanie w Kędzierzynie- Koźlu, oś. Powstańców Śl.: 2 pokoje, kuchnia, łazienka 53,5 m2;duży balkon, piwnica. Posadzka: glazura,panele.Instalacja elektr.miedziana. V pię...

  • sprzedam mieszkanie Piasty wschód

    Kędzierzyn-Koźle

    • 255 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie na osiedlu Powstańców Śląskich (Piasty Wschód) . Mieszkanie jest po gruntownym remoncie. Do mieszkania przynależy duży balkon ty...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem

    Kędzierzyn-Koźle

    • 326 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Kędzierzynie kozlu na osiedlu Blachownia Śląska do mieszkania mogę sprzedać garaż murowany przy bloku

  • DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ KAWALERKA
    DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ KAWALERKA

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Posiadam do wynajęcia od zaraz ładną dużą kawalerkę z balkonem o pow 36.5 mkw. w Kędzierzynie-Kożlu na ośiedlu NDM. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki oraz prz...