• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pabianicami

(707)
  • Śmigłego 7, Widzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Śmigłego 7, Widzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 830 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Śmigłego 7 w Łodzi (Widzew), z pięknym widokiem na Księży Młyn, Manhattan i centrum miasta, idealne dla pary lu...

  • Twój prywatny terminal. Odprawa zakończona
    Twój prywatny terminal. Odprawa zakończona

    Łódź

    • 629 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapach świeżej kawy o poranku wypełnia Twój osobisty, domowy lounge. Jasne wnętrza przełamane ciepłem drewna tworzą idealnie wyważoną przestrzeń. Szklane tafle i gładkie powierzchn...

  • Życie na szczycie. Design, luksus i taras 47 m²
    1 / 6
    Życie na szczycie. Design, luksus i taras 47 m²

    Łódź

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zaw...

  • M3 Górna- mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    M3 Górna- mieszkanie z potencjałem

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie z potencjałem – dla tych, co nie boją się wyzwań! Lokalizacja: ul. Walerego Przyborowskiego , Łódź Piętro: 4 (ostatnie, bez windy – darmowy fitness gwarantowany!)...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Dąbrowa ul. Umińskiego

    Łódź » Górna » ul. Umińskiego

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, składającego się z 2-pokoi o powierzchni 40,52m2, usytuowanego na 2-gim piętrze w odnowionym bloku przy ul....

  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Zarzewska

    Łódź » Górna » ul. Zarzewska

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni 32 metry. Lokal usytuowany w wieżowcu na 7 piętrze z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie widne ,us...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Żabieniec ul. Obornicka

    Łódź » Bałuty » ul. Obornicka

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. Okna PCV (wschód/...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów na 4 piętrze w niskim bloku bez windy. Mieszkanie po remoncie,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Dąbrowskiego

    Łódź » ul. Dąbrowskiego

    • 247 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Do sprzedania kawalerka 27 metrów, położona w dzielnicy Dąbrowa. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w wieżowcu z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Lokal został odnowiony, poło...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Dąbrowskiego

    Łódź » ul. Dąbrowskiego

    • 247 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

• Mieszkanie Łódź Doły ul. Wojska Polskiego

    Łódź » ul. Wojska Polskiego

    • 285 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 34 metry. Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bałuty/Doły w okolicy ulicy Oświatowej. Mie...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Karola Adwentowicza

    Łódź » Widzew » ul. Adwentowicza

    • 470 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z balkonem typu loggia, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Łódź Widzew-Wschód. Okna w pomieszczeniach PCV...

  • Mieszkanie Łódź Karolew ul. Wileńska

    Łódź » ul. Wileńska

    • 310 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni użytkowej 33 metry. Mieszkanie położone w dzielnicy Karolew/ Retkinia w wieżowcu z windą na 1 piętrze. Lokal przeszedł genera...

  • Mieszkanie Łódź Centrum ul. H. Sienkiewicza

    Łódź » ul. Sienkiewicza

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w samym centrum miasta w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie ustawne w pełnym rozkładzie, w pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 525 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, składającego się z 3-pokoi o powierzchni 57,12m2, usytuowanego na wysokim parterze w odnowionym bloku z cegł...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. Karolewska

    Łódź » Polesie » ul. Karolewska

    • 285 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedanie mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni użytkowej 33 metrów. Lokal w pełnym rozkładzie bez balkonu, położony na parterze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie ciepłe, słonec...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Czajkowskiego

    Łódź » Widzew » al. Czajkowskiego

    • 455 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z balkonem, usytuowane na 2-piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Łódź Widzew-Wschód. Okna w pomieszczeniach PCV. W pokojach na podło...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. kpt. Stanisława Sojczyńskiego Wa...

    Łódź » Bałuty » ul. Stanisława

    • 237 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Marysin /Doły. Lokal o powierzchni użytkowej 30 metrów bez balkonu, usytuowany na wysokim parterze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania, mieszkanie jednopokojowe w pełni rozkładowe typu kawalerka z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Nieruchomość po remonci...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. ks. Brzóski

    Łódź » Bałuty » ul. Brzóski

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal o powierzchni użytkowej 46 metrów, położony na 8 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont 10...