• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Niemczą

(95)
  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul. Wrocławska

    Jordanów Śląski » ul. Wrocławska

    • 360 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentuje do zakupu:Dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu, zlokalizowane w cichej miejscowości Jordanów Śląsk...

  • Twoje miejsce mocy
    1 / 16
    Twoje miejsce mocy

    Bielawa

    • 235 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poczuj rytm kamienicy, gdzie historia splata się z nowoczesnym komfortem. To mieszkanie to nie tylko metraż, to miejsce mocy, które ładuje baterie po każdym dniu. Wyjątkowe 1. pięt...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 365 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej i zielonej części Ząbkowic Śląskich. To propozycja dla osób ceniących komfort życia, p...

  • Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 930 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie, na terenie zamkniętego i zadbanego osiedla z placem...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Osiedle Złote

    Dzierżoniów

    • 235 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m², położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Złotym w Dzierżoniów. Lokal składa się z: d...

  • Dwa pokoje na parterze ok.39m2/ garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w Pieszycach ,ogródek, komórka.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC ,przedpokoju, przedsionka o łącznej pow. 38,45...

  • Dwa pokoje na I piętrze os. Błękitne

    Dzierżoniów

    • 330 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż starannie wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie po remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w środkowej klatce. Nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze zag...

  • NOWA CENA! 68 M2, parter - osobne wejście

    Piława Górna

    • 199 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie w Piławie Górnej o powierzchni 68m2.Lokal znajduje się na parterze budynku z osobnym wejściem.Mieszkanie składa się z salonu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kondratowice ul. Nowa

    Kondratowice » ul. Nowa

    • 145 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Masz dość zgiełku i ciasnych blokowisk? Marzysz o własnym kawałku ziemi, ale chcesz mieszkać wygodnie i tanio?Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe...

  • 1 / 4
    2 pokoje, IVpiętro, 37,70m2, Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 159 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie – os. ZłoteOferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,70 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skom...

  • 3 pokoje, I piętro , 51m2 os. XXV

    Bielawa » os. XXV-lecia

    • 309 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży ustawne 3 pokojowe słoneczne, przytulne mieszkanie położone na popularnym osiedlu XXV lecia w Bielawie. W tej lokalizacji mieszkać chce każdy.Powierzchnia mies...

  • 1 / 4
    Mieszkanie 55 m2/garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 255 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w Centrum Pieszyc na I piętrze.Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC o łącznej pow. 55m2Ogrzewanie oraz ciepła woda...

  • REZERWACJA/ok.52m2/blok

    Piława Górna » ul. Staszica

    • 209 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w ocieplonym bloku przy ulicy Staszica w Piławie GórnejLokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz prze...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż kawalerka – 35 m² ,Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowa kawalerka po kapitalnym remoncie – BielawaNa sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyremontowana kawalerka położona w Bielawa. Mieszkanie o powierzchni 35 m² (ok. 40 m² po podłodze)...

  • Mieszkanie na sprzedaż 35 m² – parter

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 35 m² w Dzierżoniowie – parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój prz...

  • Na sprzedaż mieszkanie 65,03m2,Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 345 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 65,03 m² zlokalizowane w Dzierżoniowie.Mieszkanie składa się z:3 pokoikuchniłazienkiosobnego WCprzedpokojuLokal jest f...

  • Mieszkanie 3 pokoje, piętro 8 /winda /osiedle

    Dzierżoniów » os. Błękitne

    • 295 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,80 m², położone na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Układ mieszkania: 3 pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka z WC...

  • Przestronne mieszkanie,w centrum Dzierżoniowa,57m2

    Dzierżoniów » rynek Rynek

    • 225 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,42 m², położone w samym centrum Dzierżoniowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze zadbanej kamienicy, co zapewnia ci...

  • Na sprzedaż komfortowe mieszkanie57 m² Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Grota-Roweckiego

    • 245 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję....

  • 2 pokoje z balkonem ,II piętro 50m2

    Bielawa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 229 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie w Bielawie przy ul. WesterplatteLokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, dużej przestronnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC o łąc...