mieszkanie na sprzedaż
19 sie 2024

Mieszkanie Opole ul. Jodłowa

Opole ul. Jodłowa
woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 19 sierpień 2024 18:20
590 000 zł 59 m2
590 000 zł 59 m2 10 000 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 59 m2
Cena za metr 10 000 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K36764996

Opis

Szanowny kliencie!

ŚWIETNA INWESTYCJA W NOWYM BUDOWNICTWIE

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52m2 usytuowane w nowej zabudowie szeregowej w spokojnej i zielonej dzielnicy - Kolonia Gosławicka.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki oraz sypialni.

Atutem pozostaje doskonała lokalizacja! W pobliżu dostępność ważnych punktów z całym zapleczem ośrodków użyteczności publicznej, jak również kulturowo oświatowych i rozrywkowych. W podwórku miejsce parkingowe.

Piętro: 0/I

Media: ogrzewanie: podłogowe; prąd: jest, gaz: jest;

Wykończenie: okna: PCV; podłogi: wylewki betonowe; ściany: gładzie.

Dojazd droga asfaltową, dom w pierwszej linii zabudowy.

Termin wydania: do uzgodnienia.

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji! Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Dawid Kołpak, kontakt: Pokaż numer telefonu , mail: [email] pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.