• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Hopowo
  • Budy Józefowskie
  • Mołdzie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Nysa

(8)
  • Mieszkanie W Centrum Nysy Dla Studentów. DOSTĘPNE OD ZARAZ !
    1 / 3
    Mieszkanie W Centrum Nysy Dla Studentów. DOSTĘPNE OD ZARAZ !

    Nysa

    • 1 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie W Centrulm Nysy Dla Studentów Dostępne Od Zaraz!!!!!!!! Usytuowane przy Parku Miejskim, w pobliżu sklep spożywczy i piekarnia, darmowy parking, 0,5 km. Do uczelni. Ideal...

  • Przestronne mieszkanie obok parku w centrum
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie obok parku w centrum

    Nysa

    • 415 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 83,49 m², zlokalizowane w jednej z najlepszych części Nysy – przy ul. Karola Marcinkowskiego. To miejsce łączy w sobie...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Nysy

    Nysa » ul. Marcinkowskiego

    • 380 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Nysy – ul. Marcinkowskiego. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość – przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,82 m², położon...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Nysa

    • 1 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nysa

    • 930 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 299 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 410 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Głuchołazy

    • 123 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ziębice

    • 230 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ziębice ul. Kościelna

    Ziębice » ul. Kościelna

    • 110 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Niewielkie, wygodne mieszkanie w centrum - gotowe do zamieszkania!Szukasz niewielkiego, funkcjonalnego mieszkania z duszą, w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji?To może być właśnie...

  • sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika
    1 / 4
    sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika

    Prudnik

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Prudnik ul. Piastowska 23, I piętro Powierzchnia- ok. 80 m2, Liczba pokoi 3, łazienki -1, przedpokój -2 Do mieszkania przynależny jest strych, komórka oraz...

  • Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny
    1 / 11
    Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny

    Głuchołazy

    • 150 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w samym centrum Głuchołaz przy ul. Kościuszki - bezpośrednio przy deptaku. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy i posiad...