• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bardem

(48)
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 270 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Rondo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ZĄBKOWICE SL. - OSIEDLE XX-LECIA - Sprzedam mieszkanie 37 m , 3 piętro . Mieszkanie jest po remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji. tel. [tel].

  • SPRZEDAM MIESZKANIE

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ZĄBKOWICE ŚL. - OSIEDLE XX- LECIA - mieszkanie 37 m , 3 piętro . Mieszkanie po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji.

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 37 m na OSIEDLU XX-LECIA w Ząbkowicach Śl. , 3 piętro. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji.

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 245 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkowicach na Osiedlu XX-lecia, 37m, 3 piętro. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji. Tel.[tel].

  • Oferta

    Kłodzko

    • 1 111 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Firma BLACK DIAMOND sp. z o. o. to wiarygodny i kompetentny partner, który pomaga kupić, sprzedać, wynająć nieruchomości na terenie Polski. Dzięki naszej wieloletniej obecności na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Lutomia Dolna

    Lutomia Dolna

    • 330 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 2 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Lutomi Dolnej. Piękna okolica otoczona górami i terenami zielonymi. W skład mieszkania...

  • sprzedam mieszkanie

    Bielawa

    • 320 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje ,widna kuchnia , łazienka z WC w pobliżu miejska komunikacja ,markety, szkoły ,żłobek i góry z okna--

  • Mieszkanie Henryków ul. Słoneczna

    Henryków » ul. Słoneczna

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    [i] Marzy Ci się mieszkanie na wsi, jednocześnie mając w okolicy wszystko co potrzebne ? To ogłoszenie jest dla Ciebie! [/i] Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 2 pokojowe miesz...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 374 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie idealne pary...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stara Morawa

    • 179 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sienna

    • 513 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sienna

    • 516 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 23 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 9
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 490 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 12
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 482 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu nowe, w pełni wykończone " POD KLUCZ...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sienna

    • 595 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielawa

    • 175 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate prezentuje mieszkanie w uroczej miejscowości Prusy, położonej na terenie otoczonym naturą, delikatnymi pagórkami oraz malowniczymi lasami. Mieszkanie czeka na nowego w...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. W malowniczej miejscowości Prusy, położonej na łagodnie pagórkowatym terenie otoczonym zielenią i lasami, znajduje się mieszkanie cz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jugów

    • 120 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Prusy ul. Pocztowa

    Prusy » ul. Pocztowa

    • 149 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.Takie, gdzie poranek zaczyna się ciszą, a wieczór kończy spokojem.Na sprzedaż przytulne, w...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż

    Otmuchów

    • 380 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie umeblowane położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 500 metrów od jeziora. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę oraz...

  • Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW

    Henryków

    • 110 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam, bez pośredników,bardzo wygodne i energooszczędne mieszkanie własnościowe znajdujące się w Henrykowie (woj. dolnośląskie). Znajduje się ono na parterze kamienicy przy ulic...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 15
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61m2, usytuowane na 2 piętrze budynku w Bielawie przy ulicy Polnej. Mieszkanie zostało wyremontowane z u...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe
    Sprzedam mieszkanie własnościowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W mieszkaniu wymienione okna , drzwi pokojowe oraz podłogi.

  • Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie

    Tłumaczów

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam BEZ POSREDNIKOW 100 metrowe mieszkanie w Tlumaczowie. Mieszkanie skalada sie z 3 pokoi, kuchni, oddzielnej garderoby, lazienki. Piec 2-fazowy w piwnicy. Wiecej zdjec na zy...

  • PILNE! 2 Pokoje,Bielawa

    Bielawa

    • 139 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWOŚĆ DO NEGOCJACJI CENY PRZY SZYBKIEJ DECYZJI ZAKUPOWEJ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż kawalerka – 35 m² ,Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowa kawalerka po kapitalnym remoncie – BielawaNa sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyremontowana kawalerka położona w Bielawa. Mieszkanie o powierzchni 35 m² (ok. 40 m² po podłodze)...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż – Bielawa | 39,10 m²,2piętro

    Bielawa

    • 209 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w bloku o powierzchni 39,10 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części miasta Bielawa.Cena: 209 900 zł Układ pomieszczeń: salon z aneksem k...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 50 m² – Bielawa

    Bielawa

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej części Bielawy. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem...

  • Mieszkanie Kondratowice ul. Nowa

    Kondratowice » ul. Nowa

    • 145 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Masz dość zgiełku i ciasnych blokowisk? Marzysz o własnym kawałku ziemi, ale chcesz mieszkać wygodnie i tanio?Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe...

  • Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !
    1 / 16
    Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !

    Sienna

    • 329 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament znajdujący się w Czarna Góra Resort. Umiejscowiony w sercu masywu Śnieżnika, w kompleksie obiektów noclegowych i apartamentowych. Ta lokalizacja zape...

  • Twoje miejsce mocy
    1 / 16

    Nowe

    Twoje miejsce mocy

    Bielawa

    • 235 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poczuj rytm kamienicy, gdzie historia splata się z nowoczesnym komfortem. To mieszkanie to nie tylko metraż, to miejsce mocy, które ładuje baterie po każdym dniu. Wyjątkowe 1. pięt...