• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Nysa

(14)
  • Klimatyczne dwa pokoje na drugim piętrze w bloku
    1 / 11
    Klimatyczne dwa pokoje na drugim piętrze w bloku

    Nysa

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 48,10 m2. w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze z balko...

  • Dostępne od zaraz - 2 pokoje na os. Rodziewiczówny
    Dostępne od zaraz - 2 pokoje na os. Rodziewiczówny

    Nysa

    • 1 600 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przyjemne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m², położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku na spokojnym, zielonym osied...

  • Przestronne mieszkanie w Rynku Nysy
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie w Rynku Nysy

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam dla Ciebie ofertę dwupokojowego mieszkania, na trzecim piętrze, położone w malowniczej kamienicy w samym centrum Nysy. Nieruchomość zlokalizowana jest u zbiegu ulic: Rynek/Św....

  • Atrakcyjne mieszkanie na Osiedlu Rodziewiczówny
    1 / 2
    Atrakcyjne mieszkanie na Osiedlu Rodziewiczówny

    Nysa

    • 295 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Czwarte piętro w niskim bloku w świetnej lokalizacji - przy ul. Gałczyńskiego w Nysie. Szukasz przytulnego i słonecznego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie...

  • Lokal idealnie przygotowany pod Airbnb - zarabiaj!
    1 / 16
    Lokal idealnie przygotowany pod Airbnb - zarabiaj!

    Nysa

    • 380 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,62 m², zlokalizowane w Nysie na osiedlu Południe, w zadbanym bloku z nową windą. Lokal mieszkalny znajduje...

  • Zamieszkaj z pięknym widokiem na nyski Rynek
    1 / 16
    Zamieszkaj z pięknym widokiem na nyski Rynek

    Nysa

    • 295 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam dla Ciebie ofertę dwupokojowego mieszkania, na czwartym piętrze, znajdującego się w bloku, w samym sercu Nysy! Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy: Rynek. Okna mieszkan...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 299 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 410 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 290 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 320 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie

    Nysa

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2pok 3p po remoncie generalnym do zamieszkania

  • Sprzedaz

    Nysa

    • 279 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam na sprzedaż mieszkanie 71,90 m2, w tym dwa pokoje, kuchnia, łazienka , garderoba i przedpokój. Pokoje przestronne duże z dwoma andresolami. W cenie mieszkania dwie szafy podz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Henryków ul. Słoneczna

    Henryków » ul. Słoneczna

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    [i] Marzy Ci się mieszkanie na wsi, jednocześnie mając w okolicy wszystko co potrzebne ? To ogłoszenie jest dla Ciebie! [/i] Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 2 pokojowe miesz...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 374 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie idealne pary...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 12
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 482 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu nowe, w pełni wykończone " POD KLUCZ...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głuchołazy

    • 209 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ziębice

    • 230 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z super pięknym widokiem .
    Mieszkanie z super pięknym widokiem .

    Prudnik

    • 180 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do całkowitego remontu +miejsce parkingowe, Czynsz 746,25 Piękny widok strona południowa niema zabudowy .

  • Mieszkanie Czerńczyce
    1 / 5
    Mieszkanie Czerńczyce

    Czerńczyce

    • 90 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję udział w wysokości 1/4 w nieruchomości położonej w miejscowości Czerńczyce, w gminie Ziębice, powiat ząbkowicki (woj. dolnośląskie). Przedmiotem udziału jest mi...

  • Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 135 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 3 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone na parterze w spokojnej miejscowości Jędrzejów (gm. Grodków). W skład nieruchomości wchodzą: - 2 ustawne pokoje -...

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 15
    sprzedam mieszkanie

    Prudnik

    • 130 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PRUDNIK OS.WYSZYŃSKIEGO Mieszkanie do sprzedania ok.37 m2 ,IV piętro 2pokoje ,kuchnia (połączona z salonem), łazienka ,przedpokój i przynależna piwnica. Mieszkanie o podwyższonym...

  • Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW

    Henryków

    • 110 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam, bez pośredników,bardzo wygodne i energooszczędne mieszkanie własnościowe znajdujące się w Henrykowie (woj. dolnośląskie). Znajduje się ono na parterze kamienicy przy ulic...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Mieszkanie na sprzedaż

    Hajduki Nyskie

    • 75 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Hajduki Nyskie (ok. 4 km od Nysy) Na sprzedaż oferuję mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w spokojnej okolicy miejscowości...