• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zdzieszowicami

(41)
  • Jasna kawalerka, pet-friendly - Sienkiewicza 2
    1 / 8
    Jasna kawalerka, pet-friendly - Sienkiewicza 2

    Kędzierzyn-Koźle

    • 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Henryka Sienkiewicza 2 (Stare Miasto) w w Kędzierzynie-Koźlu. Nieruchomość: Powierzchnia 32,5 m2. Piętro 2. O...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle Koźle, J.U. Niemcewicza
    1 / 12
    Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle Koźle, J.U. Niemcewicza

    Kędzierzyn-Koźle

    • 225 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym na III piętrze, położone na popularnym osiedlu Koźla, osiedle Zachód przy ulicy Niemcewicza 1. W pobl...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle os.Piastów, Przemysława II
    1 / 12
    Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle os.Piastów, Przemysława II

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy przytulne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni około 45 m2 położone na I piętrze w zadbanym bloku, w Kędzierzynie-Koźlu, osiedle Piastów przy ulicy Przemysław...

  • Sprzedaż mieszkania
    1 / 8
    Sprzedaż mieszkania

    Kędzierzyn-Koźle

    • 225 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Kędzierzynie Koźle dzielnica Koźle, osiedle Spółdzielców. W bliskiej odległości park ipełna infrastruktura.

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 225 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w cichej i spokojnej dzielnicy Kędzierzyna Koźla. W bliskiej odległości znajduje się przedszkole, park, przystanki autobusow...

  • Sprzedam Mieszkanie 2-pokojowe 38m2, w doskonałej lokalizacj
    1 / 9
    Sprzedam Mieszkanie 2-pokojowe 38m2, w doskonałej lokalizacj

    Kędzierzyn-Koźle

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta prywatna - Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38 metrów znajdujące się w centrum Kędzierzyna-Koźla w dzielnicy NDM, składające się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienk...

  • Wynajmę kawalerkę w centrum Kędzierzyna-Koźla
    1 / 11
    Wynajmę kawalerkę w centrum Kędzierzyna-Koźla

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronna, słoneczna i ciepła kawalerka o powierzchni 38 m2 położona w śródmieściu Kędzierzyna-Koźla przy ul. Plebiscytowej. Idealna propozycja dla osób ceniących...

  • Mieszkanie 106m2 ul. Żeromskiego - 4 pokoje Kędzierzyn-Koźle + pi...

    Kędzierzyn-Koźle

    • 249 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu przestronnego i rozkładowego mieszkania o powierzchni 106,6 m², położonego na trzecim piętrze w kamienicy z 1900 roku w Kędzierzynie-Koźlu ul. Żeromskiego 9....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku

    Krapkowice

    • 290 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku 45m. Drugie piętro, balkon, piwnica, strych. Do zamieszkania. 290000 Tel [tel]

  • Sprzedam mieszkanie – os. Piastów, Kędzierzyn - Koźle
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie – os. Piastów, Kędzierzyn - Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni 52,5m2 na os. Piastów w Kędzierzynie - Koźlu. Ekspozycja południowo – zachodnia. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kazimie...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam swiezo wyremontowene mieszkanie w Kedzierzynie-Kozlu, os. Lesna,50 mkw. Blok-punktowiec,jednoklatkowy,3pokoje,1pietro,balkon,piwnica. W bliskiej okolicy miejsca parkingowe...

  • Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt
    1 / 2
    Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt

    Strzelce Opolskie

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Umeblowana kawalerka ok 30mkw parter ul. Matejki 25 Strzelce Opolskie Opłaty mc: 1100pln. czynsz + prąd woda śmieci Kaucja od 3000pln. ( nie mniej i nie na raty !) Ogrzewanie : K...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Piastowska

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Piastowska

    • 249 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu klimatyzowane mieszkanie rozłożone na dwóch kondygnacjach pierwszym pietrze i poddaszu w kamienicy, w pobliżu centrum Koźla. W pobliżu znajdują...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle rynek pierwotny ul. Curie-Skłodowskie...

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Curie-Skłodowskiej

    • 430 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 1 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży rozpoczętej budowy lokalu o charakterze usługowo-mieszkalnym ,stanowiącej odrębny udział w budynku , położonej w ścisłym centrum Koźla w okoli...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Wojciecha Korfantego

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Korfantego

    • 2 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z duzym balkonem ( typ loggia) w K-Koźlu, osiedle Piastów przy ulicy W.Korfantego . Blok zlokalizowany jest w centrum Os...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 380 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krapkowice

    • 205 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości