• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rukławki
  • Pagorzyna
  • Potoczyzna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stara Morawa

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stara Morawa

    • 179 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe w Stroniu Śląskim

    Stronie Śląskie

    • 245 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o pow. 54M2 Składające się z 2 sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju. Dodatkowo bezpośrednio pod mieszkaniem...

  • Sprzedam działkę w okolicy Stronia Śląskiego

    Stronie Śląskie

    • 1 340 900 zł cena
    • 58 300 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolno -leśno-budowlana, niezabudowana, łączna powierzchnia 5,83 ha w tym ok 2,5 ha lasu. Dostęp od drogi jezdnej. Położona między Stroniem Śląskim a Młynowcem z pięknymi wi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lądek-Zdrój

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sienna

    • 513 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sienna

    • 516 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 23 455 zł/m2 cena za metr

Stronie Śląskie

    • 220 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stronie Śląskie

    • 1 050 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sienna

    • 595 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Kłodzko,
    Działka budowlana Kłodzko,

    Kamienica

    • 1 036 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy kiedykolwiek marzyłeś o otwarciu własnej restauracji lub hotelu w górach? To miejsce idealne na Twoją inwestycję. Działka usytuowana jest w miejscowości Kamienica w gminie St...

  • sprzedaż domu w Lądku Zdroju
    1 / 4
    sprzedaż domu w Lądku Zdroju

    Lądek-Zdrój

    • 250 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Pilnie dom do remontu w Lądku Zdroju.

  • Działka Stary Gierałtów

    Stary Gierałtów

    • 999 000 zł cena
    • 53 100 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość gruntową o imponującej powierzchni 53000 m2 położoną w malowniczej miejscowości Stary Gier...

  • Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje
    Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje

    Lądek-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA INWESTYCYJNA – 1,5 HA W LĄDKU-ZDROJU Szukasz terenu z ogromnym potencjałem, który zapewni Ci zwrot z inwestycji? Oto działka, która spełni Twoje oczekiwania – położona w...

  • Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !
    1 / 16
    Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !

    Sienna

    • 329 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament znajdujący się w Czarna Góra Resort. Umiejscowiony w sercu masywu Śnieżnika, w kompleksie obiektów noclegowych i apartamentowych. Ta lokalizacja zape...

  • 1 / 2
    Działka Lądek-zdrój

    Lądek-Zdrój

    • 861 000 zł cena
    • 5 717 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-ZdrojuOgłoszenie Nr IF.6840.6.4.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o IV przetargu ustnym nieo...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 164 820 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.37.45.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym...

  • Przetarg - ul. Klonowa 11

    Lądek-Zdrój » ul. Klonowa

    • 593 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 2 221 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Adres do korespondencji:TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Wałbrzychuul. Piotra Wysockiego 11, 58-300 [email] +48 32 606 0 616 TAURON Dystrybucja S.A. z/s w Krakowie, ul. Podgórska 2...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 276 750 zł cena
    • 2 252 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.31.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 227 550 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.36.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...