• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pabianicami

(707)
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gabriela Pl.
    Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gab...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego Śródmieścia Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29,26 mkw na 2 piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Fabrycznej w Łodzi. Nieruchomość jest po generalnym remoncie i w pełni wyposażone. Jest to nieruchomość inwe...

  • M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.
    1 / 7
    M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.

    Łódź

    • 163 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 9 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka (17,7 m) Bałuty, C.O. z sieci miejskiej. Własność z KW. Mieszkanie o powierzchni 17,7 mkw. w kamienicy z 1960 r. jest na 4/4 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z a...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalizacji: Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem. Opi...

  • Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje
    1 / 8
    Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 370 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Księżnej Kingi 1 w dzielnicy Olechów. Nieruchomość: Powierzchnia mieszkania łącząca funkcjonalność...

  • Twoja loża nad koronami drzew
    1 / 16
    Twoja loża nad koronami drzew

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!
    Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!

    Łódź

    • 850 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, który znajduje się na zamkniętym osiedlu, co zapewnia ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Nieruchom...

  • Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.
    1 / 8
    Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.

    Łódź

    • 1 720 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia nowa kawalerka z ogródkiem w apartamentowcu z miejscem postojowym przy ul. Wołowej 2E w Łodzi. Nieruchomość: Powierzchnia 26m2. Pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska
    1 / 16
    Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska

    Łódź

    • 599 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. Karolewskiej Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wy...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Zespołowa
    Mieszkanie Łódź, ul. Zespołowa

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze. Dodatkowym atutem tego mieszkania jest garaż, który z pewnością docen...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima

    Łódź

    • 520 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    To wyjątkowa okazja na zamieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, z pełnym dostępem do kultury, rozrywki i edukacji. Nie przegap tej szansy i umów się na oglądanie j...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego

    Łódź

    • 1 100 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 10 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERA Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardz...

  • Poszukiwane 4 pokoje - 72m2 - Widzew
    Poszukiwane 4 pokoje - 72m2 - Widzew

    Łódź

    • 562 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Widzew to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która łączy w sobie uroki spokojnego życia z nowoczesną infrastrukturą miejską. Dzięki dogodnemu położeniu, mieszkańcy mają łatwy d...

  • NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe
    1 / 16
    NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe

    Łódź

    • 2 950 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, stylowe, dwupoziomowe mieszkanie w unikatowej inwestycji Widzewska Manufaktura – w pięknie zrewitalizowanym budynku. Zaledwie 10 minut tramwajem do centrum. Industrialny char...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel.[tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej...

  • Mieszkanie 63 m² na 1 piętrzę na Stokach
    Mieszkanie 63 m² na 1 piętrzę na Stokach

    Łódź

    • 360 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku. Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia b...

  • 4 pokoje z ogródkiem - 76m2 - Chojny Park
    4 pokoje z ogródkiem - 76m2 - Chojny Park

    Łódź

    • 850 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejs...

  • 2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie
    1 / 8
    2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie

    Łódź

    • 1 190 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego – umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowan...

  • ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.
    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.

    Aleksandrów Łódzki

    • 365 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni...

  • Geometria zysku przy Politechnice
    1 / 14
    Geometria zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 474 552 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro