• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Niemczą

(109)
  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 13
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1m2, na 2 piętrze bloku na osiedlu XXV Lecia w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga częściow...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 15
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61m2, usytuowane na 2 piętrze budynku w Bielawie przy ulicy Polnej. Mieszkanie zostało wyremontowane z u...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 5
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m2, na parterze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Mieszkanie jest wyremontowane i w pełni wyposażone. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Mie...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 10
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie na parterze bloku na osiedlu Jasnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, w pełni wyposażone. Ogrzewanie...

  • Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW

    Henryków

    • 110 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam, bez pośredników,bardzo wygodne i energooszczędne mieszkanie własnościowe znajdujące się w Henrykowie (woj. dolnośląskie). Znajduje się ono na parterze kamienicy przy ulic...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 11
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych
    1 / 5
    Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych

    Piława Górna

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,18 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul. Budowlanych w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄ...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 15
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 319 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam nowoczesne, świeżo wyremontowane (nie używane) 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze bloku na osiedlu Tęczowym 10f w Dzierżoniowie. W mieszkaniu wykonano generalny remont, w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 5
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie – Ząbkowice Śląskie Oferujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,42 m², położone w dogodnej lokalizacji – niedaleko centrum Ząbk...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 7
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 700 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie Przedstawiamy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44,70 m² w kamienicy , niedaleko centrum Ząbkowic Śląskich . Skład mieszkania Mieszkanie składa się - z dw...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 5
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 100 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie do wynajęcia – 25,63 m² – ul. Kościuszki, Ząbkowice Śląskie Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 25,63 m², położone przy ul. Kościuszki w Ząbkowica...

  • Mieszkanie Strzelin ul. Ząbkowicka

    Strzelin » ul. Ząbkowicka

    • 520 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Na sprzedaż przestronne mieszkanie 95 m² z ogródkiem i wiatą garażową - StrzelinNa sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie o powierzchni 95 m², położone w...

  • Mieszkanie Strzelin ul. Dzierżoniowska

    Strzelin » ul. Dzierżoniowska

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Idealna propozycja dla ro...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 289 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Ząbkowice Śląskie, blisko centrum Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m², położone na pierwszym piętrz...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl
    1 / 8
    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl

    Ząbkowice Śląskie

    • 450 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zajmującego całe pierwsze piętro stylowej kamienicy, zlokalizowanej w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Wrocła...

  • Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji

    Dzierżoniów

    • 396 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 51,73 m2, usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku na os. Różanym. Lokal składa się z dwóch pokoi, oraz kuchni z jadalnią, łazienki z WC or...

  • Mieszkanie Prusy ul. Pocztowa

    Prusy » ul. Pocztowa

    • 149 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.Takie, gdzie poranek zaczyna się ciszą, a wieczór kończy spokojem.Na sprzedaż przytulne, w...

  • OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA
    1 / 6
    OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA

    Ząbkowice Śląskie

    • 630 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie, daje przestrzeń do życia i ma potencjał, którego nie da się dorobić – właśnie ją znalazłeś. To nie jest zwykłe mieszkanie. To...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Rynek

    Dzierżoniów » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie Biuro AP Nieruchomości Aleksandra Powierska oferuje:Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w samym centr...

  • mieszkanie 2pokoje z aneksem 1piętro Dzierżoniów
    1 / 6
    mieszkanie 2pokoje z aneksem 1piętro Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 1 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie 2pokoje z aneksem 1piętro Dzierżoniów • powierzchnia 52m2 • ogrzewanie gazowe własne • balkon, okna pcv • 1 pokój z aneksem kuchennym, sypialnia • wyposażenie kuchni: m...