• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rytro
  • Moszyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bielice

(1)
  • Lokal Bielice

    Bielice

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 898 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY Zapraszamy do zapoznania się ze sprzedażą obiektu zlokalizowanego w miejscowości Bielice, gmina...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw
    1 / 5
    Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw

    Grodziec

    • 950 000 zł cena
    • 9 120 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę inwestycyjną w Grodżcu gmina Ozimek pow. Opole przy D.K. 46 z Opola w kierunku na Warszawę, Częstochowę np: stacja benzynowa, hotel, zajazd, sklep, baza przeła...

  • Dom Skarbiszowice

    Skarbiszowice

    • 279 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 1 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy Państwu na sprzedaż połowę domu położonego w Skarbiszowicach, 20 km od Opola. Parter- powierzchnia mieszkalna ok 87 m2 po generalnym remoncie, piętro 80m2, które znajduj...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Sowin

    • 450 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 2 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Niwnica

    • 640 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Jędrzychów

    • 350 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Nyska

    • 255 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Grodków ul. Otmuchowska

    Grodków » ul. Otmuchowska

    • 20 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNY KOMPLEKS MAGAZYNOWO BIUROWY DZIAŁKA JAKO PRZEDMIOT PRAWA UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO ZABUDOWANA OBIEKTEM MAGAZYNOWO-BIUROWYM, STANOWIĄCYM ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ WART...

  • Działka 1.9857ha,Kopice,gm.Stepnica,blisko Zalew.

    Kopice

    • 110 000 zł cena
    • 19 857 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy Państwu do zakupu nieruchomości gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Kopice, gmina Stepnica, pow.goleniowski, którą stanowią dwie współgraniczące działki o...

  • Działka 6462 z widokiem na muzeum w Czarnolesie

    Czarnolas

    • 149 000 zł cena
    • 6 462 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 6462 m2 składająca się z trzech pojedynczych z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową lub mieszkaniowa, znajdu...

  • Dom sprzed.Skarbiszowice Gm.Tułowice, 20km.od Opol

    Skarbiszowice

    • 800 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Sprzedaż - Skarbiszowice Gmina Tułowice, 20 km. od Opola Oferujemy Państwu jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony budynek mieszkalny, o powierzchni mieszkalnej o...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Rynarcice

    • 145 000 zł cena
    • 5 280 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Więcej informacji priv

  • Lokal Nowa Wieś Mała

    Nowa Wieś Mała

    • 12 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowny kliencie, Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni ok. 450m2 usytuowanego na piętrze w wolnostojącym budynku....

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Korfantów

    • 80 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działki budowlane - 7 parceli - w Korfantowie, przy ul. Powstańców Śląskich. Wylot na Starą Jamkę. Powierzchnia od 12 arów. Cena od 80 tyś/ do 92tyś netto za działkę w zal...

  • Dom na działce -Czarnolas gm. Policzna/zwoleński.

    Czarnolas

    • 780 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny murowany o pow. 220 m2 plus budynki gospodarcze i garaże na działce z polem uprawnym o pow. 2,6 ha (prąd, woda, gaz) w m. Czarnolas gm. Policzna pow. Zwoleński wo...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec
    sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec

    Grodziec

    • 210 210 zł cena
    • 6 829 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 6829 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność us...

  • Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 135 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 3 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone na parterze w spokojnej miejscowości Jędrzejów (gm. Grodków). W skład nieruchomości wchodzą: - 2 ustawne pokoje -...

  • Duża działka budowlana 28 ar Puszyna [ wieś, przy lesie]
    1 / 8
    Duża działka budowlana 28 ar Puszyna [ wieś, przy lesie]

    Puszyna

    • 137 000 zł cena
    • 2 807 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane zlokalizowane (538 oraz 537/2) w miejscowości Puszyna położonej 40 km od Gór Opawskich, w niej pobliski sklep spożywczy, spokojna okolica otoczona lasem z dojazde...

  • Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!
    1 / 15
    Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!

    Piątkowice

    • 649 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom bez pośredników w cichej i spokojnej okolicy, nie daleko las i rzeka. 10 km od Nysy i 15 od jeziora Nyskiego! Dom praktycznie nieużywany, zbudowany od podstaw w 2014 r...

  • Wynajmę halę, magazyn 450m2
    1 / 2
    Wynajmę halę, magazyn 450m2

    Łambinowice

    • 5 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam.Mam do wynajęcia hale 400 m2 w miejscowości Łambinowice położoną w dobrej lokalizacji obok Dino.Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni.

  • Magazyn ,hala, 180 m2
    1 / 3
    Magazyn ,hala, 180 m2

    Łambinowice

    • 2 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia jest pomieszczenie magazynowe o powierzchni 150 m2.wraz z placem około 300 M2..Zapraszam

  • Nieruchomość - Tułowice
    1 / 3
    Nieruchomość - Tułowice

    Tułowice

    • 4 986 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 2 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki przedsiębiorstwa CREATIVE FACTORY Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Tułowicach. W skład przedsiębiorstwa wchodzą w szczególn...

  • Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem
    1 / 16
    Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem

    Krasna Góra

    • 3 600 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zespół dworski w Krasnej Górze stanowi historyczny obiekt o klasycznej, symetrycznej bryle architektonicznej, usytuowany w rozległym, prywatnym parku krajobrazowym. Budynek o powie...

  • Dom 177 m² na działce 20 ar  Tułowice
    1 / 16
    Dom 177 m² na działce 20 ar Tułowice

    Tułowice

    • 649 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m² usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 2...

  • Przetarg - obręb Czarnolas

    Czarnolas

    • 57 700 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny zabudowy mieszkaniowejjednorodzinnejKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu ustnym nieograniczonymna...

  • Dom wolnostojący, leśniczówka | Przydroże Małe

    Przydroże Małe

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość — w pełni wyremontowany dom wolnostojący położony na skraju lasu w malowniczej miejscowości Przydroże Małe, w gminie Korfantów, w województwie...

  • Przetarg - obręb Głębinów

    Głębinów

    • 162 000 zł cena
    • 666 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TERENY POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargach ustnych nieogranicz...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Mieszkanie na sprzedaż

    Hajduki Nyskie

    • 75 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Hajduki Nyskie (ok. 4 km od Nysy) Na sprzedaż oferuję mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w spokojnej okolicy miejscowości...

  • Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice
    1 / 2
    Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice

    Gościejowice

    • 50 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,99 ha zlokalizowaną w miejscowości Gościejowice, w gminie Niemodlin. Nieruchomość położona jest na płaskim terenie, ma regularny...

  • Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!
    1 / 16
    Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!

    Malerzowice Wielkie

    • 205 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z duszą, położony w urokliwym przysiółku Bednary - w otoczeniu pól, z pięknym widokiem na góry, a jednocześnie zaledwie kilka minut od Otmuchowa i Nysy. Dom został...

  • Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek
    1 / 3
    Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek

    Grodziec

    • 85 170 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów...