• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sieroszowice
  • Tereszpol-Zygmunty
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Czarnolas

(1)
  • Dom na działce -Czarnolas gm. Policzna/zwoleński.

    Czarnolas

    • 780 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny murowany o pow. 220 m2 plus budynki gospodarcze i garaże na działce z polem uprawnym o pow. 2,6 ha (prąd, woda, gaz) w m. Czarnolas gm. Policzna pow. Zwoleński wo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Ziębice

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam lub zamienię dom na mieszkanie

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Nysa

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ziębice

    • 395 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 1 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nysa

    • 679 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Niwnica

    • 640 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Jędrzychów

    • 350 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nysa

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Nysa

    • 620 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nysa

    • 590 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 2 577 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!
    1 / 15
    Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!

    Piątkowice

    • 649 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom bez pośredników w cichej i spokojnej okolicy, nie daleko las i rzeka. 10 km od Nysy i 15 od jeziora Nyskiego! Dom praktycznie nieużywany, zbudowany od podstaw w 2014 r...

  • Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym
    1 / 14
    Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym

    Wójcice

    • 1 900 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o powierzchni 287m2 posadowiony na dużej działce o pow. 33ar, na której znajduje się pełnowymiarowy kort tenisowy wraz z wymaganą infrastrukturą i oświetleniem szt...

  • Rodzinny dom z ogrodem - spokojna dzielnica
    1 / 15
    Rodzinny dom z ogrodem - spokojna dzielnica

    Nysa

    • 1 089 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 3 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży, funkcjonalny dom położony przy ul. Wileńskiej w Nysie - w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych dzielnic willowych. To miejsce stworzone dla osób ceniących...

  • Dom Ziębice
    1 / 15
    Dom Ziębice

    Ziębice

    • 790 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 180m2, posadowiony na niemal 10 arowej działce. Dom wybudowany w roku 2000, podpiwniczony. Obok domu znajduje się dodatkowy budynek, w...

  • Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem
    1 / 16
    Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem

    Krasna Góra

    • 3 600 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zespół dworski w Krasnej Górze stanowi historyczny obiekt o klasycznej, symetrycznej bryle architektonicznej, usytuowany w rozległym, prywatnym parku krajobrazowym. Budynek o powie...

  • Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!
    1 / 16
    Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!

    Malerzowice Wielkie

    • 205 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z duszą, położony w urokliwym przysiółku Bednary - w otoczeniu pól, z pięknym widokiem na góry, a jednocześnie zaledwie kilka minut od Otmuchowa i Nysy. Dom został...