• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Sowin

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Sowin

    • 450 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 2 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Skarbiszowice

    Skarbiszowice

    • 279 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 1 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy Państwu na sprzedaż połowę domu położonego w Skarbiszowicach, 20 km od Opola. Parter- powierzchnia mieszkalna ok 87 m2 po generalnym remoncie, piętro 80m2, które znajduj...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Lipowa

    • 174 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Domecko

    • 499 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Domecko

    • 415 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Złotnikach - Idealny pod Inwestycje
    1 / 18
    Dom w Złotnikach - Idealny pod Inwestycje

    Złotniki

    • 799 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 4 785 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Osiny

    • 1 050 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MM Nieruchomości Marcin Mikziński
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ochodze

    Ochodze

    • 1 090 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KLIMATYCZNY RODZINNY DOM - Ochodze (Opole, Komprachcice) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości. Ciepły dom wolnostojący usytuowany na 1000m2 za...

  • Dom Mechnice

    Mechnice

    • 1 100 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 7 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY MECHNICE Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 142m2 usytuowany na 12arowej działce. Nieruchomość z 2001roku, dobrze utrzymana, zadbana, nie wymag...

  • Dom Domecko rynek pierwotny ul. Młyńska

    Domecko » ul. Młyńska

    • 799 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ (Domecko) SZANOWNY KLIENCIE Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim usytuowany w Domecku 9 km od Opola....

  • Dom sprzed.Skarbiszowice Gm.Tułowice, 20km.od Opol

    Skarbiszowice

    • 800 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Sprzedaż - Skarbiszowice Gmina Tułowice, 20 km. od Opola Oferujemy Państwu jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony budynek mieszkalny, o powierzchni mieszkalnej o...

  • Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!
    1 / 15
    Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!

    Piątkowice

    • 649 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom bez pośredników w cichej i spokojnej okolicy, nie daleko las i rzeka. 10 km od Nysy i 15 od jeziora Nyskiego! Dom praktycznie nieużywany, zbudowany od podstaw w 2014 r...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Mechnice

    • 600 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom Powierzchnia domu z piwnicom 129 m2 Ładna Działka Okna plastikowe Dom składa się z 4 pokoij kuchni łazienki przedpokój Ogrzewanie piecem na eko groszek Woda miejska...

  • Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa
    1 / 13
    Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa

    Ciepielowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukając wymarzonego domu kierujemy się okolicą, logistyką i tym aby mieć miejsce i warunki na pełnowymiarowy odpoczynek. Ten dom daje taką możliwość. Przestronność pomieszczeń i i...

  • Nowoczesny dom 170 m² | 3 sypialnie | Prószków
    1 / 13
    Nowoczesny dom 170 m² | 3 sypialnie | Prószków

    Prószków

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w Prószkowie. Budynek o powierzchni ok. 170 m² usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1175 m², która d...

  • Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin
    1 / 16
    Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin

    Niemodlin

    • 739 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wybudowany w 1996 roku, posadowiony na działce o powierzchni ok. 4,5 ara. Budynek wzniesiony z pełnej cegły, ocieplony z żelbetowymi stropami, co zapewnia trwałoś...

  • Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem
    1 / 16
    Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem

    Krasna Góra

    • 3 600 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zespół dworski w Krasnej Górze stanowi historyczny obiekt o klasycznej, symetrycznej bryle architektonicznej, usytuowany w rozległym, prywatnym parku krajobrazowym. Budynek o powie...

  • Działka z domem
    1 / 8
    Działka z domem

    Chróścina

    • 4 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam Sprzedam działkę z domem do generalnego remontu. Cena podana jest za działkę (ar) i do uzgodnienia.

  • Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras
    1 / 10
    Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras

    Osiny

    • 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam oferuję posiadłość w Osinach gm. Komprachcice przy głównej drodze idealną do mieszkania i do prowadzenia działalności gospodarczej składa się z dwóch domów połączonych zadasz...

  • Dom 177 m² na działce 20 ar  Tułowice
    1 / 16
    Dom 177 m² na działce 20 ar Tułowice

    Tułowice

    • 649 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m² usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 2...

  • Dom wolnostojący, leśniczówka | Przydroże Małe

    Przydroże Małe

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość — w pełni wyremontowany dom wolnostojący położony na skraju lasu w malowniczej miejscowości Przydroże Małe, w gminie Korfantów, w województwie...

  • Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!
    1 / 16
    Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!

    Malerzowice Wielkie

    • 205 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z duszą, położony w urokliwym przysiółku Bednary - w otoczeniu pól, z pięknym widokiem na góry, a jednocześnie zaledwie kilka minut od Otmuchowa i Nysy. Dom został...