• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Malbork +20 km
  • Kruszwica +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Opole

(26)
  • Mieszkanie Opole ul. 1 Maja

    Opole » ul. Maja

    • 580 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 71m2 usytuowana drugim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum mia...

  • Mieszkanie Opole ul. 1 Maja

    Opole » ul. Maja

    • 513 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszka...

  • Mieszkanie Opole ul. Reymonta

    Opole » ul. Reymonta

    • 850 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    5 pokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Nieruchomość o powierzchni ok. 164m2 pięć pokoi - usytuowana na IV piętrze, w jednej z odrestaurowanych kamienic w centrum O...

  • Mieszkanie Opole Śródmieście ul. 1 Maja

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 480 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie naprzeciw centrum przesiadkowego w Opolu 4 oddzielne pokoje! Nieruchomość o powierzchni ok. 75m2 - cztery pokoje - usytuowana na III piętrze, w je...

  • WYSPA PASIEKA MIESZKANIE 5 POKOJOWE , GARAŻ,OGRÓD

    Opole

    • 999 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE PRESTIŻ I WYGODĘ. Proponujemy Państwu do zakupu nietuzinkowe przestronne mieszkanie o powierzchni 118 m2 z ogrodem i garażem, zlokalizowane w C...

  • Mieszkanie 72 m w centrum Opola
    Mieszkanie 72 m w centrum Opola

    Opole

    • 2 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 72 m, 3 niezalezne pokoje, Wynajem od 15.04.20226. Cena 2400 zł + opłaty i kaucja. Mozną wynając też na pokoje. Więcej informacji pod tel.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 268 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości