• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Niemczą

(95)
  • Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW

    Henryków

    • 110 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam, bez pośredników,bardzo wygodne i energooszczędne mieszkanie własnościowe znajdujące się w Henrykowie (woj. dolnośląskie). Znajduje się ono na parterze kamienicy przy ulic...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 11
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych
    1 / 5
    Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych

    Piława Górna

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,18 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul. Budowlanych w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄ...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 15
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 319 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam nowoczesne, świeżo wyremontowane (nie używane) 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze bloku na osiedlu Tęczowym 10f w Dzierżoniowie. W mieszkaniu wykonano generalny remont, w...

  • Mieszkanie Strzelin ul. Ząbkowicka

    Strzelin » ul. Ząbkowicka

    • 520 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Na sprzedaż przestronne mieszkanie 95 m² z ogródkiem i wiatą garażową - StrzelinNa sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie o powierzchni 95 m², położone w...

  • Mieszkanie Strzelin ul. Dzierżoniowska

    Strzelin » ul. Dzierżoniowska

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Idealna propozycja dla ro...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 289 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Ząbkowice Śląskie, blisko centrum Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m², położone na pierwszym piętrz...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl
    1 / 8
    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl

    Ząbkowice Śląskie

    • 450 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zajmującego całe pierwsze piętro stylowej kamienicy, zlokalizowanej w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Wrocła...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji

    Dzierżoniów

    • 396 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 51,73 m2, usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku na os. Różanym. Lokal składa się z dwóch pokoi, oraz kuchni z jadalnią, łazienki z WC or...

  • Mieszkanie Prusy ul. Pocztowa

    Prusy » ul. Pocztowa

    • 149 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.Takie, gdzie poranek zaczyna się ciszą, a wieczór kończy spokojem.Na sprzedaż przytulne, w...

  • OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA
    1 / 6
    OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA

    Ząbkowice Śląskie

    • 630 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie, daje przestrzeń do życia i ma potencjał, którego nie da się dorobić – właśnie ją znalazłeś. To nie jest zwykłe mieszkanie. To...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Rynek

    Dzierżoniów » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie Biuro AP Nieruchomości Aleksandra Powierska oferuje:Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w samym centr...

  • Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie

    Pieszyce

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie po całkowitym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji w Pieszycach z widokiem na Góry Sowie!...

  • Na sprzedaż mieszkanie blisko rynku w Ząbkowicach
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie blisko rynku w Ząbkowicach

    Ząbkowice Śląskie

    • 299 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m², położone w Ząbkowicach Śląskich. Lokal obejmuje przestronny salon, dwa komfortowe pokoje, kuchnię, łazienkę oraz pr...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. W malowniczej miejscowości Prusy, położonej na łagodnie pagórkowatym terenie otoczonym zielenią i lasami, znajduje się mieszkanie cz...

  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 275 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz swojego miejsca, gdzie czas zwalnia, a Ty możesz odpocząć? Zamieszkaj w Jordanowie Śląskim, gdzie odnajdziesz idealną harmonię między spokojnym, wiejskim klimatem a udogodn...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 1 250 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szukasz jasnej i nowoczesnej kawalerki na wynajem? Lepiej nie mogłeś trafić. Omega Estate zaprasza do wynajęcia mieszkania na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Gen. Władysława Andersa

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 299 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum?Omega Estate prezentuje nieruchomość w Dzierżoniowie właśnie dla Ciebie!Mieszkanie zlokalizowane 10 min...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 370 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji?Omega Estate przedstawia przestronne mieszkanie w Dzierżoniowie, idealne dla rodziny lub osób ceniących sobie przestrzeń i wy...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 207 999 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szukasz zakupu prostego, łatwej transakcji i natychmiastowych zysków? Może jednak nie pod inwestycję, a dla siebie mieszkania niewymagającego wkładu finansowego? Omega Estate propo...