• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Księży Dwór
  • Daleszyce +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Niemczą

(109)
  • Na sprzedaż komfortowe mieszkanie57 m² Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Grota-Roweckiego

    • 245 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję....

  • 2 pokoje z balkonem ,II piętro 50m2

    Bielawa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 229 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie w Bielawie przy ul. WesterplatteLokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, dużej przestronnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC o łąc...

  • 2 pokoje, 25m2 III piętro- Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Nowowiejska

    • 99 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 25m2 w Dzierżoniowie przy ul. Nowowiejskiej nieopodal kościoła .Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju na III pięt...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż – Bielawa | 39,10 m²,2piętro

    Bielawa

    • 209 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w bloku o powierzchni 39,10 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części miasta Bielawa.Cena: 209 900 zł Układ pomieszczeń: salon z aneksem k...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 50 m² – Bielawa

    Bielawa

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej części Bielawy. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem...

  • Przytulne 3 duże pokoje, ok 63m2, II piętro

    Dzierżoniów

    • 345 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania duże, przestronne mieszkanie w ocieplonym bloku na II piętrze o powierzchni 62,41 m2.Lokal składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, dwóch dużych sypialni, łaz...

  • Dwu poziomowe mieszkanie w Piławie Górnej

    Piława Górna

    • 136 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w Piławie Górnej przy ul. OkrzeiLokal składa się z:Parter: kuchnia, łazienka, WCPiętro: dwa pokoje o łącznej powierzchni 33,84 m2Do mieszkania...

  • Mieszkanie 51m2/ II p./ garaż

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielawy, u podnóża Gór Sowich, w niedalekiej odległości od Jeziora Bie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Kawalerka po remoncie centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów » ul. Rzeźnicza

    • 215 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalną i w pełni wyremontowaną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Dzierżoniów. Cena: 215 000 zł Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym bloku. Lok...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Pieszyce |43m2

    Pieszyce

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bloku o powierzchni 43,4 m², położone w spokojnej części Pieszyc . Lokal idealny zarówno dla pary, singla, jak i jako inwestycja pod...

  • REZERWACJA! Atrakcyjne mieszkanie w Bielawie

    Bielawa

    • 239 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z klimatyzacją na wysokim parterze w zadbanej kamienicy w Bielawie.Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki w WC oraz przestronnej kuchni o...

  • Nowa cena!parter,3pokoje,68m2/osobne wejście

    Piława Górna

    • 215 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie w Piławie Górnej o powierzchni 68m2.Lokal znajduje się na parterze budynku z osobnym wejściem.Mieszkanie składa się z salonu...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż lub wynajem mieszkanie 36m2,parter

    Dzierżoniów

    • 242 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż lub wynajem oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36 m², położoną w Dzierżoniowie .Lokal usytuowany jest na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku wielorodzi...

  • NOWA CENA! 60m2, II piętro

    Dzierżoniów » ul. Szkolna

    • 279 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania klimatyczne mieszkanie na II piętrz przy ul. Szkolnej w DzierżoniowieLokal składa się z salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni oraz łazienki o łącznej powierzchni ok 6...

  • Mieszkanie na sprzedaż w Dzierżoniowie ,Błękitne

    Dzierżoniów » os. Błękitne

    • 320 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,21 m² wraz z pomieszczeniem przynależnym (piwnicą), położone na 4. piętrze w budynku na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniow...

  • NOWA CENA PARTER65m2! os. Kolorowe-3 pokoje,balkon

    Dzierżoniów » os. Kolorowe

    • 385 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65 m² – os. Kolorowe, DzierżoniówParter | Duży balkon | Po remoncieBiuro nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzc...

  • PILNE! 2 Pokoje,Bielawa

    Bielawa

    • 139 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWOŚĆ DO NEGOCJACJI CENY PRZY SZYBKIEJ DECYZJI ZAKUPOWEJ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 12
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 315 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63m2, na 3 pietrze bloku na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie jest częściowo wyremontowane. Ogrzewanie i ciepła wod...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe
    Sprzedam mieszkanie własnościowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W mieszkaniu wymienione okna , drzwi pokojowe oraz podłogi.

  • Mieszkanie Piława Górna, Polna
    1 / 12
    Mieszkanie Piława Górna, Polna

    Piława Górna

    • 250 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie znajduję się w...