• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Zdzieszowice

(1)
  • Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.

    Zdzieszowice

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zdzieszowice ul. Piastów 3 pokoje, 51,5m, 2 piętro. Cena: 249 000 zł – do negocjacji Przestań płacić za cudze mieszkanie. Zacznij budować coś swojego. Co miesiąc oddajesz pienią...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Rynek

    Kędzierzyn-Koźle » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 mkw. położone na Kozielskim rynku. Lokal znajduje się na 4 piętrze bloku i składa się z 3 pokoi ,kuchni ,balkonu ,łazienki oraz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 410 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gogolin

    • 455 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 420 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 380 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Wojciecha Korfantego

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Korfantego

    • 2 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z duzym balkonem ( typ loggia) w K-Koźlu, osiedle Piastów przy ulicy W.Korfantego . Blok zlokalizowany jest w centrum Os...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam swiezo wyremontowene mieszkanie w Kedzierzynie-Kozlu, os. Lesna,50 mkw. Blok-punktowiec,jednoklatkowy,3pokoje,1pietro,balkon,piwnica. W bliskiej okolicy miejsca parkingowe...

  • Sprzedam mieszkanie – os. Piastów, Kędzierzyn - Koźle
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie – os. Piastów, Kędzierzyn - Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni 52,5m2 na os. Piastów w Kędzierzynie - Koźlu. Ekspozycja południowo – zachodnia. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kazimie...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem

    Kędzierzyn-Koźle

    • 326 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Kędzierzynie kozlu na osiedlu Blachownia Śląska do mieszkania mogę sprzedać garaż murowany przy bloku